Şimdi Ara

Migros Sanalmarket Masterpass Fırsatı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
5
Favori
2.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya 14 Kasım – 2 Aralık 2018 tarihleri arasında Masterpass ile Migros Sanal Market’ten yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
    Kampanyadan yararlanabilmek için sadece Mastercard logolu kredi kartları ile Masterpass üzerinden ödeme yapılıyor olması gereklidir.
    30 TL tutarında anında indirim kazanmak için Migros Sanal Market web sitesi veya mobil uygulamasından en az 200 TL tutarında sepet oluşturulmalı ve ödeme seçeneklerinden Masterpass seçilmesi gereklidir.
    Migros Sanal Market mobil uygulama kullanımlarında IOS 6.2.1 , Android 3.1.0 versiyonlarının yüklü olduğundan emin olunuz.
    Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
    Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir.
    Kampanya kota ile sınırlıdır.
    Fırsat dün başladı, konuyu açan olur diyordum bugün hala göremedim ama açılmışsa beni de bilgilendirin.

• Tuhaf bir soru. Bulunduğum yerde migros yok ama genelde büyük ev alışverişlerini sık sık gittiğim şehir dışındaki 5m migrostan yapıyorum. Sanalmarket üzerinden alışverişi yapıp direk mağazadan teslim alma gibi bir durum var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Önceden mağaza teslim vardı şimdi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Tuhaf bir soru. Bulunduğum yerde migros yok ama genelde büyük ev alışverişlerini sık sık gittiğim şehir dışındaki 5m migrostan yapıyorum. Sanalmarket üzerinden alışverişi yapıp direk mağazadan teslim alma gibi bir durum var mı?
    migrosta mağaza teslimi yok, eve teslim çalışıyor şu an.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Önceden vardı ama artık yok maalesef. 4-5 ay kadar oldu sanırım kaldırılalı.

Ama şöyle yapabilirsiniz herhalde; eve teslim gibi sipariş verip, dağıtıma çıkarılmamasını isteyebilirsiniz. Mağaza için sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.

• Migros kasalarından alınan 150/20 kod ile Masterpass birleşir mi acaba? Bi de avantajix var tabi.

• elmadilimi E kullanıcısına yanıt
    Dağıtıma çıkan arkadaşlarla ahbap olunursa işlerine bile gelir
  • black_leon kullanıcısına yanıt
    Kasadan alınan kodla sanalmarketten alışveriş yapılabiliyordu sanki, aksini ifade edecek durum yok gibi
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Evet yapılır hocam da birleştirilebilir mi hepsi? Kupon ile Hopi birlikte kullanılmıyor gibi ibareler vardı da.bu da öyle mi acaba diye belirttim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Deneyen olmadi mi su çek birleşme olayını?

• quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Migros kasalarından alınan 150/20 kod ile Masterpass birleşir mi acaba? Bi de avantajix var tabi.
    Kasa kodu düştükten sonra da 200 olursa olabilir.

Bana fazla geldi 200 limit, 100/15 yapsalar iyiymiş.

• Migrostan 200+ ne alınabilir ki. Rakam çok fazla zaten migrosta ucuz ürün bulma seçeneği de az. 100-150 TL'ye olsaydı daha iyi olurdu.
  • black_leon kullanıcısına yanıt
    İndirim çekiyle Moneyleri aynı anda kullandırtmıyor doğrudur onun gibi olabilir belki

Edit: az önce denedim masterpass ile money puanı aynı anda seçemedim, ama kod ile masterpass olur mu deneyemiyorum, varsa tecrübe eden bilgi versin, kimseyi yanlış yönlendirmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Deneyen olmadi mi su çek birleşme olayını?
    Birleşmiyor denendi, birlikte kullanmaya çalışınca otomatikman birini siliniyor.
  • soltaire S kullanıcısına yanıt
    evet kodla birleşmediğine göre banka kampanyalarını denemek lazım.
    Bonusun bu ara kişiye özel market, giyim, akaryakıt bonuslarıyla birleşir
    Edit:Paraf kapıda ödemede geçerli, online ödemeyle birleşmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion20 -- 15 Kasım 2018; 17:4:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Ama mastercard olmalı unutmayın.

• Peki aynı kredi karti farkli hesaplarla birden fazla kullanılabilir mi acaba?

• 0zlozz 0 kullanıcısına yanıt
    haklısınız şartlarda yazıyor ama dikkat etmeyenler için MASTERCARD olmalı diye not düşelim tekrar.
    farklı hesabım yok denemedim ama alışverişi yapmadan önce kartı seçerken zaten indirim görünüyor, görünmezse olmuyor demektir, denerseniz belli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

parfın parafüstüyle birleştireceklere bir uyarı parafüstüne sanal kart kullanımı dahil değil
  • adige73 A kullanıcısına yanıt
    doğru hatalı bilgi olmuş sağolun düzelttiniz, parafüstünü kapıda ödemeyle yapmıştım, bu durumda birleşmez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.