Şimdi Ara

migros yarım kilo gurme fermente sucuk 13,50 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
9.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeneryongur

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Gurme nedir yaa. 3 kuruş fazla olsun bildik marka alın.

Agzi yuzu koruyucu ve katki maddesi dolu.Alacak olanlar icerigini okuyup bi daha dusunsunler.

Migrosun kendi markası olan sucuğu aldınız mı hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün SANAL MARKET ile bu ürünü sipariş geçim. Tabi katalog da 30 TL ye ekstra money iadesi de var.

Ancak bölgemdeki mağazada ürün yok ve AYTAÇ ile değişim yapıldı.

Şanssızlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

4 tane GURME VAKUMLU KANGAL SUCUK 250G + 3 tane de NAMET 7 / 24 HİNDİ SALAM 60 GR : 31 lira yapıyor.

10 lira money yüklenecek 30 lirayı geçtiği için.

Toplam maliyet : 21 lira.

Hocam merhaba nasılsın :) bana da şu ürünlerin detayını paylaşır mısın ? ;)
  • bildiin yas sucuk ..
  • lezzetli

Bu mesaja eklenen görseller:

migros yarım kilo gurme fermente sucuk 13,50 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

evet
    sabah sucuklu yumurta gayet lezzetliydi

Tadından bahseden kim isterse en lezzetlisi olsun sağlıklı olmadıktan sonra.Ayrıca dilersen sana bedava salatalık verebilirim sıcak fırsat.
  • Sucuk sanmışlar

• Açik Gurme Fermante sucugu yaklasik 1-1,5 yildir Carrefourdan arada alirim.Genel olarak fiyati 37TL-42TL arasinda degisir.tost,sucuklu yumurta pizzada kullanmisizdir.Ve Namet,Polonez isil islem sucuklari gibi ortalama bir sucuktur.Kotu bir sucuk degildir.Fiyatta sicaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

lezzetli

Bu mesaja eklenen görseller:

migros yarım kilo gurme fermente sucuk 13,50 tl

Lezzetli olan resimdeki börekmi yoksa sucuk mu?
  • Guest_1999 kullanıcısına yanıt
    Hangi migros bu ??5m mi?? ankarada bulamadım piknikte gideri varmış aslında

• Şu sucuğun fiyatını adam 100 tl dese üzerinde de koruyucu yok şu etten yaptık dese hepinizde öve öve bitiremezsiniz. Harika süper suçun diye. Bırakın bu işleri. Etin kilosu bundan bir kaç sene önce 15 liraydı . Beğenen alır beğenmeyen de gider en pahalısını alır.

• kulakları cınlasın bi hocam vardı . eve hormonlu diye domates almaz ama günde 2 paket sigara içen adam var derdi.

şahsi fikrim

bu zamanda ...

birşey yemeyin

birşey içmeyin ...
  • Adi gurme tadi les.

• Guest_1999 kullanıcısına yanıt
    Fake kendi nickinle yaz

• son zamanlarda insanlara aşılanan bir hastalık bu. Hepimiz paranoyak olduk . yok şu madde yok bu madde

inanın bu stres o yediğimiz maddelerden daha tehlikeli.

şehirleşmenin kötü bir sonucudur bu. Her şeyi hazır ayağımıza beklersek böyle olur.

tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacağız.
  • Hocam a101 deki gurme hindi sucuk bende aynı sanmıştım ama aynısı değil

• Daha önceki migros sucuk kampanyasindan gurme almistim fakat tadi o kadar ekşiydi ki evde kimse yemedi...Ben şahsen tavsiye etmem begenip yiyene afiyet olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: blackgoldboy

Daha önceki migros sucuk kampanyasindan gurme almistim fakat tadi o kadar ekşiydi ki evde kimse yemedi...Ben şahsen tavsiye etmem begenip yiyene afiyet olsun...

Bugün migrostan aldığım 1+1 Aytaç gurme ve 1+1 Gurme sucuğu mangalda deneme fırsatım oldu. Önce Aytaç gurmeyi denedik. Ailenin genel yorumu olumlu idi. Ardından Gurme sucuğu denedik, genel yorum ekşimtrak bir tadı olduğu yönünde idi. Ayrıca Aytaç gurme az yağlı idi, ateşin üzerine fazla yağ damlamadı. Gurme sucukta ise daha fazla yağ damladı. Aytaç geçer not aldı ama Gurme sucuk vasatın altında kaldı. Neredeyse parasını bile haketmiyor diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: blackgoldboy

Daha önceki migros sucuk kampanyasindan gurme almistim fakat tadi o kadar ekşiydi ki evde kimse yemedi...Ben şahsen tavsiye etmem begenip yiyene afiyet olsun...

Bugün migrostan aldığım 1+1 Aytaç gurme ve 1+1 Gurme sucuğu mangalda deneme fırsatım oldu. Önce Aytaç gurmeyi denedik. Ailenin genel yorumu olumlu idi. Ardından Gurme sucuğu denedik, genel yorum ekşimtrak bir tadı olduğu yönünde idi. Ayrıca Aytaç gurme az yağlı idi, ateşin üzerine fazla yağ damlamadı. Gurme sucukta ise daha fazla yağ damladı. Aytaç geçer not aldı ama Gurme sucuk vasatın altında kaldı. Neredeyse parasını bile haketmiyor diyebilirim.

Ekşimsiliği sağlayan şey nitrit olmalı. Renkte sabitliğe, fermentenin daha başarılı olmasına yarıyor. Tabi ekşimsiliğe de sebep oluyor. Zira nitrit ile fermente ediliyor bir nevi. Bunlar güneşte, bunlar fırında kurutuluyor falan hikayeleşti artık. Isıl işlemler bile daha lezzetli geliyor.

• bu kampanya mağazaya özel falan mı anlamadım. bartın migrosa baktım bugün ürünler hep tek tek dolaplarda duruyordu, etiketleride hep tek ürün fiyatıydı, ikili vs... değildi. acaba 2 tane alsak kasadan tek fiyat mı geçiyor otomatik olarak?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.