Şimdi Ara

Migrosta kasadan 5 tl'ye alınan kod ile Tchibo.com.tr'de altlimitsiz 50 tl indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.091
Cevap
56
Favori
125.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migrosta kasadan 5 tl'ye alınan kod ile Tchibo.com.tr'de altlimitsiz 50 tl indirim. Bugün başlıyor. Kodlar sene sonuna kadar geçerli.

Migrosta kasadan 5 tl'ye alınan kod ile Tchibo.com.tr'de altlimitsiz 50 tl indirimMigrosta kasadan 5 tl'ye alınan kod ile Tchibo.com.tr'de altlimitsiz 50 tl indirim

• 10 tane 20 tane alanlar, az almışsınız. Ne kadar varsa hepsini alın. Hepsini siz alın ki başkasına kalmasın.

Biri de demiş ki 500 liralık ürün alıp iade edebiliyor muyum. Zihniyete bak, hayret ediyor insan.

Bizden daha bencil, çıkarcı ve dürüst geçinip her türlü dalavereyi yapan bir toplum daha yoktur. Yazıklar olsun...
    tam tersine kısa zamanda yenileneceğini düşünüyorum. Yıl sonuna doğru yapılan kampanyaların coğu ekonomik yılın bitimine doğru mali tabloları şişirme odaklıdır. Tchibo zaten Almanya da 1 EUR'a mal ettiği ürünü burada 50 TL'ye satmayı başarıyor.

Migros ile Alt limitsiz kupon anlaşması yaparken anlaşma yapanlar asla salak değil ve adı üstünde alt limitsiz 50 TL. Tamamen gereksiz bile olsa kargo parası da ödese bir kupon da 12 TL maliyetle çoğu şeye ulaşabiliyor. Milletin saldırcağını bilemeyen, düşünemeyen tchibo türkiye ceo'su olduysa anında görevden alsınlar iq düşüklüğü sebebiyle.

Türkiye'den çekilmeyeceklerine dair resmi açıklama yaptılar ve faaliyetleri de devam ediyor. Şubeleri genelde dolu oluyor. Ürünleri fahiş fiyatta olsun belirli bir müşteri kitlesi var.

Emin olun kimse aptal değil, kimse bu dünya ekonomisinde zararına ürün satmaz ve yapılan kupon anlaşmalarının da ince ince bir sürü satış-depo analizi çıkartılmıştır.

Stoklar çok büyük ihtimal yenilenecektir.
    Tchibo kupon macerası:

Açılış - Eş dost forum haberdar edilir - Kuponlar kapış kapış alınır - 200-300 tane alanların gövde gösterisi - Kuponları birleştirip 1000-2000 liralık ürün alabilirmiyim diye sayıklayanların soruları - Firmadan kuponların bittiğine dair bildiri - Alamayanlardan alanlara beddualar - Kapanış

Bir fırsatın daha sonuna geldik. Güldük eğlendik faydalandık. Alanlara hayırlı olsun, alamayan arkadaşlarda bir dahaki sefere artık.
  • Yıkarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm ürünlerde geçerli mi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç tane alıp kullanabiliriz acaba ?

• aliyil62 kullanıcısına yanıt
    Her fişe 1 adet alabiliyorsunuz.
  • Peki kodlar birleşiyor mu? Asıl önemli konu bu.

• Kodlar birlesse efsane olur aslin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısadevre K kullanıcısına yanıt
    Her fişe derken alişveris yapmak lazim yani migrostan, dogru mudur?

• Barkodu lazım, kasiyerlerin çoğu bilmiyordur.

• Kahve alınıyor mu

• Sanalmarket.com danda alınıyor yazıyor ordan alinabiliyorsa kasiyerle uğraşmaya gerek yok

• Şimdi kim iddiasına giriyor? Ben yarın kampanya biter diyorum
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Sadece indirim kodu almayı denemedim ama tek fişte 1 adet kod alınabiliyor dedi kasiyer.
    Kodlar birleşmiyor açıklamalardan anladığım kadarıyla.
  • Sanal markette göremedim.
  • koşuyorum migrosa

Ne kadarlik alışveriş yaptın peki hocam alışverişe veriyor olmasınlar? Bosa yorulmayalim migros yollarinda

• quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Sanalmarket.com danda alınıyor yazıyor ordan alinabiliyorsa kasiyerle uğraşmaya gerek yok
    Gozukmuyor

Teşekkürler yanitiniz ve firsat icin.

• AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    Konu sahibiinin attığı kağıtta öyle yaziyor

• Jetkasadan aliniyorsa oradan alalim hatta

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.