Şimdi Ara

Migros ve Kipa'da Tüm Çikolataların 2.si %50 Indirimli (10-14 Şubat 2018) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
6
Favori
8.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu hesapta bir hata yok mu

Migros ve Kipa'da Tüm Çikolataların 2.si %50 Indirimli (10-14 Şubat 2018)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyatli üründen 2 adet alımda urunlerden biri, farklı fiyatlı ürünlerden 2 adet alımda ucuz olan ürün düşmekte. Yani 2 adet rocher ayrı 2 adet ritter ayrı almanız lazım yoksa ritter ucuz olduğu için rocher yerine ritter düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smichov -- 10 Şubat 2018; 8:21:58 >
  • Nestle damak 90 gr 4.25 fiyati var yaninda 1 money ibaresi. 2. %50 de fiyati dusuyor. Ve her bir cikolataya bir money veriyorsa kisitlama olmadan, adet fiyati 2.20 nin bile altina geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tu_navy21 -- 10 Şubat 2018; 9:36:19 >
  • Mağazadaki tüm dark hazelnutları aldım. Merci 250g 12,5 TL çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: smichov

Mağazadaki tüm dark hazelnutları aldım. Merci 250g 12,5 TL çok iyi

Merci tad olarak nasıl bir çikolata?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim. paket içinde 7 çeşit özel çikolata var. Içinde her biri ayrı ayri paketlenmis toplam 20 adet çikolata mecvut

• smichov S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hangi mağaza hocam, Balçova mı? Gitmeyelim boşuna ;/

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Buca Koop MMM Migros. Alacaklar varsa hala 10-12 tane Merci ve Ritter Sport (Dark Hazelnut ve Çilekli Yoğurtlu hariç) çeşitlerinden mevcut. Ayrıca After Eight 300g çeşitlerinin hepsinden var (Acıbadem / Irish Coffee / Cassis / Dark). Tavsiye ederim kahveli ve acibademli çeşitlerini

• teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: tu_navy21

Nestle damak 90 gr 4.25 fiyati var yaninda 1 money ibaresi. 2. %50 de fiyati dusuyor. Ve her bir cikolataya bir money veriyorsa kisitlama olmadan, adet fiyati 2.20 nin bile altina geliyor.

@belo3 usta katalogtaki money hediyeli kaşardan 20 tane almış ama 15 money yatmış bu üründen 15ten fazla alacak olanlar gerisini farklı money kartla ile alsın derim.

Yalnız biraz önce mağazaya gittim 80 gram bu çikolata. 90'lığı yoktu. İlk kez gördüm 80 gram bu uzun şeklini de. 90 gram sipariş versek 80 getirecekler demek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

quote:

Nestle damak 90 gr 4.25 fiyati var yaninda 1 money ibaresi. 2. %50 de fiyati dusuyor. Ve her bir cikolataya bir money veriyorsa kisitlama olmadan, adet fiyati 2.20 nin bile altina geliyor.

@belo3 usta katalogtaki money hediyeli kaşardan 20 tane almış ama 15 money yatmış bu üründen 15ten fazla alacak olanlar gerisini farklı money kartla ile alsın derim.

Yalnız biraz önce mağazaya gittim 80 gram bu çikolata. 90'lığı yoktu. İlk kez gördüm 80 gram bu uzun şeklini de. 90 gram sipariş versek 80 getirecekler demek

Maalesef neredeyse bütün çikolata üreticileri (ve başka birçok üründe) 40 gramları 35 grama, 80 gramları 70 grama, 90 gramları 80 grama düşürerek normal gramaja ZAM yapmak yerine birim fiyatına ZAM yaptı (halk arasında buna gizli ZAM deniyor ve ağırlığın düştüğünü fark etmeyenler 'alım gücümüz hiç düşmüyor' diyor).

Ama işte sitede düzenlemeleri lazım. 90 gram diyorlar alıyoruz gelen 80 gram. Şikayet de edemiyorsun indirimli almışsın geri iade etmekle uğraşmana değmiyor. Sıkıntı yani hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Maalesef neredeyse bütün çikolata üreticileri (ve başka birçok üründe) 40 gramları 35 grama, 80 gramları 70 grama, 90 gramları 80 grama düşürerek normal gramaja ZAM yapmak yerine birim fiyatına ZAM yaptı (halk arasında buna gizli ZAM deniyor ve ağırlığın düştüğünü fark etmeyenler 'alım gücümüz hiç düşmüyor' diyor).

Ama işte sitede düzenlemeleri lazım. 90 gram diyorlar alıyoruz gelen 80 gram. Şikayet de edemiyorsun indirimli almışsın geri iade etmekle uğraşmana değmiyor. Sıkıntı yani hocam.

Mağazada bile etiketlerde 80gr yazıyor bazı ürünlerinde.

• teşekkürler.
    Dahil, yanlışınız var. Ben iki tane Lindt %85 kakao olandan aldığımda tanesi 8 tl civarına geldi.

• ben bundan stokladım bolcana....

• motherannorthe kullanıcısına yanıt
    Carrefour yılbaşı kampanyasindan bahsediyorum ben. şu anki kampanyadan değil

• Bir noktada takıldım bir fişte 2 adet pahalı çikolata 2 adet ucuz çikolata olursa ucuzlardan mı %50 düşüyor? Ve 4 tane pahalı alırsak 2 tanesi %50 mi indirimli oluyor.
  • TesseractD kullanıcısına yanıt
    En ucuz ikisi düşer

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Dün 14 tane aldım bu üründen. Bugün 14money yatırılmış. Katalogtaki ürünlerin herbirinden dediğiniz gibi 15 taneden fazla alım yapılmamalı. Toptan alım politikası bu yönde migrosun 15in üstü alımda money kazandırmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.