Şimdi Ara

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.024
Cevap
29
Favori
468.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sol alt yapılı fiber verebiliyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coho

• Milenicom çok berbat bir şirket. bir türlü interneti bağlayamadılar. müşteri hizmetleri sürekli arıza kaydı açıyoruz aciliyet belirtiyoruz diyorlar. sadece diyorlar sorunu çözmekten acizler. saha ekipleri ve evde kurulum hizmetleri ekipleri çalışmıyor.

• Vestel klima kumanda

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt
    Evet ama en son sol alt yapısindan fiber internet hizmeti alanlar akıllı TV lerin den İnternete giremiyordu. Modem sorunu yüzünden ve millenicom hiç bir şekilde destek vermiyordu. Millenicom un canlı müşteri hizmetleri Turknet in online çağrı merkezinden çok daha kötü.
  • mcrew kullanıcısına yanıt

Fiber sol modem kullanım ücreti dahil mi 69.90 acaba?

• 1500000000000

• Millenicom ping sorununu çözmeden oyuncu kitleden ekmek yiyemez.

• millenicom benden uzak olsun, tanıdıklarıma da tavsiye etmiyorum

• esrayurtgl kullanıcısına yanıt

sakın güvenmeyin, siz hiç 5000 ping ile lol oynamaya çalıştınızmı? bu hani ara sıra olan ekstrem bir ping değil mileni şirketi için, bu şirketten internet aldığımdanberi hep pingim bu şekilde, hız düşüyor, bazen kafasına göre internet gidiyor, wp destek hattı demişler inanın cevap bile vermiyor, yalandan bir bot koymuşlar hiç bir şeye cevap veremiyor, ne yaparsanız yapın yetkili biri sizinle görüşmeye çıkmıyor ve şu ana kadar aldığım tek geri dönüş ''modeme reset atın'' adı altındaki otomatik bir mesajdı.

abartısız 5000 ping görüyorum her oyuna girmeye çalışdığımda böyle, anlaşmam bitene kadar ping sorunu çözülmezse zaten başka şirket ile anlaşacağım, ping sorunu çözülene kadar da asla kimseye önermiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkdeniz888 -- 17 Mart 2021; 15:52:10 >
  • bendende 18 günlük nakil sürecinde dondurulmasına rağmen tam fatura aldılar 2 defa şikayet ettim telefonu kapatır kapatmaz mesaj geldi talebiniz olumsuz diye ulan sırtlanlar neyi olumsuz 18 gün kullanılmamış hizmetin parasını alıyorsun sonra olumsuz diyorsun en kısa sürede iptali çakacam

• Bu fırsatı kaçırmanız sizin için en büyük fırsattır.

Sakın bulaşmayın bu firmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERDIES -- 18 Mart 2021; 17:43:35 >
  • Firmayı suçlamanıza gerek yok. Tek suçu olan altyapı'dır, mesela Türk Telekom Fiber vardır çok iyi bir Millenicom bağlantısı alırsınız. Ama ADSL varsa kötü internete katlanacaksınız çünki altyapınız kötü. Yani önceden altyapınıza bakın, sonra alın.

ADSL varsa almayın, VDSL varsa alabilirsiniz. Fiber de kesinlikle alın.

Türksat Kablo A.Ş altyapısı üzerinden de hizmet verse keşke.

• Alakası yok. Kötü olmasa kimse sayfalarca nefret konuları açmazdı. Fiberde belki iyi olabilir (kesinlikle sanmıyorum) ama hala büyük bir kısmımız adsl ve vdsl kullanıyoruz. Altyapı sağlayıcısı ile alakalı olduğunu da sanmıyorum. Millenicomdan Turnete geçtiğimde yaşadığım his abartısız söylüyorum modifiyeli basık şahinden porsche cayman'a geçmek gibi bir şey. 5 ay boyunca uğraştığım tüm sorunlarda yanıma kar kaldı, ilgisizlik ve bilgisizikleri ile insanın ömrünü mahveder bunlar.

• Ben kuzenime aldım ADSL olarak çok müşteri temsilcilerini rahatsız etmedim, ama alttan alttan şikayet kaydı açıyordum. Birgün aradılar Yasin Bey, hayırlı olsun VDSL portu çıktı dedi. Hemen geçtik 16 mbpsden 35'e şuan sorunsuz veriyor 35 mbps. Oyunda ping 30 maximum.

•  

• 6 yıldır superonline fiber kullanıyordum yeni taşındığımda altyapı olmadığı için milleni kullanmaya başladım 100/4 tarifesi kullanıyordum, ama gel gör ki hızım hiçbir zaman 20 mbitin üzerine çıkmadı upload da 0,80 :) defalarca aramama arıza kaydı bırakmama rağmen sonuç alamadım bereket versin ki superonline binaya geldi kurtuldum. Bunları göze alacaklar için kaçmaz fırsat tabi ki.

• 4 aylık süreçten sonra bende turknete geçiş yapacağım rezalet bir firma gerçekten. Defalarca kopma yaşadığımızı belirtmemize rağmen altyapınızda sorun yok deniliyor. Sakın bulaşmayın bu firmaya.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.