Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mikail hoca ve behzat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25
Cevap
1
Favori
1.474
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5 Mesaj

Hocam tamamını izlemedim br nin dediğim gibi ama Mikail hoca harbi yıkıp geçmiştir logaritmik fonklara kadar değinmiş etmişti harika bir süreç oldu açıkçası benim açımdan Apotemi ile paralel götürdüm genel olarak sorular benziyordu zaten şuan grafik yorumlamada iyi bir seviyede olduğumu düşünüyorum lnx in grafiğini e üzeri x in grafiğini kafes kelebek vb grafikleri çizecek durumdayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hüseyinhayko cepkinci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: karo33

Hocam tamamını izlemedim br nin dediğim gibi ama Mikail hoca harbi yıkıp geçmiştir logaritmik fonklara kadar değinmiş etmişti harika bir süreç oldu açıkçası benim açımdan Apotemi ile paralel götürdüm genel olarak sorular benziyordu zaten şuan grafik yorumlamada iyi bir seviyede olduğumu düşünüyorum lnx in grafiğini e üzeri x in grafiğini kafes kelebek vb grafikleri çizecek durumdayım

Alıntıları Göster
    foksiyonlarda kaldırılarn konu yok demi hocam behzat için??

• Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinhayko cepkinci

foksiyonlarda kaldırılarn konu yok demi hocam behzat için??

Alıntıları Göster
    yok hocam o da gayet detaylı anlatmış karşılaştırdım da şimdi sadece o anlatmadığı için logaritmaya falan girmemiş gerisi benzer fonksiyonda bi hiperbol kaldırılmış sanırsam ben onu da öğrendim mikail hoca silmemiş 1 bölü x li grafikler türevde işine yarayabilir bak derim eğer yoksa

Orijinalden alıntı: karo33

yok hocam o da gayet detaylı anlatmış karşılaştırdım da şimdi sadece o anlatmadığı için logaritmaya falan girmemiş gerisi benzer fonksiyonda bi hiperbol kaldırılmış sanırsam ben onu da öğrendim mikail hoca silmemiş 1 bölü x li grafikler türevde işine yarayabilir bak derim eğer yoksa

Alıntıları Göster
    anladım hocam behzat eski ya şimdi dedim kaldırılan konuya çalışmayalım :). tekrardan teşekkürler dostum.ama ilk tk ile mikail hocanın anlattığı tkya baksana bi aynısı lan. :D tabi mikail bilale anlatır gibi anlatıp sonra çoşsturuyor tabi mikail hoca da süper.

• Er
    4 Mesaj
    Hocam fonksiyonum 0 valla Mikail hcoadan dersi almıştım daha başlayamadım izlemeye bu kadar ovdunuz yarın ilk isim başlamak olucak 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj

Hocam inan orayı herkes aynı anlatıyor lsşsbdğsbdp Eyüp B de Mikail hoca da behzat hoca da Mikail hocanın fonk videoları da 2017 zaten 2019 değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hüseyinhayko cepkinci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.