Şimdi Ara

Migrosta Tüm Pillerde %50 İndirim! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DURACELL TURBO ALKALİN AA KALEM PİL 4LÜ PAKET + ORAL-B STAGE DİŞ MACUNU

ile beraber 5,45tl

diş macunu nasıl bişi acep
  • geçen sene de aynı zamanlarda yapmışlardı bu kampanyadan. markette de bulunuyor ama esnaflar hemen yağmalayıp kendi dükkanında normal fiyata satıyor.
  • Kampanya Tansaşta da geçerli. 8li AAA Turbo Max aldım.
  • duracell in taşınabilir şarj cihazlarına baktım 1800mAh lık 35 tl 2500 lüğü 50 tl mi neydi . Yuh .! gerçek fiyatları 70 ile 100 tl imiş yani. Yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

duracell in taşınabilir şarj cihazlarına baktım 1800mAh lık 35 tl 2500 lüğü 50 tl mi neydi . Yuh .! gerçek fiyatları 70 ile 100 tl imiş yani. Yav he he

normal fiyatı odur, kampanya öncesi sahte bindirim yapılmadı. 1800 mah liğin hepsiburada fiyatını aşağıdan görebilirsiniz. an itibariyle 69 lira.

http://www.hepsiburada.com/liste/duracell-tasinabilir-cep-telefonu-sarj-aleti-1800-mah/productDetails.aspx?productId=ofisdurcep1800&categoryId=60002790

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

duracell in taşınabilir şarj cihazlarına baktım 1800mAh lık 35 tl 2500 lüğü 50 tl mi neydi . Yuh .! gerçek fiyatları 70 ile 100 tl imiş yani. Yav he he

normal fiyatı odur, kampanya öncesi sahte bindirim yapılmadı. 1800 mah liğin hepsiburada fiyatını aşağıdan görebilirsiniz. an itibariyle 69 lira.

http://www.hepsiburada.com/liste/duracell-tasinabilir-cep-telefonu-sarj-aleti-1800-mah/productDetails.aspx?productId=ofisdurcep1800&categoryId=60002790

Ben migrosa laf etmedim hocam duracell in fiyat politikasına laf ettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eger sarjlı pil derseniz ben a-101 den 2 pil ve sarj cihazını 20 tl ye aldım 2 hafta önce dün gittim hala 1-2 tane vardı. haberiniz olsun bu ara ayrı satılıyordu ince kalem pil lerden aldım sarjlı 2 adet oda 7.90 dı
  • Artık şu pil devri bi kapansa diyorum
  • Dün 2 tane 5M 1 3M migros gezdim doğrudürüst Duracell pil kalmamış hep Duralock olanlar var ki bana gereksiz geliyor.. AAA kalmamış ve olan fiyatlar dengesiz kimisi ,830kr a geliyor kimisi 96kr neyse ben de 2 araç kumandası pili aldım çıktım arasan bulunmuyor ve pahalı..
  • media markt da 1tl lik ince kalem pilden aldım. sonra sepetim e bastım karşıma şunu çıkardı
    Sadece Sana Özel! DURACELL AA 18’li (13+5) Pil 12,90 TL
  • İdealtepe migrostan ben de 10 kalem 8 ince pildi sanırım dahada fazla olabilir saymadım:) 5-TL ye aldım kumandaya mouse a takarım diye fiyat iyi geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.