Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeineLife -- 25 Aralık 2021; 12:39:25 >

• Mağaza sektörleri öyle hocam ne yazık ki. Bende nine west ve Polaris de çalıştım. Çalışanlar hep birbirlerinin ayağını kaydırmaya çalışıyorlar. Yükselmek için elinden geleni yapıyorlar diğerlerini çıkartıyorlar işine gelmeyeni şikayet ederek ve uğraşarak başıma geldi bilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gerçekten 8 yıllık satış deneyimin varmıydı .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

gerçekten 8 yıllık satış deneyimin varmıydı .d
    valla hocam baktım adamlar tecrübesiz diye çöp bile almıyorlar biraz abartmışım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

Mağaza sektörleri öyle hocam ne yazık ki. Bende nine west ve Polaris de çalıştım. Çalışanlar hep birbirlerinin ayağını kaydırmaya çalışıyorlar. Yükselmek için elinden geleni yapıyorlar diğerlerini çıkartıyorlar işine gelmeyeni şikayet ederek ve uğraşarak başıma geldi bilirim.
    insanların gerçek yüzünü deneyim etmiş oluyoruz hocam demekki hayatın gerçekleri bu galiba dediğin gibi
  • Hocam 12 yaşında anca arkadaş satarsınız 8 yıldır tecrübem var demek ...Güldürdün bu dediklerini müdere ilet böyle böyle de.Sen sorunlardan bahsetmessen her şey normal sanar.
  • fabrikada bir iş bul daha iyi. marketlerde çalışılmaz insanı çok eziyorlar müşterinin cahillikleride cabası

git oku memur ol ayda 4000 lira maaş al diyenleri de takma dalgasını geçiyorlar. herkes memur olacak diye bir şey yok
  • Göze göz dişe diş hocam.Madem bu kadar seninle uğraşıyorlar sen de onlarla uğraş.8 yıllık deneyimin var sen onlardan daha tecrübelisin iş konusunda.Seni kaybetmeden önce 2 kez düşünürler
  • 20 yaşındasın ve sen 8 yıllık deneyimim varmı dedin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen başvuruyu yanlış yapmışsın. 8 yıllık tecrübe için direkt müdür pozisyonuna başvuracaktın. Belli mi olur belki alırlardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.