Şimdi Ara

MİKAİL HOCA VE ÖDF1 HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mrfalcon253 (3 mesaj) tokyo.ghoul (2 mesaj) cubb0rn (2 mesaj) Yokkikardeş (1 mesaj) opy (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> MİKAİL HOCA VE ÖDF1 HAKKINDA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar tyt matematik denemelerde 6-7 net civarlarında geliyor. Mikail hocanın ödf 1 kitabını tavsiye edermisiniz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yokkikardeş -- 9 Ekim 2020; 13:28:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Merhaba mikail hocam   yazdığını okurken resmen mikail hocanın canlı yayında ağzından çıkan cümleleri söylemişsin birebir aynısı yani ilginç  

• Er
    1 Mesaj

ÖDF1 i tavsiye ediyorum.

Tavsiye etmemin en önemli nedenide sana AYT'de lazım olacak Basit Eşitsizlikler-Üslü Köklü Sayılar-Mutlak Değer ve Çarpanlara Ayırma konularını oldukça detaylı ve yeni nesile uygun şekilde hazırlaması.Bu söylediğim 5 konuyu sağlam hallettikten sonra sıkıntı yaşamazsın(Fonksiyonuda sağlam bitireceğini düşünürsek)

Temel Kavramlar-Basamak-Ebob Ekok-Bölünebilme konularını youtubedanda halledebilirsin açıkcası(Laptü Matematik kanalı olur.)

• Er
    11 Mesaj

Merhaba mikail hocam   yazdığını okurken resmen mikail hocanın canlı yayında ağzından çıkan cümleleri söylemişsin birebir aynısı yani ilginç  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfalcon253 -- 9 Ekim 2020; 13:42:2 >
    |
    |
    tokyo.ghoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrfalcon253

Merhaba mikail hocam   yazdığını okurken resmen mikail hocanın canlı yayında ağzından çıkan cümleleri söylemişsin birebir aynısı yani ilginç  

İlginç olan bir durum göremiyorum.O videoyu bende aylar önce izlemiştim.Hocanın dediğine katılıyorum ki gelip burda söylemişim.

|
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj

E durum bu zaten. Bunları bilmeden ayt matta ilerleme kat etmek mümkün değil

|
    |
    mrfalcon253 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj

biliyorum hocam, arkadaşın dediği şeylerin aynısını mikail hocanın da demesi ilginç değil zaten resmen okurken o video canlandı kafamda resmen mikail hoca gibi tonlayarak okudum  yoksa tabii ki de doğru öyle olduğu

|
    |
    cubb0rn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    29 Mesaj

"bakın" dememesinden mikail hoca olmadığı belli hangi videosunu açarsam sürekli bakın diyor adam :D

|
    |
    mrfalcon253 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj

doğru tespit hocam adşilaşilsdşia

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

ödf 3 ne zaman geliyor bilgisi olan var mı

• Teğmen
    232 Mesaj

15 ekim demiş hoca bu aralar sessiz var gücüyle çalışıyor herhalde

|
    |
    opy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.