Şimdi Ara

Mikail hoca ve behzat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mikail hoca behzatın çakması gibi gerek ders başındaki konuşması gerek uygulama soruları gerek derslerin çok uzun olması siz ne düşünüyorsunuz ? ve de uzun ders videolarını izlemeyi sevmeyen birine nasıl çalışmasını önerirsiniz ? YouTube ve özel ders hocası yeter mi?şimdididen sag olun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• uzun ders videolarını izlemeyi sevmiyorsan ve dershaneye gidiyorsan ya dershane ile götüreceksin yada konu anlatımlı kitaplar ile gideceksin hocam.Başka bir yolu yok yani.Tabiikide yanında soru bankaları çözüp denemelere geçmelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A96A0342F -- 12 Eylül 2019; 0:21:39 >
  • kafanıza silah dayayıp elini cebinize atmıyor bu adamlar memnun değilseniz almayın

• Hocam dershaneye gitmiyorum YouTube ve özel hoca yeter diye düşünüyorum mat için belki lti için dinlerim

• kendinemezun kullanıcısına yanıt
    Mesele alıp almamak değil

• saykolog S kullanıcısına yanıt
    özel ders hocanla ilerle en iyisini o bilir senin için

• kendinemezun kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ben kendimi biliyorum uzun ders videosu izleyemem hoca ne desin

• Up

• Hocam eğer belli bir temele sahipseniz çözmeyin açıkçası uzun süre video izleyemiyorsunuz yani uzun süre masada oturamamak sizce ilk gün 2saat 15 dakika ikinci gün 3 saat sürecek bir sınav için makul bir sebep değil bence ha kullanırsınız kullanmazsınız ama bu adamlar zaten daha detaylı olduğu için paralı eğer dediğim gibi belli bir temelini varsa bu adamlardan izlemek yerine normal bir youtube kanalından açar açar izlersiniz ama fonksiyon problem lti Trigo falan bunlar uzun olacak konular ben yt da bile bir tane bu dersleri kısa şekilde yayınlayan adam görmedim eğer sorun video karşısında sıkılmaksa özel hoca ile halledilebilir ama o fiyatları hocalara vermek yerine ben olsam kendimi masa başında tutar ve bu adamların tüm konularını değil de böyle eksik olduğum konularını kullanırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolun size de başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykolog -- 12 Eylül 2019; 1:5:13 >
  • çakması demişsin ama aynı şeyi anlatıyolar sonuçta ne bekliyosun ki ayrıca mikail hoca behzattan daha iyidir behzat belli bi temelin oldugunu düşünerek anlatıyo mikail hoca 0 dan alıp aşırı zor sorulara kadar götürüyo hatta behzatın derece testindekilerden bile daha zor sorular çözüyo
  • Behzat ve mikail hoca farklı grup öğrencilere hitap ediyor. Temelin yoksa behzatta çok acı çekersin, temelin varsa da mikailde 3te 1ini izlemezsin.

• Hocam ayt mat için zaten uzun videolar izlemek zorundayım ama tyt mat için uzun videolar izlemek yerine soru çözmek daha mantıklı diye düşünüyorum

• Hocalığına laf yok ama cidden Tunç Kurt ve Mikail Hoca Behzat hoca gibi konuşmaya , diyalog kurmaya çalışıyor. hiç gerek yok bence.

• sarriball2 kullanıcısına yanıt
    Abi hangi alemde yaşıyorsunuz ya ben hem behzat dinledim hem mikaili araların da dağlar kadar fark var haliyle insanların konuşmaları benzer ama ders anlatımları çok farklı yaklaşımları çok farklı bu farkı anlamıyorsanız secemiyorsunuzdur tunç u bilemem o zaten behzatin dersleriyle hazırlandığını şöylemiş o zaten yeni türedi. Mikail ne kişilik ne konuşma nede anlatma tarzları farklı alın bir fonksiyon dersine dinleyin herkes onu fonksiyon dersini bilir yıktı geçti piyasayı

• rose1071 R kullanıcısına yanıt
    Alıcam fonksiyonunu

• saykolog S kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum bölme bölünebilmeye sayı basamaklarına falan 6 gün vermek saçma olur 2 günde bitecek konular sonuçta bu dersler normal bir hocadan izlenir youtube de ama problem için anlaşılan Mikail hoca fonk gibi yıkıp geçecek

• rose1071 R kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum grafik çizmenin ne olduğunu bilmezdim tam 1 saattir fonk 2 dersinde mutlaklı grafiklere kadar geldim ne nasıl oluyor her şeyi anladım cıncığına kadar işledikleri format kesinlikle benzeyebilir ama arkadaşın dediği gibi anlatım olarak Mikail hoca çok çok üstün yani bunun tartışması yersiz bende 2 hocayı kullandım behzat hocayı daha uzun süre hatta Kaf1 bitti kaf 2 fonka kadar ama Mikail hoca açıkçası lise hayatınızda zayıf olduğunuz bir konuyu size daha rahat öğretir bunu zaten herhangi bir dersini izleyince anlayacağınızı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CC01B0A86

Katılıyorum grafik çizmenin ne olduğunu bilmezdim tam 1 saattir fonk 2 dersinde mutlaklı grafiklere kadar geldim ne nasıl oluyor her şeyi anladım cıncığına kadar işledikleri format kesinlikle benzeyebilir ama arkadaşın dediği gibi anlatım olarak Mikail hoca çok çok üstün yani bunun tartışması yersiz bende 2 hocayı kullandım behzat hocayı daha uzun süre hatta Kaf1 bitti kaf 2 fonka kadar ama Mikail hoca açıkçası lise hayatınızda zayıf olduğunuz bir konuyu size daha rahat öğretir bunu zaten herhangi bir dersini izleyince anlayacağınızı düşünüyorum.
    Hocam peki behzatin fonksiyknlarini dinlediniz mi?

Mikail ile karsilastirirsaniz??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.