Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhat_silvan

merhaba türknet kullanıyorum sorun yaşamadım ama fiyat yükselttikleri için milenicoma geçmeyi düşünüyorum neler yapabiliriz
    Merhaba,
    Sizleri de aramızda görmek isteriz.www.milleni.com.tr adresinden arama talebi bırakırsanız eger uzman ekibimiz tarafından arama gerçekleşecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celil5356

İyi günler milenicomdan aldığım inyernette sıkıntı yaşıyorum 03.06.2019 gününde bağlanan internetim sadece iki gün kullanabildim müşteri hiznetlerini aradıktan sonra birşeyler yaptılar ve internetim gitti ve gelmiyor bina girişindeki port girişinde sıkıntı olduğunu söylediler kuzenim aldı aynı portu kullanıyoruz onda böyle bir sıkıntı yok lütfen sıkıntının en kısa sürede yapılmasını istiyorum gereği yapılmassa internetimin iptalini gerçekleştireceğim
    Merhaba;
    Sizlere yardımcı olmak isteriz PM alanından bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

Yeni ev için biraz önce başvuru yaptım.Ftth altyapı var umarım memnun kalırım.
    Merhaba,
    İyi günlerde kullanımınızı dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast delivery

Bu mesaj silindi.
    Merhaba;
    PM alanından iletişime geçilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

turknet 35mbit interneti 76tl yaptı 2-3 daha indirim var. bitene kadar fiyatı artmazsa milleni ye geçerim.
    Merhaba,
    Sİzleride aramızda görmek isteriz.
  • binada Telekom fiber var direk size geçiş işleminde internet kaç güne bağlanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına burdan biri bana şu başvuru belgelerini mail atsın, kurulum yapıldı mail gelmesini bekliyorum şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: harya

binada Telekom fiber var direk size geçiş işleminde internet kaç güne bağlanıyor
    Merhaba,
    PM alanından bilgi verilmiştir.
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Bana da yardımcı olur musunuz TT ekipleri kurulumu yaptı belgeler mail ile mi gelip gönderilecek yoksa kurulum ekibi mi imzalatıcaktı kurulum ekibi herhangi bi imza almadı müşteri hizmetleri bi mail ile gönderilecektir bir kurulum ekibi imzalatıcaktı diyor. Belgeleri mail atın diyorum mail gelmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximus Meridus

Allah aşkına burdan biri bana şu başvuru belgelerini mail atsın, kurulum yapıldı mail gelmesini bekliyorum şaka gibi.
    Merhaba;
    PM alanından bilgilerinizi gönderebilir misiniz ? Kontrol edelim.
  • quote:

Bana da yardımcı olur musunuz TT ekipleri kurulumu yaptı belgeler mail ile mi gelip gönderilecek yoksa kurulum ekibi mi imzalatıcaktı kurulum ekibi herhangi bi imza almadı müşteri hizmetleri bi mail ile gönderilecektir bir kurulum ekibi imzalatıcaktı diyor. Belgeleri mail atın diyorum mail gelmiyor?
    Merhaba,
    PM alanından bilgilerinizi iletebilir misiniz ? Kontrolleri sağlayalım.
  • eskiden doping di bunun adı , aldığıma almışıma pişman oldum.
    girerken ayrı, çıkarken ayrı sorun çıkartan firma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advertseo

eskiden doping di bunun adı , aldığıma almışıma pişman oldum.
    girerken ayrı, çıkarken ayrı sorun çıkartan firma...
    Merhaba,
    Sizlere yardımcı olmak isteriz.Detaylı bir şekilde PM üzerinden şikayetinizi iletip, İletişim bilgilerinizi gönderebilir misiniz ?
    PM attım bilgilerimi

• quote:

Merhaba,Artık kurulum ekiplerimiz evrakları getirip imzalatıyor.
  • BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için 0850 333 0 333 Müşteri Hizmetlerini aradığınızda kodu iletin...

isim: Erdi YILDIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bunu müşteri hizmetlerniz bilmiyor

• quote:

Bunu müşteri hizmetlerniz bilmiyor
    Merhaba,
    Sistem güncellenmesinden kaynaklı arkadaşlarımız karıştırmış olabilirler. Artık kurulum ekibi getiriyor evrakları.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.