Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline altyapısı üzerinden aynı kampanya aynı fiyata geçerli mi onu sormak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neozine kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Turkcell ile anlaşmamız sınırları kapsmında fiyat, taahhüt vb bazı konular farklılık gösteriyor. Mesela kurulum ve modem ücretsiz olurken taahhütsüz seçeneği olamıyor gibi. TT altyapısı kampanyalarına göre Kendi içinde avantaj ve dezavantajları var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha net cevap alabilirmiyim. Örneğin bizim sitede her iki altyapı var ancak ben Superonline abonesiyim. Suoeronline 100 mbit kadar fiber olarak hız veriyor lakin türk telekom bakır altyapısı ile vdsl 47mbit e kadar verebiliyor.

Bu durumda Prestij paketin8 Superonline altyapısından almak istesem aynı fiyat ve kondisyon oluyor mu yada nasıl oluyor?

SOL 50 mbps fiber için aylık ücret 89,9 TL. Modem ve kurulum ücetsiz. 24 ay taahhüt.

TT 50 mbps prestij kampanyası 84,9 TL. Modem ve kurulum ücretli. Kurulum 30x4. Taahhütsüz.

Yerinizde olsam SOL kampanyasını seçerdim ama her müşterinin kendi şartlarına göre tercihi değişebilir. Farklı avantajlar var.

• Bilgi için teşekkür ederim lakin ben 100mbit istiyorum aslında SOL için 100 mbit kampanyanız var mı?

Evet 129,9 TL.

• Bu fiyat pek kampanya sayılmaz zira prestij kampanyayı bu fiyata göre epeyi avantajlı

TT altyapısında 47 mbps alabileceğinizi yazdığınız için size SOL 50 mbps önermiştim.

• Doğrudur lakin SOL da belki 100 mbit için mukayeseli iyi bir kampanya olabilir diye sormuştum yokmuş. 50mbit olan sol da her hangi ek ücret isteniyor mu, net fiyatı mı 89tl

• Merhaba. Şu an turknet müşterisiyim. Turknet in yaptığı çakallık yüzünden millenicom a geçmeyi düşünüyorum.

Turknetde hızım 100mb. 76tl ödüyorum. Millenicom a geçince aynı hızı 70tl den alabilecek miyim? Yoksa 35mb e kadar mı bu ücret?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 29 Temmuz 2019; 9:38:10 >
    Evet başka ek ücret yok. İlk ay standart sektörde olan damga vergisi oluyor sadece

• yusuf24 kullanıcısına yanıt
    35 mbps —69,9 TL
    1000 mbps—84,9 TL

• Arkadaşlar netspeed'in 50 MB fiber tarifesinden bu tarafa geçmeyi düşünüyorum aslında? Hız ve hat konusunda nasıl olduğunu GPON altyapı kullananlar belirtebilir mi?
  • Merhaba yeni taşındığım evime internet bağlatmak istiyorum, Superonline altapısı bulunmuyor maalesef, sadece TürkTelekom Fiber altyapısı mevcut. Hız düşümü olmadan, Ping değeri yükselmeden, bağlantı kopukluk problemi olmadan hizmet almam mümkün mü milenicomda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Merhaba yeni taşındığım evime internet bağlatmak istiyorum, Superonline altapısı bulunmuyor maalesef, sadece TürkTelekom Fiber altyapısı mevcut. Hız düşümü olmadan, Ping değeri yükselmeden, bağlantı kopukluk problemi olmadan hizmet almam mümkün mü milenicomda?
    Merhaba,www.milleni.com.tr adresinden beni arayın talebinde bulunursanız uzman satış ekibimiz size bilgilendirme sağlayabilir veya dilerseniz pm üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderirseniz sizinle iletişime geçebiliriz.Sizi de millenicom ailesinde görmek isteriz.

• 1 haftadır geçiş için bekliyorum. Belgeler ellerine geçmiş provizyon aşamasındaymış. Bakalım süreç nasıl sonlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hmercan1905

1 haftadır geçiş için bekliyorum. Belgeler ellerine geçmiş provizyon aşamasındaymış. Bakalım süreç nasıl sonlanacak.
    Merhaba,kontrol etmek isteriz .Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende cuma gunu gecis icin onay verdim, ogleden sonra evraklar geldi ve imzaladim. Hemen ertesi gün evraklar ulastigina dair arandim. Suana kadar cok hizli ilerledi süreç, bundan sonra takip yapabileceğim bir yer varmi ?

• Arkadaşlar Millenicom'a burdaki başlığa ve bazı arkadaşların referanslarına güvenerek üye oldum. Yaklaşık 10 gündür internetim kesik ve oluşturduğum iki arıza kaydı çözüme kavuşmadan kapatılmış. Yeni arıza kaydı açmam isteniyor.
    Kısaca;
    Önce evraklarınız eksik olduğu için internet hattınızı kapattık, evrağı bize iletin açacağız denildi.
    Ertesi gün evrağı ilettim.
    İnternetim gelmedi, o gün defalarca yaptığım görüşmeden sonra arıza kaydı oluşturuldu ve bina iç tesisatında problem olduğunu söyleyip arıza kaydımı kapattılar.
    Daha sonra defalarca yaptığım görüşme sonrasında portumun bulunduğu hatta kablolama çalışması olduğunu ilettiler.
    Bugün otomatik sistem tarafından problemin giderildiğiyle ilgili telefonla arandım ve kontrol ettim, internet halen gelmemişti. Arıza giderildyise 1, devam ediyorsa 2 tuşlayın deniyordu. 2'yi tuşladım.
    Online işlem merkezine girip arıza kaydı durumuna bakıyorum arıza kaydım çözümlenmiş/kapatılmış.
    Ben bu kadar sabredebildim. Sıkıntı çekmek isteyen varsa hizmetini millenicom'a taşısın ya da yeni abonelik yapsın uğraşsın dursun.

• Fiber çeken firma olsa alacağım 100 mbps fakat çeken yok.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.