Şimdi Ara

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.024
Cevap
29
Favori
469.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Neden Millenicom?

Hız aynıysa, altyapı aynıysa neden daha fazla ödüyorsun?www.milleni.com.tr adresinden Millenicom’a başvur, fiber hızında, kotasız, gerçek sınırsız ev internetini en uygun fiyatlarla kullan!

1) İster Türk Telekom altyapısında ister Superonline altyapısında, aynı fiber hızda ev internetini en uygun fiyatlarla müşterimize sunuyoruz.

2) Millenicom’da fiber internet hizmetimizden taahhütsüz olarak yararlanabilirsin. Bağlanmayı sevmeyen, taahhüt sözü vermek istemeyenlere özel en uygun paketleri sunuyoruz!

3) Başka firmadan Millenicom’a geçmek isteyen müşterilerin 150 TL’ye kadar cayma bedelini biz karşılıyoruz. Ayrıca bu müşterilerimizden kurulum için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Mevcut internet sağlayıcından memnun değilsen seni Millenicom’un avantajları dünyasına davet ediyoruz!

4) 7/24 Çağrı merkezi desteğimiz, mobil uygulamamız ve Whatsapp Destek hattımız ile müşterimizin her zaman yanındayız. Müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimiz!

5) 19,5 milyar dolar ile Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi olan SOCAR’ın grup şirketiyiz. Arkamızdaki bu büyük güç ve 15 yılı aşkın telekom tecrübemiz ile müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi ve en iyi alternatif telekom şirketi olmayı hedefliyoruz.

6) 300.000 kişiyi aşan bir aileyiz! Her biri bizim için çok kıymetli olan 300.000 i aşkın müşterimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

7) Hızlı ve çevik bir şirketiz. Çok büyük ve hantal bir yapımız yok. Butik bir şekilde hizmet veriyor ve her geçen gün kendimizi dijitalleşme ve müşteri memnuniyeti tarafında geliştiriyoruz.

8) Duyduk ki, Bazı internet Servis Sağlayıcılarda %100'e Varan Paket Kaybı (Ağ Gecikmesi) Sorunu Varmış.. Biz altyapı yatırımlarımızı Gamerların Mutluluğu İçin Sürekli Arttırdığımızdan Bizde Böyle Bir Sorun Yok! Tüm Gamerları pingsiz, paket kayıpsız oyunlar için Millenicom'a Bekleriz!

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Kampanyalarımız ve Paket Seçeneklerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hala Millenicom’lu değil misin? Başvurmak için hemen tıkla!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 7-8 Ay kadar kullandım.

Millenicom'a geçmeyi düşünen arkadaşlar için belirleyici olur umarım.

**Taahhüt ücretini ödemiyorlar.. (şuraya fatura gönderin, buraya gönderin yok whatapp dan yollayın. Görüntü kalitesi kötü taratıp yollayın vb bir çok bahane uydurarak belli bir süre oyalayıp sonra taahhüt ödemesi alma süreniz dolmuş diyorlar)

**Hız sürekli değişiyor 35 mbit paket 15 lere düşüyor arayıp bildirdiğimde 32 lere çıkıyor fakat 1 hafta sonra yine aynı. (iptv kullanıyorsanız illallah ettiriyor)

**Farklı bir kuruma geçmek istediğinizde, geçmek istediğiniz kurum sizden hizmet numarası talep ediyor. Millenicom ise bu numarayı vermemek için elinden geleni yapıyor. Ben altı yada yedinci aramamda çok ağır küfür yiyeceksin dediğimde alabilmiştim.

Şahsi olarak yaşadığım bunlar. Sorunsuz kullananlar olabilir. Ama Firma tam sırtlan. Bilginize..

arkadaşlarınızın ananıza sövmesini istiyorsanız tabi, onları da sokun millenicoma.

Millenicom pişmanlıktır. Youtube, twitch ve netflixin hızını düşürüyorlardı. Ortaya çıkardık, seve seve geri bastılar. Ama yakın zamanda öğrendim ki tekrar başlamışlar.

Bedava verseler almayın. Ticaret ahlakından yoksun kim varsa batmayı hak ediyor.

Videolu ispat:

Ahmet Refik Eryilmazyoutube
    Youtube videolarının 1080p üstünde niçin yüklenmediğini hiç düşündünüz mü?
    https://www.youtube.com/watch?v=xIDXm-6i1Ec&feature=youtu.be
  • 100 mbps taahhütsüz kullanıyorum. başvurduktan sonraki 3. gün bağlandı. wirelessta aldığım download hızı 73 mbps, upload ise 8 mbps.

league of legends ve pubg oynuyorum. ping problemi yaşamadım.

şu ana kadar 1 kere arıza yaşadım o da, online işlem merkezine arıza kaydı bırakınca bir kaç saate düzeldi.

bağlatacaklar mutlaka 'arkadaşını getir' kodu temin etsin. o zaman 1 ay bedava veriyorlar.

tavsiye ederim.

• Fiyat uygun. Deneyen varsa hız konusunda bilgilendirme yapabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 mbps, fiber nete mi giriyor? :)

Görselde ortada Fiber16 paketi yazmışlar. MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! 

• 85 tl'ye 100mbps türknet varken bu çokta cazip gelmedi

• İnterStyle kullanıcısına yanıt

keşke vdsl için de aynı fiyat olsa

• Onlarca arıza bildirimi yaptım. Arıza tespit edilmemiştir deyip işin içinden çıkıyorlar. Ping'den oyun oynanmıyor ama download hızım iyi. Konum İstanbul Avrupa. Ben Türk.Net'e geçmeyi düşünüyorum bu müşteri hizmetsizliğinden.

• Aman deyim bu firmaya bulaşmayın. Hattımı türknete taşıdım, bunlar hattımı iptal edemedi. Neymiş churn evragi kendileri yokmuş, diyorum chrun evragi yok madem taşımama nasıl Onay verdiniz ve Türknet den hizmet almaya başladım diyorum, cevap veremiyorlar. Ben şahsi olarak iptal ettim öyle kurtuldum sandım sonra modem parası istediler. Dedim ben taşıdım modem mülkiyeti türknete geçti, yok anlatamadım. Ben yıldım artık modem faturasına icraya göndereceklerdi ödedim,dosyayi toparlayıp en kısa zamanda thh dosya açacağım.

Bunlar firmada liseli stajyer çalışıyorlar sanırım, tüm görüştüğüm çalışanlar boş teneke idi. Madem sizden hizmet alıyorum modemime erişin diyorum. Erişim yetkimiz yokmuş giremiyoruz diyorlar. Bu kadar söyleyeyim.

Biraz daha ayrıntı merak ederseniz konuyla alakalı linki bıraktım ordan da okuyabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/turknet-ve-millenicom-modemimi-paylasamiyor--147865110

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sakın bulaşmayın, arıza olur muhattap bulamazsınız, taahhüt verirsiniz ülkede fiyatlar arttı diye zam yaparlar kafalarına göre, vb macera aramak isteyen bitcoin alsın 😆

• Millani pişmanlıktır aklı olan geçmesin

• 35 mbiti sizde 85 tl ye kullanıyoruz 12 ay taahhüt verip 69.90 TL ye çekebilir miyiz ? yoksa yeni geçişlerdemi bu kampan ya

• İcra dairesi görmek isteyen gencolar başvursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 21 Şubat 2021; 2:37:50 >
  • d4hi kullanıcısına yanıt

hocam resme tıklıyorsunuz MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!  Sizde potansiyel milleni müşterisisiniz

• moskogsm M kullanıcısına yanıt

yerınde olsam taahatut vermem detaylar kısmına tıklayınca sadece ılk 3 ay 69.90 kalan 9 ay 85 tl kardesım bosbosuna taahatut vermıs olursun yarın bır gun begenmedıgın zaman kapatmaya kalktıgında cayma bedelı kıtlerler

• bu ne biçim reklam topici?

ana sayfada arama yapıyorum bu konu açılıyor.

Forumda hata mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 21 Şubat 2021; 12:3:35 >
  • 2 yıldır kullanıyorum. Ara ara sorunlar yaşasamda genel itibariyle memnunum. Bu süreç içerisinde 1 nakil yaptırdım sıkıntı çekmedim rahatlıkla nakil işlemini yaptılar. Nakil yaptığım adreste hız sorunu yaşadım kayıt oluşturdum biraz uğraştım ama sonunda Türktelekom saha ekibi gelip kazı yaparak arızayı giderdiler. Bu süreçte tanıdığımıza tavsiye ettim ama onlar benim gibi şanslı değildi hız sorununu çözemedikleri gibi memnun kalmadılar aboneliklerini iptal ettirmek zorunda kaldılar.

Bir çok firma memnuniyeti şans gibi geliyor. Bulunan lokasyona göre şansınız artar ya da azalır.

• Ben üç dört ay kullandım tavsiye etmiyorum. Abine olduktan bir kaç ay sonra fiyatı artırıyorlar haberiniz bile olmadan sorunda faturanın içine yazdık diyorlar küçücük yazmışlar kimse görmez onu.
    Fiberde modem kirası alıyorlar 15 tl olacak iş değil Türk net te bedava modem kirası yok.
    Bazıları yazmış modemi iade ettileri halde modem parası talep etmişler. Velhasıl bulaşmayın başınızı ağritmayin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.