Şimdi Ara

Migros Torpat 1000 gr Elma Dilim Patates 3.75 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
6.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    altına yanmaz fırın kağıdı koyarsan garanti olur
  • migrosta normal patatesin kilosu 7 lira falan, sonra dondurulmuş patateslere baktım başlıktaki gibi daha ucuz. garip..
    şu tarım ürünlerine devlet azami kar oranı sınırı getirmeli bu nedir en fazla 30-50 kuruşa alıyorlardır üreticiden... köylü gitsin sefaletle yaşasın ama tüccar refah içinde!
    az bir bahçesi olan alsın birkaç patatesi üçe beşe bölsün birkaç ay sonra dünya patates çıkarırsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 9 Nisan 2015; 23:33:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARbird

altına yanmaz fırın kağıdı koyarsan garanti olur

Simdi bende ona bakindim her ihtimale karsi kullanmayi dusundum. kalmamis evde yarin patatesle beraber onuda unutmayayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu markanın elma dilimi çok kötü actifry ile çok kötü oldu. Kızartma değil sanki kumlu haşlanmış dağılıyor gibi tavsiye etmem.

• Çok uygun fiyat. Özellikle patatesin kilosu bu kadar artmışken. Bu ürüne bakmak aklıma gelmemişti bilgi için teşekkürler
  • fırında da deneyin derim, üzerine az yağ ve kekik ekleyebilirsiniz.

• hayalet_tr kullanıcısına yanıt
    Kara mizah Ben kızgın yağa attım 2 santim yüksekliğinde yağa 400 gram kadar patates koydum. Gayet yumuşak ve lezzetli olmuştu ama fırın olayını da deneyeceğim yarın :)
  • valla altin borsa dolar hikaye 1kilo patates olmus 4tl.vaktiyle patatese yatirim yapaydik patates kralı olurduk memlekette.neyse bende mrk ettm yrn deneyecm yalniz elma dilim mi daha ii yoksa ince kesimmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Migros 4-5 aydır Torpat markasıyla (Feast ile aynı üreticinin malı-Özgörkey Grup) parmak ve elma dilim patatesleri sürekli olarak 3.45-3.99 aralığında satıyor zaten. Ama bilmeyenler için fırsat sayılır.

aynen dediğiniz gibi. fkat normalini aldım çok kötü çıktı. kızarmadı dağıldı parçalandı acaip bişi oldu

hocam sizin kusurunuz o
    donmuş herhangi bir gıdayı kızgın yağa atarsanız dağılır
    önce yarım saat tuzlu suda bekletin

Kızgın yağa tek tek atarsanız, karıştırmazsanız, kapağını kapatmazsanız çıtır patatesler elde edersiniz.

• Ciftciden kg 40 kurusa alip tuketiciye satilasaya kadar 9 kat fiyat artisi oluyor

• WARbird kullanıcısına yanıt
    aynen hocama katılıyorum.Tepsiye yağlı pişirme kağıdı,üstüne diziyorum patatesleri valla kızartma aramıyorum artık.Sağlık açısından tabi.Kızartıp kalorisini 2-3 katına çıkartmamaya çalışıyoruz artık.Elma dilim de fırında çok iyi gerçekten..

fırsata gelirsek ben de almıştım bu Migrosun PL ürünü sanırım.Fiyatı da 3,50-4 TL arasında seyreden bir ürün.Benim açımdan sıcak fırsat bu fiyatlara Superfresh markalıyı yakalayabilmektir
  • a101 de var artık. kendi markası olan nimetle. fiesta fibi küçük küçük de değil. başarılı. ayrıca fırında yaparsanız çok daha az kalorili yersiniz ama fritözde 5 dk olan fırında 50 dk da oluyor.

• Fiste money kart numaraniz gozukuyor, sakincali

• Fırında nasıl yapıyorsunuz dostlar ? Çözülmesini bekleyip mi koyuyorsunuz foruma yoksa direk mi ?
  • Beyler fırında nasil yapacağımızı biri kısaca anlatabilir mi dizmeden önce yağa mi bulayalim?

• Valla bir tek ben korkuyla yaklaşıyorum galiba bu traz dondurulmuş gıdalara.
    Yiyemiyorum alamıyorum abi doğal olmadığını gdo lu olduğunu düşünüyorum bu tarz yiyeceklerin mısır,patates vs...
  • Metromarket'lerde aynı markanın 2.5 kg'lığı 8 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Metromarket'lerde aynı markanın 2.5 kg'lığı 8 lira.

hangi metro markette 8 lira üstad..metro marketlerde 2.5 kg 9.9 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Beyler fırında nasil yapacağımızı biri kısaca anlatabilir mi dizmeden önce yağa mi bulayalim?

Paketi aç, tepsiye dök, elinle böl, eşit yay, 200 derece 20-30 dk pişir, hazır
    Ben almadım bu markayı paketi çok dandik geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karpuz luteum

quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Beyler fırında nasil yapacağımızı biri kısaca anlatabilir mi dizmeden önce yağa mi bulayalim?

Paketi aç, tepsiye dök, elinle böl, eşit yay, 200 derece 20-30 dk pişir, hazır
    Ben almadım bu markayı paketi çok dandik geldi.

Yag koymuyor muyuz hocam bir de ben normal fırında yapicam fırını önceden kac dk isitayim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.