Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.147
Cevap
354
Favori
633.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soul_spear

Oha baya kötü :S garantide gıdada fln %10 tamamda restorant fln 30 larda
    Evet %10 çok az.2018 yılında neredeyse %30 mil almışım.Kampanyalarla çok daha fazla oluyor.Sadece %10-25 verecekse işi zor.
    Gelen gideni aratmasın
  • Ben de yeni başvuru yapacaktım Garanti Miles&Smiles kartına. Beklemeyip qnb kartlarının şartlarının belli olmasından sonra mı kart çıkarsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti Miles and Smiles Dan devam...

1 ay içinde Garanti büyük fırsatlarla geliyor...

• Garanti ile Miles and Smiles ne zamana kadar anlaşmalı?

Benim kartın süresi 5/19 da bitecek...Yeniden kart gönderirler mi? YOKSA BU elimdeki kartın süresinin bitmesini beklemeden şimdi yenisine mi başvurayım?

• Görüşmemek dileğiyle Garanti. Aylık 6-8 bin harcama yaptığım kartımdan kesilen ücreti vermediler. Kapattırdım, peşin alınan ücretin kullanılmayan kısmını geri talep ettim ve aldım. Bilginize beyler, adamlar ayın 10unda ücret aldıysa ve siz 11inde kartı kapatırsanız kart aidatını olduğu gibi geri alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 8 Mart 2019; 2:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milalinir

Arkadaslar ben qnbfinansbank i aradim. Musteri hizmetlerinden bilgi almaya calistim. Genel olarak sunlari soyledi: private ve first kartlari var. Prive harcamalari icin yuzde 10 mil, first kart harcamalari icin yuzde 25 mil veriliyor dedi. Hem mevcut kartiniz var ise qnbfinansbank tan, mayis tarihine kadar ki alışverişleriniz haecamalarinizdan kazandiginiz millerinde mil hesabiniza Mayıs ayinda yuklenecegini soyledi. Ama baska sorular da sorduğumda bilgilerinin gayet az olduğu cok belli oluyordu.
    %10 mu daha neler?

miles and smiles dan shop and fly a geçmedeki artıyı yine görmüş oldum...

nerde eski miles and smiles 1 e 1 verirdi markette vs...
  • Finansbank da Miles smiles kartı olması için hesabımızın da olması gerekiyor EFT ücretlerine falan baktım, hepsi ücretli, en para üzerinden ücretsiz diyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Miles smiles kartı alırken kendileri hesap açarlar mı önceden biz mi açtırmamız gerekiyor ? Ek olarak hesap ücretleri konusunda bilginiz varmı ? ücretsiz hesapları var mı ? mevduat hesaplarından aidat alıyorlar
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    “Peşin alınan kısmın geri kalanını talep edip aldım derken” tam olarak nasıl oldu? Örneğin kesinti yapışmış 1 ay geçmiş, siz 11 aylık ileri dönemin aidat kesintisini aldığınızdan mı bahsediyorsunuz?

• Takım tutar gibi fanatik söylemlerden kaçınmak gerek.Hangisi daha avantajlı olur ise ona geçeriz bu kadar basit.

Son 1 yıllık harcamalarımı ve kazanılan milleri çıkardım.Toplam kart harcamından %50 mil almışım.Finansbank bunu geçecek oranlar vermezse macera başlamadan biter.
  • HodriMeydan89 kullanıcısına yanıt
    Garanti bankasinin shop&fly kredi karti %1 oraninda mil veriyor. Yani gunluk 3-4bin tl harcama ile 30-40tl karsiligi mil kazanabilirsiniz. Kazandiginiz milleri de havayolu ayirtetmeksizin ucak bileti olarak harciyabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: abercrombia

“Peşin alınan kısmın geri kalanını talep edip aldım derken” tam olarak nasıl oldu? Örneğin kesinti yapışmış 1 ay geçmiş, siz 11 aylık ileri dönemin aidat kesintisini aldığınızdan mı bahsediyorsunuz?
    Aynen söylediğiniz şekilde, kullanılmayan hizmet sonlandıktan sonraki miktarı kuruşu kuruşuna geri aldım. Bir yıllık ödediniz bir yıl daha kullanın diyorlar, yok öyle saçmalık.
  • ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, Peki alışveriş yapılan yerin garanti üye işyeri yada garanti pos cihazı olması gibi zorunluluğu var mı ?

• HodriMeydan89 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/shop-fly-kredi-karti-garanti-bankasi--135928117

• quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Garanti Miles and Smiles Dan devam...

1 ay içinde Garanti büyük fırsatlarla geliyor...
    Ne tür kampanyalar olacak hocam?

• Qnb Finansbank'dan arandım.
    -Miles&Smiles kartları mayıs ayında çıkıyormuş.Kart çıkana kadar başka bir kart verip mil kazanmaya başlanabilecekmiş.
    -Mil kazanım oranı %10
    -Yıllık kart ücreti 250TL
    -QNB Finansbank'ta aylık birikim ortalaması 125.000 TL olur ise yıllık kart ücreti alınmıyor ve Qnb First oluyorsun.
    -Qnb First olanlara mil kazanım %75 lere kadar çıkıyor.

%10 nedir arkadaş sadaka mı veriyorsunuz.Paran varsa getir daha çok mil vereyim diyorlar.
  • jackal73 J kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba,

5 yıllık Garanti Platinium kullanıcısıydım. Yıllık 80-100k harcama yapıyordum. Şimdiye kadar da güzel mil biriktirmiştim. Her sene bir şekilde ya yansımadan ya da yansıdıktan sonra kart aidatını iptal ettirmiştim. Bu sene ne dedimse yapmadılar. Ve kapattırmaya karar verdiğimden itibaren farklı tarihlerde her adımda aldığım teklifler;

1- Amex ve MC ikisini de ödeyin.
    2- Sadece Amex ödeyin.
    3- Sadece Amex ödeyin 1000 mil hediye
    4- Hiç ödemeyin 3750 mil hediye.

Ben de bu işin artık mil ve kazanç odaklı olmadığını artık Garanti'nin tok müşteri olduğunu ve mil kazandırmadığını düşündüğümden kapattırdım. Bu arada müşteri hizmetleri 2021 yılında THY sözleşmesinin biteceğini söyledi. Shop&Fly da bence bu yüzden kuluçkaya alındı şimdiden. THY ile aralarında tekrar anlaşmaya yapılmayacak bir sorun var gibi görünüyor.

Bugün ise Finansbank'tan arandım. Onlar da Garanti'yi oyun dışına atmak için alalade hızlıca giriş yapmışlar belli ki. Birçok yasal hazırlığı ve operasyonu eksik.

-3 çeşit karttan bahsetti. Friends First mü öyle birşey dedi. First Private ve birşey daha.
    -Mevduat konusundan bahsetmedi. Finansta param da yok.
    -Friends First kartta ilk yıl aidat yok. İkinci yıl Mayıs'ta 200 tl
    -Private kart 250 tl
    -Ek kart çıkaramıyorlar. Operasyonel eksiklik. Almamam sebebim. Eşimle ortak kullanırım.
    -Geçici olarak başka bir kart gönderiyorlar Mayıs'a kadar.
    -Yüzdeleri hatırlamıyorum ancak çarpıcı değildi aklımda kalmadı.
    -İlk başvurulara özel bir durum yok.
    -Ücretsiz olması da çok faydalı olmayacağını düşündürüyor.
    -14 gün cayma hakkı var.

Sonuç: Finans'ta bir avantaj görmedim. Garanti tok ancak insanlar kaçıyor. İkisi de üstünlük kurmasa da rekabet oluşacaktır ve sürekli kampanyalar yapılacaktır. Tekellik kırılır. Bize yarar. Ben biraz daha bekleyerek hangisinin iyi gittiğine bakacağım.

• CAZİP KAMPANYA MI?
  • Beyaz eşya, mobilya için 1500tl harcamaya 2000 mil kampanyası başlamış. Tam da çeyiz vaktine denk geldi, güzel oldu :D
  • sekans_gibson S kullanıcısına yanıt
    Aynen ek kart işi saçma olmuş eşimle beraber kullanıyorum bende . Ayrı ayrı olacaksa hiç değmez. +10000 şartı var .
  • M&S kullanmayı bıraktım. Geçen Mayıs'ta MC için iade, AMEX için 3750 mil alarak kapatmama sözü verdim. Mayıs'ta kapatarak kurtulacağım inşâallah.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.