Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özgürüm kampanyası 70tl iken yazlık internet kampanyası neden 100tl? yazlık internet kampanyasına girip 3 ay internete 300tl vereceğime özgürüm kampanyası ile 210tl vermek daha mantıklı gibi görünüyor. bu durumda yazlık internet kampanyasının olayı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zathura93

özgürüm kampanyası 70tl iken yazlık internet kampanyası neden 100tl? yazlık internet kampanyasına girip 3 ay internete 300tl vereceğime özgürüm kampanyası ile 210tl vermek daha mantıklı gibi görünüyor. bu durumda yazlık internet kampanyasının olayı nedir?
    Merhaba,Özgürüm kampanyası taahhütsüz olduğu için sabit fiyat garantisi yoktur. Yazlık internet kampanyası taahhütlü olup 3 ay boyunca aynı fiyat üzerinden faydalanabilirsiniz.
  • Benim bu ay ttnet taahhutüm bitiyor... Mileni den sorgulattığımda adresime maksimum 54-56 arası gözüküyor... Şimdi ev telefonunu falan internetle beraber kapattırıcam buna rağmen ttnet in gelip etiketleme yapması gerekiyormu yoksa direk açabiliyormusunuz...

Türknet le mileni arasında kaldım :) Yalan yok ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbulut79 -- 22 Temmuz 2019; 20:12:48 >
  • akbulut79 kullanıcısına yanıt
    Belki bu karar vermenizi kolaylaştırır

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetle beraber telefonuda kapattırıcam buna rağmen ttnet in gelip etiketleme yapması gerekiyormu yoksa direk açabiliyormusunuz....

Bu konuyla alakalı bilginiz varmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbulut79

İnternetle beraber telefonuda kapattırıcam buna rağmen ttnet in gelip etiketleme yapması gerekiyormu yoksa direk açabiliyormusunuz....

Bu konuyla alakalı bilginiz varmı...
    Merhaba,pm üzerinden bilgilendirme sağlandı
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    3ay icinde 70liradan 100liraya artacak degil ya. Anladığım kadariyla tek avantaji yazlik paketin 3ay sonra otomatik hatti kapatmasi. Ozgurum pakete girersek 3ay sonra fax cekmek gerekecek ve bu konudaki sayisiz sikayete gore faxlari seri bir sekilde isleme koymuyorsunuz. Ozgurum paketi alsam 3ay sonunda fax ceksem 4.ayi da faxi begenmeyip bana kitlersiniz. 4x70=280tl ye gelir. Yine 300tl yazlik paketten ucuz. Yani ozetlemek gerekirse yazlik paketin avantaji kisaca: 100 lira daha fazla ver seni fax stresine sokmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 temmuzda başvurdum hala aktif etmediler.

sanırım TT arıza çıkartmış iptal ettim ben de başvuruyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrregya -- 23 Temmuz 2019; 9:56:8 >
  • @Millenicom
    Airties Air 5760 Modem almayı düşünüyorum.

ADSL den VDSL ye geçiş şuan sürmektedir.

belirttiğim modem MILLENICOM alt yapısına uygun mu? herhangi bir problem çıkartır mı ?
    yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 23 Temmuz 2019; 10:7:21 >
  • iyi günler, mevcut SOL altyapısı üzerinden aboneliğimi taşımak istiyorum taahhütüm 9 ağustosta bitiyor. millenicom kampanyası da 1 ağustosta sona eriyor, önceden başvurma şansım varmı veya 1 ağustostan sonra fiyat artışı olacakmı bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zathura93

3ay icinde 70liradan 100liraya artacak degil ya. Anladığım kadariyla tek avantaji yazlik paketin 3ay sonra otomatik hatti kapatmasi. Ozgurum pakete girersek 3ay sonra fax cekmek gerekecek ve bu konudaki sayisiz sikayete gore faxlari seri bir sekilde isleme koymuyorsunuz. Ozgurum paketi alsam 3ay sonunda fax ceksem 4.ayi da faxi begenmeyip bana kitlersiniz. 4x70=280tl ye gelir. Yine 300tl yazlik paketten ucuz. Yani ozetlemek gerekirse yazlik paketin avantaji kisaca: 100 lira daha fazla ver seni fax stresine sokmayalım.
    Merhaba,
    İptal dilekçenizi 20/07/2019 tarihi itibari ile mail yoluylada gönderebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombard

iyi günler, mevcut SOL altyapısı üzerinden aboneliğimi taşımak istiyorum taahhütüm 9 ağustosta bitiyor. millenicom kampanyası da 1 ağustosta sona eriyor, önceden başvurma şansım varmı veya 1 ağustostan sonra fiyat artışı olacakmı bilgilendirirseniz sevinirim.
    Merhaba,
    Pm üzerinden bilgilendirme yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troll King

ben memnunum 100 aldım 95 civarı alabiliyorum belki eve kadar fiber kablo değil de ethernet geldiği içindir, tek pişmanlığım 1 yıllık taahhüt yapmıştım keşke 2 yapsaydım.paketin fiyatı arttı
    Modem marka model ööğrenebilir miyim ? modem arayışındayım şuan
    düşündüğüm modem Airties 5760
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPeople

Modem marka model ööğrenebilir miyim ? modem arayışındayım şuan
    düşündüğüm modem Airties 5760

Alıntıları Göster
    asus dsl-n17u
  • merhaba yeni başvuru yaparak türk telekomdan geçiş yapmak istiyorum. TT fiber alt yapısı var yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrregya

merhaba yeni başvuru yaparak türk telekomdan geçiş yapmak istiyorum. TT fiber alt yapısı var yardımcı olur musunuz?
    Merhaba,
    Pm üzerinden iletişim bilgilerinizi göndermeniz durumunda yardımcı olmak isteriz.
  • 74,90tl ye taahhütsüz 100mbite kadar olan kampanya yalın internet mi oluyor? 84,90 tl olan kampanyadan farkı nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CXath1

74,90tl ye taahhütsüz 100mbite kadar olan kampanya yalın internet mi oluyor? 84,90 tl olan kampanyadan farkı nedir.
    Merhaba,

74,90 TL olan tarife(Prestij Kampanyamız) ADSL dediğimiz telefonlu internet tarifesidir. İnternet kullanım ücretinin yanında seçmiş olduğunuz telefon tarifesinin de ücretini ödeme durumundasınız. 84,90 TL olan tarife ise NDSL dediğimiz yalın internettir ve internet kullanım ücretinizin dışında (cihaz bedeli hariç) ücret ödemezsiniz.
  • iPeople kullanıcısına yanıt
    5760'ı hem VDSL hem de FTTH (Fiber) altyapıda kullandım bir sorun yok.

• Buradan millenicom hakkinda bilgi edindikten sonra 16.07.2019 tarihinde basvurumu yaptim. Halen ne arayan var, ne evrak geldi, ne bilgi verildi, ne kurulum yapildi... Sanki hic basvuru yapmadik. Millenicom yolun basinda böyle ise durum, devamini nasıl yapacagiz @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhorzum -- 23 Temmuz 2019; 14:3:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.