Şimdi Ara

Miles&Smiles Kampanyaları (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.147
Cevap
354
Favori
633.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sezo87

bu kartı çıkarmak için yazanlar oluyor sık sık.. onlara diyebileceğim şey kartın eski cazibesini yitirdiği.. eskiden kazandığım millere bakıyorum ve şuanki duruma bakıyorum dağlar kadar fark var. hadi mil kazanmayı geçelim.. harcarken de avantajını yitirdi.. Avrupa bileti almayı zaten düşünmeyin.. dün Amerika için mil + artı vergiyle bilet almaya baktım vergi fiyatları da acayip uçmuş. 500-600 TL civarı vergi öderdim ben (tek yön) ama şuan fiyatlar 700-800 lere çıkmış. ne yazık ki her geçen gün bu program kan kaybediyor :(

Cazibesini yitirmek ifadesi yetersiz kalır;bu kart bitti,en azından benim için. Eskiden limitim düşük olduğu için bazen limitin birkaç katı fazladan para yatırıp harcama yapardım,o kadar avantajlıydı. Şimdi ise kart cüzdanda bile değil. Yıllık aidat iadesi için 1 yıl kapattırmama sözünden kaynaklanan döngüyü kırmak için kartı bir daha kullanmayıp,taahhüt bitince iptal ettirmeyi düşünüyorum

• Nisan 2018den sonra havayolu şirketi ziraat,vakıfbank veya halk bank ile anlaşması konuşuluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolasıyla banka bir strateji olarak kazanılan milleri kısma yoluna gitmiş olabilir.Sonuçta bu iki çözüm ortakları arasındaki anlaşmalar oldukça büyük durumları beraberinde getirir kuşkusuz banka tarafından anlaşmanın sonuna yaklaşılması ve işlerliğin yürütülmesi ve anlaşmanın avantajlı hale getirilmesi sebeplerinden dolayı bizim ile anlaşma yapın kullanıcılar daha fazla kazansın yok yapmazsanız kimse kazanmasın yolunu tercih etmiş olabilirler.Bekleyin görelim bakalım...

• M&S kartı müşteri temsilcisine kapatma talimatı verdikten sonraki hafta içinde karttan harcama yapıldığında kapatma başvurusu iptal oluyor mu? Yoksa br hafta dolunca kapanıyor mu?

• Millerle alınan biletler için tarih değişikliği yapılabiliyor mu? Yapılabiliyorsa cezası var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erniuif kullanıcısına yanıt
    Uçuş gerçekleşmemiş bilete 25 dolar karşılığı iptal/iade işlemi yapılabilir

• garanti m&s opet ve carrefour kampanyasından geçen sene iyi mil kazandım iyi dediğim 15-20bin mil kadar şimdi baktığımda 1 tane işe yarar kampanya bulunmuyor. benzin için opet worldcard'a geri döndüm.

kartı kapatmamız durumunda miller ile ilgili bir problem yaşamıyoruz değil mi? bu miller zaten ayrı program olan m&s karta yükleniyor?

ayrıca seyahat ediyorum yılda 4-5 defa bu karttan gerçekten çok bedavaya uçtum, bunun yerine kazanabileceğim bir kart önerir misiniz?
  • Arkadaşlar kesilen yıllık aidatın iadesini alabiliyor muyuz?

• Ödül bilet almak istiyorum ama hata veriyor bu durum başına gelen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erniuif kullanıcısına yanıt
    sitede hata veriyor hocam. mobil uygulamadan alabilirsin ama.
  • mile ihtiyacım var nakit karşılığı verebilecek olan var mı
  • Kart hakkaten çöp oldu. Kampanyalar kısmında orda +2 taksit burda +3 taksit başkada bişey yok. Bir de sürekli taksitli nakit avans diye bildirim gelip duruyor. Anlaşmalı banka mı değişiyor noluyor artık olacaksa olsun. İşe yaramaz hale geldi iyice maalesef.

• Sezo87 S kullanıcısına yanıt
    hocam mil getirisi olan bir kredi kartı çıkartmak için forumdaki miles and smiles,adios ve parafly yorumlarının hepsine baktım.3ü için de eski kampanyalar yok öldü bitti deniyor ortak yorum olarak.peki 3ü arasında tavsiye edeceğiniz var mıdır?
  • memins M kullanıcısına yanıt
    adios gene iyi yılbaşında 108 puan verdi haftasonu yaptı 3 hafta 45x3=135 verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_Erencan

Arkadaşlar kesilen yıllık aidatın iadesini alabiliyor muyuz?

Bir önceki yıl aldıysanız muhtemelen alırsınız. Ben mc için iade aldım, amex için ise 3750 mil aldım 3 senedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Ayın 9 unda yansımış bana da kart ücreti. İade almak için aradım 1000 mil önerdiler şaka gibi. Eski yıllarda ben de MC'yi iade, Amexe'de 3750 mil alıyordum. Siz ne zaman iade aldınız bu tutarları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noogard

Ayın 9 unda yansımış bana da kart ücreti. İade almak için aradım 1000 mil önerdiler şaka gibi. Eski yıllarda ben de MC'yi iade, Amexe'de 3750 mil alıyordum. Siz ne zaman iade aldınız bu tutarları ?

Verimlilik hesabı yapıyorlar muhtemelen. Kârlı bir müşteri değilseniz onlar için, iade ya da teklif beklediğiniz gibi olmayabilir.
  • Merhaba arkadaşlar.

Üç öğün dışarda yemek yiyorum ve belli zamanlarda yurtiçinde seyahat ediyorum. Restoran harcamasına daha çok mil verdiği için bu kartı almayı düşünüyorum fakat bazı olumsuz yorumlar gördüm. Banka POS'u fark etmeden harcama oranına göre en iyi puan/mil kazandıran kart olarak M&S Amex'i gördüm. 5000 hoşgeldin mili de 6-7 ay kullanmayı düşündüğüm bu kart için yeterli.

Bilhassa aylık 1500-2000₺ civarında restoran harcamam olduğunu göz önünde bulundurarak indirim, puan veya mil kazandıran başka bir kart tavsiye edebilecek olan var mı? Yoksa Miles&Smiles American Express karta müracaat edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 13 Ocak 2018; 13:4:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece amex kullanmıştım ikinci kart aidatı gelmeden 1000 mil teklif ettiler kabul etmedim kapattım. Geçtiğimiz günlerde aradılar 2500 mil karşılığında 1 yıl kapatmama sözüne tekrar açıldı.

• Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    1500-2000 TL harcama ile sürekli Amex kullandığınızı varsayarsanız 860-1150 mil arasında sabit kazancınız olur her ay. Buna ek olarak neredeyse her ay bir kez 150 TL restoran harcamasına 250 Mil kampanyası oluyor. Bir kez de bu kampanyadan yararlandığınızı varsayarak 1100-1400 mil arasında kazancınız olur. O da ortalama 3 ayda yurtiçi tek yön bilet yapar.

Ödül mil tablosuna da şuradan ulaşabilirsiniz:https://www.turkishairlines.com/tr-tr/miles-and-smiles/oduller/index.html
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.