Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut müşteride tarife geçişi aynı gün olur. Telefonda sesli onayla yapılır. Sözleşme vs gerekmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Mevcut müşteride tarife geçişi aynı gün olur. Telefonda sesli onayla yapılır. Sözleşme vs gerekmez.
    Cumartesiden beri teknik destek ekiplerinize ulaşmaya çalışıyorum ancak karşımda muhattap bulamıyorum. Müşteri hizmetleriniz çok zayıf gerçekten. Sorunum ise Cuma günü yeni başlattığım abonelik için eve kurulum için geldiler. Her şey iyi güzel. Kurulum yapılıyor ancak sinyal gelmediği için teknik destek bekleniyor ve cumartesi geleceği söyleniyor. Cumartesi günü ise tt'dan aradığını söyleyen bir şahıs ise o bölgede henüz vdsl altyapı aktif olmadı mh ile iletişime geçin paketinizi adsl ile değiştirsinler dedi. Bunun üzerine teyit için TT ile görüştüm ve oturduğum yer için 84 mbps'ye kadar hız verilebileceğini ve vdsl hizmetinin aktif olduğunu söylediler. Ancak Milleni'nin mh ile görüşemedim. Teknik desteğe aktarın dedim kaçdefa ancak otomatik mesaj düştü ve bağlanamadım. Sorunum bu yani. Mutlaka yarın teknik destek ekipleriniz benimle iletişime geçsinler. Özelden tel no yazıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Altyapı 80 desteklemesine rağmen 50 veririz dediler. Ayın 1'inden itibaren geçerli olur dediler. bugün işime yaramayacaksa ne zaman yarayacak?
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Hız aynı gün devreye girer, fiyat ay başında değişir. Aslında lehinize. Ayın kalanı düşük hız fiyatından fiyatlanır ama hızınız gerçekte yükselir. Bakın en geç sabaha kadar değişecektir. Ama fatura düşük hıza göre gelir.

Bu arada 75 mbps paketi de hazırlattık aslında. Belki kopma riski olur diye 50 önermiştir müşteri temsilcisi.

• Birisi ilgilenebilirse bu akşam hızım artarsa iyi olacak. 75 kaldırır gibi aslında.

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!
    Çağrı merkezinde işlem yapıldı mı? Yapıldıysa tamamdır 24 saate olur (özel bir sorun olmadıkça).

• 50 olacak deyince istemedim.

Genel müdürlük şu anda tatilde olmasa ben aratırdım ama şu anda zorunlu çağrı merkezini arayıp işlem yapmanız lazım. 75 mbps paketine geçiş isteyin (paket belki henüz çağrı merkezine açık olmayabilir). Yok denirse 50 mbps’ye tamam deyin. Kısa sürede 50’ye geçer hat. Ay sonu değil aynı gün hız değişir, fiyat ise ay sonu değişir. Yani aslında sistemdeki açık müşteri lehine.

• Anladım o zaman şimdi 50 tanımlayıp arttırım yapabilir misiniz ?

Çağrı merkezini ararsanız yapabilirler.

• Upload neden 3'den 2 ye düşüyor 100mbps'lik pakette??

Normal değil. Destek ekibi yardımcı olur. 100 mbps’de upload TT altyapısında 4 mbps’dir.

• Sabah 9:30 dan beri internetim kesik. Müşteri hizmetlerini aradım size dönüş yapılacak dediler bu saate kadar arayan soran yok. Yardımcı olabilir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _BLooDLiNe_

Sabah 9:30 dan beri internetim kesik. Müşteri hizmetlerini aradım size dönüş yapılacak dediler bu saate kadar arayan soran yok. Yardımcı olabilir misiniz.
    Merhaba, sizler yardımcı olabilmemiz için pm üzerinde bilgileriniz paylaşabilir misiniz? İyi günler dileriz.
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Paylaştım

• merhaba izmirde MİLLENİCOM kullanan varmı memnunmusunuz. kullanıcı arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
  • İzmirin çok da kalabalık olmayan bir ilçesinde oturuyorum. Son 1 haftadır özellikle akşamları çok kötü ping sorunlarım var. Aynı durumu yaşayan var mı yoksa sorun sadece bende mi acaba ?

EDİT:

Şimdi bi SNR değerlerine bakayım dedim pek anlamam ama 9.9 downstream değerini epey kötü diye biliyorum. Sanırım sorun benim hattımdan kaynaklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 26 Kasım 2019; 22:53:22 >

• Başka operatörden hat taşıma işleminde kurulum ücreti yansıtılıyor mu acaba? Daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın sitenizde yeterli bilgi bulamadım (ben müşterinizim, ama bir arkadaşım için soruyorum)
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hayır yansıtılmıyor.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.