Şimdi Ara

Mikrofondan gelen hayvani ses

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 7 ay önce HyperX Cloud Core kulaklığını aldım. Ses kalitesinden gayet memnun kaldım lakin aldığımdan beri mikrofonu ufakta olsa cızırtı yapıyordu. Bazı ayarları değiştirerek güzel bir kayıt kalitesine ulaştım. Birkaç gün önce kasayı yerinden oynattığımda olanlar oldu ve mikrofondan inanılmaz derecede rahatsız edici bir ses gelmeye başladı. Öyle bir ses ki mikrofondan sesimi arkadaşlarıma iletemiyorum. Kasanın yerinden oynaması ile ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim, buna benzer bir olay önceden de olmuştu fakat biraz uğraş sonucu düzeltebilmiştim. (Klasik jackları çıkart, üfle vs.) Yabancı forumlarda benzer sıkıntısı olanlara, topraklama elektrik ile alakalı bir problemden kaynaklanabileceğini dile getirmişler. Kasanın arka tarafında ana kartın bir bölümüne parmağımla dokununca sesin azalması beni de aynı şeye düşünmeye itti. Ses o kadar rahatsız edici ki kulaklığı garantiye yollamak istiyorum. Ama evden kaynaklanan bir problemse de yakın bir zamanda taşınacağım zaten bu zamanda kulaklıksız kalmak istemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Anakart: Gigabyte z97x Gaming 5

Edit: Ses kaydı örneği yüklendi

http://vocaroo.com/i/s0FhviGHFFK6 (Bu kayıtta bir yandan da konuşuyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anduril25 -- 14 Ağustos 2016; 22:14:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.