Şimdi Ara

MİGROSLARDA 17-18-19-20 EKİMDE TÜM PAKETLİ PEYNİRLERİN 2.CİSİ %50 İNDİRİM VAR. GÜZEL UYGUN FİYATLAR VAR. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
6
Favori
8.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün akşam bakkaldan aldım ne kampanya be

MİGROSLARDA 17-18-19-20 EKİMDE TÜM PAKETLİ PEYNİRLERİN 2.CİSİ %50 İNDİRİM VAR. GÜZEL UYGUN FİYATLAR VAR.

MİGROSLARDA 17-18-19-20 EKİMDE TÜM PAKETLİ PEYNİRLERİN 2.CİSİ %50 İNDİRİM VAR. GÜZEL UYGUN FİYATLAR VAR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 tane içim taze kaşar aldım kilosu 19.4 tl ye geldi bayağı gider tadıda çok iyi öyle bok atılacak gibi değil sürekli kullandığım marka tavsiye ederim herkesede

• 2 adet 500 gr onur tost peyniri aldım kg su 19 liraya geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zero-man kullanıcısına yanıt
    içim ülkerin değil artık. dikkat edersen yeni ambalajlarda ülker yazmıyor. belki üretim aşamasında bundan sonra farklılıklar olabilir

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    İçim 2015 yılından beri ülkerin değil. Ülker 2015 yılında çoğunluk hisseyi fransız dünya devi lactalis e sattı. Amblemin kalkması aralarındaki anlaşma dolayısı ile geçiş süreci. Üretim daha kötüye değil daha iyiye gitmiştir emin olabilirsiniz.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Aynen bence cok lezetli sutas murat bey ve icim superdirrr

• asitsiz A kullanıcısına yanıt
    Tost peynorleri genelde eritme peynirdir dikkatli olun 22.5 tl ye icim alsaydiniz keske

• quote:

Orijinalden alıntı: asitsiz

2 adet 500 gr onur tost peyniri aldım kg su 19 liraya geldi
    aman hocam
    tosy peyni,ri eşitir eritme peyniri, yani süresi geçmiş peynirilerin toplanrak belli bir dereceye kadar ısıtılıp tekrar ürüne döüştürülmesi., yani yasal normal bişiy ama malum taze kaşarla bir tutamazsınız.

üreticiler ve marketler de taze kaşarın yanına koyurlar bu ürünleri ,tuzak gibi.
  • Bunu bilmiyordum uyarılarınız için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.