Şimdi Ara

💥💥Migrosjet/po 25/10 money(Bursa) 💥60 tl üzerine %15 money (Hatay)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
4.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 💥💥Migrosjet/po  25/10 money(Bursa) 💥60 tl üzerine %15 money (Hatay)
    🔴Bursa iline özel 🔴
    10 Temmuz – 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında sadece Bursa ilinde bulunan içerisinde MigrosJet 7/24 yer alan Petrol Ofisi istasyonlarında Money Kart veya Positive Card’lardan birisi ile yapılacak MigrosJet 7/24 alışverişlerinde geçerlidir.
    Kampanya kapsamında, aynı kart ile kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri 10 Money kazabileceklerdir.
    Kampanyadan her bir müşteri iki kez faydalanabilecektir.
    Kampanyadan faydalanabilmek için Petrol Ofisi istasyonunda bulunan MigrosJet 7/24 mağazasından yapacağınız harcamalarınızda Money Kart ya da Positive Card’lardan birisinin alışveriş öncesinde kasa görevlisine verilmelidir.
    Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 9 Ağustos 2019 tarihinde MigrosJet’lerde satın alım yaptıkları karta yüklenecek ve 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
    Kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkol ve tütün ürünleri, TL yükleme, kurban satın alımı, elektronik satın alımları ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.
    Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money veya Positive Card’ın hem Money sistemine hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
    Positive Card ya da Money Kartlar, Money kart sistemine kaydı için KAYIT yazılarak 7447’ye SMS gönderilip Money’den SMS ile gelen form doldurularak, Money Kart web sitesinde yer alan form doldurularak (www.money.com.tr), Migros Çağrı merkezini aranarak (4441044) veya Migros mobil uygulamasında yer alan kayıt formunu doldurarak kayıt edilebilir.
    Money Kart’ların Positive Card sistemine kaydı için ise AKTİF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisinin 7627'ye SMS olarak gönderilmelidir. Positive Card ve Money başvuru formu genel şartları geçerlidir.
    Kazanılan Money’ler ise hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros mağazalarında kullanılabilecektir.
    Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları içinwww.money.com.tr veyawww.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

💥💥Migrosjet/po  25/10 money(Bursa) 💥60 tl üzerine %15 money (Hatay)
    ⭕Hatay iline özel⭕
    19-23 Temmuz 2019 tarihleri arasında Hatay’daki tüm Migros ve Migros Jet mağazalarında kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde yapılacak 60 TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişin %15’i tutarında Money yüklemesi yapılacaktır.
    Kampanya kapsamında en fazla 100 Money kazanılabilir. 60 TL harcama tutarına alkol, sigara, TL yükleme ve elektrikli & elektronik ürünler, yılbaşı sepeti Ramazan Kolisi, kurban dahil değildir.
    Kazanılan Moneyler 2 iş günü içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2019’a kadar kullanılabilecektir.
    Sanal Market’ten yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.
    Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyalara katılmak için, HATAY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir.
    SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauthern Man -- 17 Temmuz 2019; 23:55:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paylaşım için teşekkürler. diğer illerin başı kel mi
  • Harikaymış.

Yalnız bende positive kart yok. Direk normal mpney kart ile alışveriş yapsak yeterli di mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 18 Temmuz 2019; 0:17:32 >
  • Bursa'da nerede var bu migrosjet mağazaları ?

• CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    ERKLER AKARYAKIT TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ. - ESENTEPE MH. SANAYİ CD. 135 NİLÜFER BURSA

GÖRÜKLE PETROL NAKLİYE GIDA İNŞAAT EMLAK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-GÖRÜKLE BELDESİ SAKARYA MAH. ATATÜRK CAD.NO:91 GÖRÜKLE NİLÜFER BURSA

AKİF KARALAR KOLLEKTİF ŞİRKETİ - SUAT KARALAR VEDAT KARALAR-ANKARA YOLU ÜZERİ ŞİRİNEVLER MAH.OTOSANSİT KAVŞAĞI YAKIN ÇEVRE YOLU GİRİŞİ NO:BİLA YILDIRIM BURSA

AKİF KARALAR KOLLEKTİF ŞİRKETİ - SUAT KARALAR VEDAT KARALAR- IZMIR YOLU 15. KM. NO:371 KILERCILER MEVKII MERKEZ BURSA

ACAR PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.- ESENEVLER MAH.ANKARA CAD.NO:520 16300 YILDIRIM BURSA

İBRAHİM ÜRGÜN - ÜRGÜN PETROL/ DEMİRTAŞ BELDESİ ESKİ YALOVA YOLU TEPECİK MEVKİİ NO:2 16245 OSMANGAZI BURSA

Bana en yakın bu ama Kalıcı olarak kapatıldı yazıyor onu anlamadım
    https://www.google.com/maps/place/Total-erkler+Petrol/@40.2245821,28.9894303,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14ca143639872de1:0xe7a8013fe7716881!8m2!3d40.224578!4d28.991619?hl=tr

https://www.petrolofisi.com.tr/migros

Sanırım başka yok. Bilen varsa yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 18 Temmuz 2019; 0:34:20 >

• Fuse tea alırız artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros'un genel money kampanyaları ile birleşir mi örn facebooktan alınan kodlarla 100TL üzeri alışverişe 30 TL money veriyor. Buradan alırsak ekstra 10TL money daha gelir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatay kampanyasından ilk gün alışveriş yaptım, kasiyer kampanya kaydı yaptı, hatta sms geldi kaydınız yapıldı diye, ertesi gün face moneyleri yattı ama hatay moneyleri yatmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

Hatay kampanyasından ilk gün alışveriş yaptım, kasiyer kampanya kaydı yaptı, hatta sms geldi kaydınız yapıldı diye, ertesi gün face moneyleri yattı ama hatay moneyleri yatmadı.
    HataY yapmislar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeHospitall -- 21 Temmuz 2019; 10:32:30 >
  • Gitti moneylerim :)

• quote:

Hatay kampanyasından ilk gün alışveriş yaptım, kasiyer kampanya kaydı yaptı, hatta sms geldi kaydınız yapıldı diye, ertesi gün face moneyleri yattı ama hatay moneyleri yatmadı.
    Benim de dünkü işmeminden Hatay puanı yatmadı

• Akaryakıt geçerli değil herhelde, şundan soruyorum kasaları migrosjetin içinde olduğu için ,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı Gün Yapabiliriz. Ayrı Gün Şartı Yok. Sanırım 50 lik Alıp 20 de Kazanabiliriz.

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Hatay puanları bu sabah itibarıyla yattı.
    Geç oldu temiz oldu.

• burdaki petrol ofisi bayileri money kartları kullandırtmıyo vazgeçtim kendi kartlarını da kullandıtmıyo ( positive card ) zarar ediyorlarmış. kaç kere şikayet ettim. dönüş olmadı. migros u bırak benim gözümde karrtan bi haber ruhen 21. yüzyıla geçemeyen işletim anlayışını benimseyenlerin tercihidir: petrol ofisi
  • ugur2005 kullanıcısına yanıt
    Hangi istasyon acaba?

Bursada kullanıp puan yatan var mı?
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Kapatılan TOTAL'di şimdi PO oldu açık hala. Bursa istikameti, Esentepe - ihsaniye metro istasyonu arasında.
  • Belive or not B kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yaptınız mı? Puan yattı mı acaba?
  • quote:

Hatay puanları bu sabah itibarıyla yattı.
    Geç oldu temiz oldu.
    önce hatay puanı yattı (fiş sonu 103 TL), sonra fişte gör inan sucuk var diye onu 31,90 görüp fiş toplamını 103-31,90=71,10 tl olarak algılayıp 100 tl altına düştü gerekçesiyle (yorumum bu) puanı geri aldılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.