Şimdi Ara

Miles&smiles yanlış mil yüklüyor !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,miles&smiles kartımla yaptığım alışverişlerden market sektöründe %50 oranında mil kazanırken birden bire %10 a düştü,bankaya yaptığım itirazda thy yolları sitesinde gösterilen oranlarda mil kazanımı yapılıyor sorun yok şeklinde hatalarını kabul etmıyorlar.resimleri eklıyorum anka gıdadan 9 marta 792 tl ye 396 mil kazanırken bu 16 martda 1840 ye 184 mil vermiş %50 den % 10 a düşmüş aynı şekilde yepaş a.ş 6 marta 360 tl ye 180 verirken 712 tl ye 71 mile düşmüş,eker den 261 tl ye 131 mil verirken 233 tlye 23 mile düşmüş.
    Cep uygulamasında hepsi hala market olarak görünüyor. Thy nın sitesinde markete %50 mil verir dıyor ve şimdiye kadarda öle idi.
    https://www.milesandsmiles.net/mil-program/thy-mil-kazanimi/harcama-yaptiginiz-sektorlere-gore-mil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haklı müşteri hattına şikayet başlatın ekran görüntüsü atacağım size diyin onlar belge talebi bekleniyor konumuna alır şikayeti bir ay önceki alışverişden market sektörü yazan tutarı mili paintte işaretke bu ayki market sektörü mili alışveriş tutarını işaretle amex mi kullandın grçen ay bu ay ms kullanmış olabilirmisşn onuda düşün marlet sektörü olduğundan eminmisin onada bak son ay ekstede bi kaç sektörde mil kazanımı düşürüldü oda olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Haklı müşteri hattına şikayet başlatın ekran görüntüsü atacağım size diyin onlar belge talebi bekleniyor konumuna alır şikayeti bir ay önceki alışverişden market sektörü yazan tutarı mili paintte işaretke bu ayki market sektörü mili alışveriş tutarını işaretle amex mi kullandın grçen ay bu ay ms kullanmış olabilirmisşn onuda düşün marlet sektörü olduğundan eminmisin onada bak son ay ekstede bi kaç sektörde mil kazanımı düşürüldü oda olabilir

Haklı müşteri hattına başvurdum hocam ordaki arkadaşlarda sektörü kontrol ettiler bu sekılde ekran görüntüsü vermedım ama tek tek hepsıne bakıp onayladılar evet haklısınız yanlışlık var incelemeye gönderelim dıyorlar bikaç farklı firmada da yaşadım sonuç incelemelerde sorun olmadıgı görünuyor seklınde çıktı.

Ekstarayı bekleyip öle itiraz edecegım bu paylaştıklarımada olumsuz cvp cıkarsa,kendılerı orada market sektörü oldugu belırtıp düşük mil verirse,açıkca ortada sıkıntı varken nasıl sorun yok derler anlamıyorum.amerikan eksperi hiç kullanmıyorum hocam.sektörlerde mil düşüşü görünmüyor kendi sitelerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Haklı müşteri hattına şikayet başlatın ekran görüntüsü atacağım size diyin onlar belge talebi bekleniyor konumuna alır şikayeti bir ay önceki alışverişden market sektörü yazan tutarı mili paintte işaretke bu ayki market sektörü mili alışveriş tutarını işaretle amex mi kullandın grçen ay bu ay ms kullanmış olabilirmisşn onuda düşün marlet sektörü olduğundan eminmisin onada bak son ay ekstede bi kaç sektörde mil kazanımı düşürüldü oda olabilir

Haklı müşteri hattına başvurdum hocam ordaki arkadaşlarda sektörü kontrol ettiler bu sekılde ekran görüntüsü vermedım ama tek tek hepsıne bakıp onayladılar evet haklısınız yanlışlık var incelemeye gönderelim dıyorlar bikaç farklı firmada da yaşadım sonuç incelemelerde sorun olmadıgı görünuyor seklınde çıktı.

Ekstarayı bekleyip öle itiraz edecegım bu paylaştıklarımada olumsuz cvp cıkarsa,kendılerı orada market sektörü oldugu belırtıp düşük mil verirse,açıkca ortada sıkıntı varken nasıl sorun yok derler anlamıyorum.amerikan eksperi hiç kullanmıyorum hocam.sektörlerde mil düşüşü görünmüyor kendi sitelerinde.

Amexi kullanmazsan eksta mil kazanamazsın onu bilmiyormusun bugüne kadar sen onu kullanmayarak büyük kayıp yaşamışsın hatta git migrosdan 10 adet ininale 750 tl yüklet ordan çektir 1 e 1 mil veriyor amex ile thy üye statün ne bu arada restarınt cafemi işletiyorsun sen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Amexi kullanmazsan eksta mil kazanamazsın onu bilmiyormusun bugüne kadar sen onu kullanmayarak büyük kayıp yaşamışsın hatta git migrosdan 10 adet ininale 750 tl yüklet ordan çektir 1 e 1 mil veriyor amex ile thy üye statün ne bu arada restarınt cafemi işletiyorsun sen

Amex her postda geçmiyor diye kullanmadım bugune kadar,gayet guzel puan topluyorum miles&smiles ile tabi böle kafalarına göre puan düşürmezlerse,amexi kullansam daha fazla verir elbet ama heryerde gecmıyor işte ama bundan sonra onuda kullanayım en azından geçen yerlerde,okul kantini işletiyorum,statü classic hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastforyou -- 24 Mart 2017; 22:7:4 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.