Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
354
Favori
633.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garanti'den arandım. 1 yıl kalma sözüme 11.000 mil teklif ettiler. düşüneceğim dedim. Bilemiyorum...
  • Merhaba arkadaşlar. 1 adet THY Elite Kart hakkı verebilirim. Düşünenler lütfen mail adresimden iletişime geçsin. izmirthyelitekart@gmail.com
  • deepkurt kullanıcısına yanıt
    gayet iyi gibi kabul et bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Garanti'den arandım. 1 yıl kalma sözüme 11.000 mil teklif ettiler. düşüneceğim dedim. Bilemiyorum...
    Kapatma talebi mi oluşturmuştunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Kapatma talebi mi oluşturmuştunuz?

Alıntıları Göster
    Hayır, kapatma talebim olmadı.

Bana telefonda söylenen: "elite plus müşterilerimize, 1 yıl kalma sözlerine istinaden kampanyamız var" şeklindeydi.
  • Amex icin 250 tl harcamaya 2000 mil teklifi geldi 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar Garanti'nin bazı kartlara 10.000 mil yüklediği konuşuluyor. Yüklenen var mı?
    Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu nun yazısında okudum. yazıyı ve linkini ekliyorum :

"20 gün önce yazmıştım kredi kartında mil pazarının kızışacağını...
    THY yıllardır çalıştığı Garanti’nin yanı sıra QNB’yle anlaşmasının tüketiciye yarayacağını söylemiştim.
    Çünkü son yıllarda Miles&Smiles kullanıcıları çok fazla mil kazanamamaktan şikayetçiydi...
    QNB reklamlarında, “Daha önce uçtuğunuzu mu düşünüyorsunuz asıl şimdi uçacaksınız” diyerek rekabetin ilk kıvılcımını çakmıştı.
    Karşı atak Garanti’den geldi...
    “Mil biriktirmeyi beklemeden hemen uçabilmeniz için kartınıza 10.000 mil yükledik” diyerek müşterilerine mesaj atmaya başladı.
    Garanti kart müşterisini kaybetmemek, QNB alabilmek için büyük bir rekabete girişti..."

Cengiz Semercioğlu 4 Nisan yazısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sezo87 -- 4 Nisan 2019; 11:11:28 >

• Merhaba arkadaslar. Thy miliniz var ise ve satmak isterseniz bana yazabilirsiniz. loufoqueturc@gmail.com a da mail gonderebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4500 statü miline ihtiyacım var.

statü mili transferi oluyor mu? internet sitesinde ve Atatürk havalimanındaki miles and smiles bankosundakiler oluyor diyor. ancak telefondaki müşteri hizmetleri kesinlikle olmaz diyor.

statü mili transfer edebilen var mı? boşu boşuna 250-300 tl vermeyeyim şimdi. kafayı yemek üzereyim :)
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Statü mili transfer edilmiyor maalesef. Sadece normal mil transfer edebilirsiniz ve eğer Miles and Smiles kredi kartınız varsa millerinizi statü miline çevirebilirsiniz. (1 statü mili = 5 mil oranıyla)
  • Eqecakmak E kullanıcısına yanıt
    benim kafamı karıştıran, resmi sitedeki ifade.

kullanılmamış tüm statü milleri transfer edilir diyor. başka bir şey mi demek istiyor ya da ben mi yanlış anlıyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renzokuken -- 5 Nisan 2019; 12:25:54 >
  • mil kartı almayı düşünüyorum bol bol seyahat edeceğim iş gereği.
    hangi bankadan alayım en karlı olan şuan hangisi?*
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum ki hocam tekrardan uygulamaya baktım statü mili transferi ile ilgili bir şey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eqecakmak

Valla bilmiyorum ki hocam tekrardan uygulamaya baktım statü mili transferi ile ilgili bir şey bulamadım.
    Statü milleri transfer edilir ama karşı tarafa normal mil olarak geçer.Haliyle çöpe atmak gibi bişey.
  • cagatay48 C kullanıcısına yanıt
    o nasıl oluyor?
  • aga bu garanti bankası adam mı kandırıyor?

2010 liralık alışveriş yaptım elektronik sektöründe.
    Kartım Miles and Smiles platinum american express.
    Kendi sitelerine göre 250 mil normal kartlara,benim kartıma ise %25 ekstra mil vermeleri lazım yani 313 mil yapıyor.
    Verdikleri mil ise 142 mil.Şaka mı bu?Derhal iptal ettirin bu rezil banka kartını şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozyaka2535

Bu mesaj silindi.
    bankaya 125 binlira atmak lazım onun için
  • Son donemde AMEX ile yaptigim yeme/icme alisverislerinden gelen mil miktarindan ben oldukca memnunum. Elite kart bonusu ile birlikte neredeyse 1 tl basi 1.25 mil geliyor. Dolara vurunca dolar basi 6-7 mil gibi bir miktar ediyor ki Amerika'da kullanilan yillik $500 dolar yillik ucreti olan kredi kartlari bile en iyi kategorisine en fazla dolar basi 5 mil veriyor.
  • SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    nerede yazıyor bu? bende prive var hesapta 5 kuruş dahi yok
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.