Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.147
Cevap
354
Favori
633.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru 0.04 olarak düzelttim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LuxVivens L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Mil ile uçuş satın almak istiyorum ancak bilgi eksikliğimden dolayı kafam karıştı, yardıma ihtiyacım var.

THY'den mil ile uçuş satın almak istiyorum, mil eksiğim var. THY 1000 mil'i 30 USD'ye satıyor (173 TL), Garanti Miles&Smiles kredi kartı da 1 Mil 4 kuruş diyor, yani 1000 mil 40 TL'ye denk geliyor.
    Bu fiyat farkı çok saçma değil mi, yoksa ben bir şeyleri mi kaçırıyorum? Çünkü her türlü kredi kartından avans mil ile bilet almak çok daha avantajlı görünüyor (her zaman normal bilet fiyatından daha ucuza geliyor, bir saçmalık var bu işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan400

Garanti’den aldığınız avans mil, 18 ay içerisinde sadece garanti harcamaları ile kapanır.

18 ay bitiminde eksik varsa, TK hesabında kalan garanti mili varsa onu alır.

Hala eksik varsa 0.04 ile çarparak ekstreye yansıtır.

2 defa avans mili kapatamazsanız, tekrar avans mil vermez.

Alıntıları Göster
    nasıl yani, avans mili 0.04 ile çevirdikten sonra, bir kez daha avans çekip yine 0.04 kuruştan ödeyince avans mil alma hakkı ortadan kalkıyor mu?

eğer öyleyse, bir sonraki çekişimde 1000 mil çekip, onu 1 ayda kapatırsam, sıfırlanmış mı oluyor durum? yoksa bir kez kapatamadığım için artık tek hakkım mı kalıyor sonsuza kadar?

• hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Şöyle demiş:

Avans Mil iptal talebi sonuçlanmamış, kartı gecikmeye girmiş, son 1 yılda belirtilen Avans Mil tamamlama dönemi içinde iki kez Avans Mil’ini kapatamamış veya iki kez Avans Mil’ini iptal etmiş müşterilerimiz, yeni bir Avans Mil başvurusunda bulunamazlar.

• 20000 mil puanım var 2019 sonunda silinecek. Bunu birine devretsem yine 2019 sonunda mı silinir devrettiğim kişide?

• 20,000 mili ne kadara satarsınız?

• soad_sefa kullanıcısına yanıt
    Başkasına devrederseniz süresi 3 yıl uzar.
    Not: Transfer ücreti $200 ödemeniz gerekir.

• erkan400 E kullanıcısına yanıt
    Hesabı devretsem ödemem sanırım, hemen kullanacak kişi olursa. ama hesapta bir o kadar daha var. Bilet bakınayım kendime. 20000 piyasa değeri nedir ?

Akaryakıta dönüştürme kampanyaları var. Orada her 1000 mil 30 liralık akaryakıta dönüşüyordu değişmediyse. Bu hesapla 600 liralık yakıt alabilirsiniz

Normalde Garanti Bankasından avans çekseniz 4 kuruşa denk geliyor.

İsterseniz shopandmiles sitesine de bakın harcayabilirsiniz.
  • Teşekkürler. Yakıt mantıklı değil pek, bir alışveriş için bakayım. Hala satılık. Uygun teklif veren olursa satabilirim

• 200 dolar transfer ücreti varsa mantıklı bi fiyata satmak pek olası değil, bankalar 4kr veriyorlar mili.

• Garanti M&S kapatmak için aradığında mil yada iade teklif ediyorlar mı? Güncel durum nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shop and fly a geçin şu kadar puan verelim diyorlar. Miles and smiles için bir teklif sunmadılar bana.

• Amex ve master Card için ayrı ayrı 3750 şer mil teklif ettiler 9 ay kapatmama sözüne. Önümüzdeki hafta 4 bin TL lik THY bileti alacağımı da göz önünde bulundurduğumda M&S ile en azından bir 9 ay daha devam etme kararı aldım. Ama alış-veriş millerinin yerlerde olması üzücü tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde mil olupta satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir benimle

• merhaba online alisverislerinize yuzde 3 ile 6 indirim yapabilirim kendi kartimdan almak kosulu ilehttps://tr.shopandmiles.com sitesinden olursa daha yuksek oranla bakabiliriz
  • Yıllık ücret için sadece shop&fly verelim ondan ücret almayalım diyorlar, kapatma durumunda farklı bir teklif gelir mi bilemedim ama bu yıl M&S kartı iyice gözden çıkarmışlar gibi geldi.
  • intikam91 kullanıcısına yanıt
    tam olarak ne zaman yapıldı bu teklif hocam?
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.