Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zoltarkanka

ilk günlerde aldığım yüksek hız malesef bugünlerde özellikle akşam saatlerinde 10mbps seviyelerine düşüyor.
    Merhaba,
    Yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • İstanbul/Esenyurt da kullananlar durumdan memnun mu?. Packet loss durumu nedir? Kullananlar bilgilendirirse sevinirim.
  • 29.09.2019 saat 15.00 civarı başvuru yaptım.
    30.09.2019 da kurulum için aradılar müsait olmadığım için ertesi güne randevu aldım.

Modemim arızalandığı için ancak bugün bağlanabildim internete. Umarım millenicom beni üzmez de 1 sene rahatça kullanırım :)

Ayrıca alper beye ve forumdaki destek ekiplerine çok teşekkür ederim.

Lokasyon: Sakarya

Ethernet kablosu ile test
    https://www.speedtest.net/result/8641217845

Wifi ile test
    https://www.speedtest.net/result/a/5356151780

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTAYYYY -- 2 Ekim 2019; 17:0:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALTAYYYY

29.09.2019 saat 15.00 civarı başvuru yaptım.
    30.09.2019 da kurulum için aradılar müsait olmadığım için ertesi güne randevu aldım.

Modemim arızalandığı için ancak bugün bağlanabildim internete. Umarım millenicom beni üzmez de 1 sene rahatça kullanırım :)

Ayrıca alper beye ve forumdaki destek ekiplerine çok teşekkür ederim.

Lokasyon: Sakarya

Ethernet kablosu ile test
    https://www.speedtest.net/result/8641217845

Wifi ile test
    https://www.speedtest.net/result/a/5356151780
    Merhaba,
    Bizler teşekkür eder, mutlu günlerde kullanmanızı dileriz.

• Forumdaki kötü yorumları okumayayım dedim, bir şans vereyim dedim ancak olmadı. 10 gün oldu önce internet var port var denilmişti başvuru alınırken telekoma da sorduğumda bağlanır demişti hemen, bende millenicom bağlatayım demiştim. Şimdi Telekom kaynaklı internet yok deniliyor. Bilmiyorum yol yakınken dönmeli miyim yoksa bir çözüm bulunur mu Telekom tüm altyapıyı hallettim bağlarım diyor hemen.
    @Millenicom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaztur

Forumdaki kötü yorumları okumayayım dedim, bir şans vereyim dedim ancak olmadı. 10 gün oldu önce internet var port var denilmişti başvuru alınırken telekoma da sorduğumda bağlanır demişti hemen, bende millenicom bağlatayım demiştim. Şimdi Telekom kaynaklı internet yok deniliyor. Bilmiyorum yol yakınken dönmeli miyim yoksa bir çözüm bulunur mu Telekom tüm altyapıyı hallettim bağlarım diyor hemen.
    @Millenicom
    Merhaba,

Yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • Benim paketi de 80 tl yaptılar
  • Paket yükseltmek ücretli mi? Özgürüm paketten prestij pakete geçmek
  • 69.9 olan tarifemi 99.9TL ye çıkartmışlar bugün gelen mesajla..

Bu kadar zam nasıl oluyor ya?

YAZIKLAR OLSUN!
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    69,90 olan tarifenizin ismi ve hızı neydi?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    50mbite kadar, kotasız ve taahhütsüz olan tarife. Geçen yaz yaptırmıştım. Daha 2. Senesinde %40 zam yapılır mı?

Sözleşmeyi baştan sona okuyup gerekirse hakem heyetine goturucem. Bir de dalga geçer gibi herşey çok pahalı, enflasyon yüksek diye bana dert yanmışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

50mbite kadar, kotasız ve taahhütsüz olan tarife. Geçen yaz yaptırmıştım. Daha 2. Senesinde %40 zam yapılır mı?

Sözleşmeyi baştan sona okuyup gerekirse hakem heyetine goturucem. Bir de dalga geçer gibi herşey çok pahalı, enflasyon yüksek diye bana dert yanmışlar.
    50 mbps lik tarife var mıydı yoksa önceden mi vardı?
  • bana sms bile gelmedi mesajları görünce faturaya baktım online işlemlerden benim de 99 olmuş. 70 liradan 100e çıkartmak neyin kafası? zaten son 1 aydır sorunlar vardı türknet'e geçerim daha iyi bu fiyat yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Ekim 2019; 23:15:8 >
    100mbps e kadar 69.99dı 1-1.5 yıl önce, hangi hızı alabiliyorsan onu veriyorlar. şuan "Prestij İnternet Kampanyası" diye sattıklarının aynısı yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Ekim 2019; 23:9:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

100mbps e kadar 69.99dı 1-1.5 yıl önce, hangi hızı alabiliyorsan onu veriyorlar. şuan "Prestij İnternet Kampanyası" diye sattıklarının aynısı yani
    hmm anladım hocam. Taahhütsüz olunca fiyat artışı direkt yansıyor sanırım. Fiyat artalı da 4 ay civarı oldu sanırım.
    bu zamana kadar yansımamıştı, şimdi toptan yansıtmışlar.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Evet, üzücü durum. Fatura kesim tarifi her kullanıcı için farklı mı oluyor biliyor musunuz?
    ay sonu sanırım herkesin, 30 eylül gözüküyor.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    tamam hocam sağolun, forumda ki millenicom yetkililere yazın fiyat sorununu
    Üst pakete geçmek ücretsizdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.