Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün bana da geldi o mesaj ama açıkcası pek sallamadım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocha

Aynı şey benim de başıma geldi. Bilgilendirme sağlayabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Merhaba. Pm üzerinden dönüş sağlandı
  • Bugün evrakları imzaladık.Geçiş işlemi ne zaman sonuçlanır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirinmustafa

Bugün evrakları imzaladık.Geçiş işlemi ne zaman sonuçlanır.
    Merhaba,Pm üzerinden bilgi sağlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirinmustafa

Bugün evrakları imzaladık.Geçiş işlemi ne zaman sonuçlanır.
    Ben 8 temmuzda imzaladım hala daha geçiş olmadı sen düşün artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    6gun oldu benim hala acilmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

6gun oldu benim hala acilmadi.
    Merhaba,tarafınıza pm üzerinden bilgilendirme sağlandı
  • Yarım saat çnce durduk yere internet baglantısı gitti. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım yapacak bişey yokmuş. Teknik ekibi bekleyecekmişiz. İnternet yok. Mileni kesinlikle ama kesinlikle pişmanlıktır. 1 ay oldu süperonlinedan geçceli hergün bin pişman oluyorum. Lanet olsun geçtiğim güne

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

Yarım saat çnce durduk yere internet baglantısı gitti. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım yapacak bişey yokmuş. Teknik ekibi bekleyecekmişiz. İnternet yok. Mileni kesinlikle ama kesinlikle pişmanlıktır. 1 ay oldu süperonlinedan geçceli hergün bin pişman oluyorum. Lanet olsun geçtiğim güne
    Merhaba,pm üzerinden dönüş yapıldı
  • türknet üzerinden size geçmek için en az 20 gün olmustur basvuralı.telefonla surekli aranıp onaylanacak üst birimlere bildirdik deniliyor ama sürekli şekilde bir sonuc alınamıyor.
  • Yahu arıza kaydı oluşturuyoruz arızanız giderildi diyorlar hala aynı internet arkadaşlar bakın 20 kere aradım belki 20 kere mesaj attım doğru düzgün bir ekip yollayın evde ki kablolarda belki bir problem ya da bina içinde ki tesisatda bir problem ya da modem de bunlara bakmadan yok saha dolabına baktık yok şunu yaptık ben ekip gönderdiğinize bile inanmıyorum !
  • az önce sms geldi ve milleniye geçiş işlemlerim tamamlandı.. aynı anda ttelekomdan sms geliyor aboneliğiniz iptal olmuştur diye.. sms ile kulanıcı adı şifre ve online işlem şifresi geliyor bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp'er

türknet üzerinden size geçmek için en az 20 gün olmustur basvuralı.telefonla surekli aranıp onaylanacak üst birimlere bildirdik deniliyor ama sürekli şekilde bir sonuc alınamıyor.
    Merhaba,yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benmusti38

Yahu arıza kaydı oluşturuyoruz arızanız giderildi diyorlar hala aynı internet arkadaşlar bakın 20 kere aradım belki 20 kere mesaj attım doğru düzgün bir ekip yollayın evde ki kablolarda belki bir problem ya da bina içinde ki tesisatda bir problem ya da modem de bunlara bakmadan yok saha dolabına baktık yok şunu yaptık ben ekip gönderdiğinize bile inanmıyorum !
    Merhaba,pm üzerinden bilgi verildi
  • Hizmeti superonline altyapısından alan var mı?
  • Ben 100 Mbps SoL FTTH kullanıyorum, 8 ay olacak.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Hangi paketi kullanıyorsunuz hocam? Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı bu süreç içerisinde?
  • 100 Mbps sınırsız sol ftth.Cgnat olayı dışında bir sorun olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11 Temmuzda başvurduk telekomdan geçiş için hala beklemedeyiz en son 17 temmuzda arandıgımda 2 gün içinde bitecegi söylendi geçişin
    MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Msevinc -- 22 Temmuz 2019; 16:9:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msevinc

11 Temmuzda başvurduk telekomdan geçiş için hala beklemedeyiz en son 17 temmuzda arandıgımda 2 gün içinde bitecegi söylendi geçişin
    Merhaba,
    Sizlere yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.