Şimdi Ara

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.024
Cevap
29
Favori
469.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hayatımda bu kadar basit bi firma görmedim. Belki 50 tane numaradan engelledim hala arıyorlar. Birde bi müşteri temsilcisi bana neredeyse hakaret edecekti üstlik beni şahsi numarasından aradı hemde bir bayan ben onun numarasınıda buradan paylaşıyorum. Ben böyle terbiyesizlik görmedim. +90 538 357 50 65

• Uzak durun sürekli fiyat artışı yapıyorlar !

• comnet bu konuda cok basarılı,fiyat performans olarakta cok memnunum,dileyene tavsiye ederim..

• 2 senedir taahhütsüz limitsiz 35mb’a varan internet paketini kullanıyorum. Taahhüt olmadığı için kafalarına göre zam yapıyorlar. 70 liraydı 80 oldu şimdi ise 107 olmuş. Üstelik hizmet vs de yok bu firmada. Niye sizi tercih ediyim ki 107 lira vereceksem? Bu fiyata zaten Superonline kullanabiliyorum. 1 ay içerisinde Superonline’a geçiyorum

Taahhütsüz geçen arkadaşlar zamlara hazır olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zam yapa yapa Türk telekomdan daha fazla fiyata kullanıyorum. Sürekli habersiz zam yapılıyor. Uzak durun.

• İptal ettirmek isterseniz imkansız hiçbir şekilde yapmıyorlar çingene gibiler 1 saat bağırış çağırış yine iptal etmiyorlarr

• Arkadaşlar bu firmadan nasıl kurtulabilirim yurt dışındayım hiç bir şekilde kapatamıyorum İnterneti ayrıca taahhütsüz kullanıyorum. Edevletten yapamadım arıyorum olmuyor böyle firma olmaz olsun, kafalarına göre her ay fiyat artırıyorlar.

• İptal etmek isteyenler bir araya gelsin, Noter'den ihtar çeksinler. Böylece Noter masrafı paylaşılmış olur.

• E devlet

• Sürekli zam yapıyor, abone olalı 3 ay oldu 2 defa zam yaptılar, bir kez daha zam yaparlarsa iptal ettireceğim.

• Ey millenicom reklamına tıklayan arkadşa: buralara zinhar milleniye bulaşmayın yazan kişilerin hepsi haklı. Bu kadar insan bu rezilliği yaşadık, sizler yşamayın istiyoruz.
    Bedava verseler alır mıyım diye düşünüyorum şuan. Muhtemelen para verip gerçekten kullanabileceğim bir internet hizmeti alırdım.

• Owo!

Çok gerçekçi görünmüyor.

• Abonelikten ayrılacağınız zaman çok uğraştırıyorlar, iyi düşünülmeli bu firmadan hizmet alıcaklar sözleşmeleri tamamen okumadan imzalamamalı...

• Novagate N kullanıcısına yanıt

İptal etmek hiçte kolay olmuyor kac gündür bekliyorum, yurt dışındayım telefon açamıyorum beni en az 100 kez aradılar 4 numara blokladim bu süreçte

• @millenicom

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Sabır sınamasından başka bir şey değil. Her allahın gün aynı saate gönderdikleri hızı bu duruma getiriyorlar. Arıza kaydına makine koymuşlar her seferinde altyapıda sıkıntı yoktur, modem pc kablo kontrolü yapın vs diyerek kayıt kapatıyorlar. Nasıl sıkıntım varsa upload hiç sıkıntı çıkarmıyor, kablo sorunum sadece download ve ping sorunu çıkarıyor. Sonra allahın hikmeti ile bir anda sorunlu olan pc modem kablo düzeliyor ve internetim sorunsuz hale geliyor. Ulan beceremiyorsan söyle server çıkışından sana internet veremiyoruz de, bile istiye yapıyoruz de, birisinin beceriksizliğinden sürekli sorun yaşıyorum.

Altı ayda bir kafalarına göre fiyat artırıp ay kusura bakmayın şu gider vardı bu vardı diyorlar. İş yapmaya gelince bir halttan anladıkları yok. Arıyorsun karşına çıkan kişinin bir şeye yetkisi yok. Diyorsun yönetici, şef işten anlayan birisine aktar bizde böyle bir şey mümkün değil. Teknik destekte bir sesli yanıt var bir halta yaramaz hat değerlerinize bakıyorum kaydınız oluşturuldu hoop iki saat sonra bir mesaj daha değerler iyi modem pc kablo bakın.

Suç sizde değil sizi denetleyecek sistemde. Tüketici şikayeti açıyorum hop hat değerleri iyi kayıt kapatılmış. Firmayı şikayet ettiğim sistem firma tarafından kapatılıyor. İstedikleri gibi at koşturuyor. Firmayı şikayet et güya,hoop kendileri hemen kapasınlar. Güzel sistem. Birazdan müşteri numarası isteyen birisi gelir. Açıkta kaydınız var bakıyorlar diye yalandan işler. Ertesi gün aynı saat aynı rezillik. Elin adamı uzaydan internet veriri biz daha adam akıllı sabit hız alalım diye bir tarafımızı yırtalım.

• Bu İSS'yi Technopat Kids'te sürekli övüyorlar. Benim gözümde GibirNET gibi sitelerden pek de farkı yok açıkçası...

• Galiba (şimdilik) tek memnun benim Adamlara başvuruda bulundum sonra buradaki yorumları okuyunca vazgeçmiştim.Bir beyefendi aradı açık açık sizi kotuluyorlar dedim, kim diyor beyefendi burda sözü ben veriyorum bana güvenin dedi.. böyle konuşunca samimi geldi tamam ulen baglayin dedim.Hemen ertesi gün gelip modem kurulumunu yaptılar hayret ettim.internet 2 gün aktif olmadı ip alamıyordu arıza kaydı bıraktım ertesi gün saha ekibi geldi arızayı giderip gitti...Şu an 21ms ping 110mb download 8 mbs upload hat değerlerim var..Maşallah diyeyim kaşıya kaşıya yara oldu totom

• TT altyapısı kullanıyor ise istediğiniz firmaya geçin aynı bağlantıyı alacaksınız kaçarı yok arkadaşlar.

Ben 100mbit pakete geçtim fiber memnunum haliyle. İptal ederken sorun yaşamam umarım ilerleyen zamanlarda.

Ayrıca diğer firmalar 200mbit paketlere sahip olsaydı ona geçerdim açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 15 Ekim 2021; 18:19:50 >
  • Dişer firmalara göre fiyatlar uçuk, beğenmedim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.