Şimdi Ara

Migros Sanal Markette 200/60 TL Bonus ve Dahası da Var (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
36
Favori
94.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 245tl alışverişe 20tl indirim 50+40+10 puan ile efsane kampanya oldu benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 12 Eylül 2019; 11:24:35 >
  • paracard ile alışverişe işliyor mu acaba? kredi kartım yok.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Paracard dahil değil hocam

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Uygun fiyatlı ürünler ile çok daha avantajlı hale geliyor. Yararlansaydık iyiydi.

Bu arada koşullarda yazdığının farkındayım. Migrostan alış veriş yapacağım için deneyen ve yazmasına rağmen bonus gelen var mı diye sormaktı niyetim. brkbrktgl Üstat sağ olsun gerekli cevabı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 12 Eylül 2019; 11:37:25 >
  • Kos geçersiz. Kod bilen barmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam Sepet Tutarı : 220,50 TL - 20 TL Türk Telekom Prime İndirimi = 200,50 TL

20 Money Peynirden Gelecek + 20 Money Reçelden Gelecek + 6 Money Yumurtadan Gelecek = 46 TL

50 TL Ekimin ilk haftası Bonus Kredi kartına yüklenecek. İyi Alışveriş buna derim.

Sanırım Bu ilk Sanal Market alışverişini olduğu için 60 TL ve üzerine ayrıca 15 TL indirim kodu gönderecekler bilgisi olan varsa yeşillendirsin.
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    evet

• Kampanyaya dahil olan knorr çabuk çorba değil knorr çabuk makarna

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar alışveriş yaptım sipariş de geldi. money puanlar ne zaman karta yüklenir ?
  • 1542istanbul 1 kullanıcısına yanıt
    iki iş günü içinde yüklenecekmiş detaylara baktım
  • sepette 21 tane ürün var bakalım getirebilecekler mi adam akıllı çok zor ama neyse..
    226 lira tuttu.-20 indirim çeki -56 money -60 bonus -5 D&R çeki Total:79 TL
    3 al 2 öde hoşbeş falanda kombosu var tabi avantajix olmuyordu başkada kombo yoktu herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 12 Eylül 2019; 13:30:52 >
  • Merhaba bilgisayar telefon ve uygulamadan hiçbir şekilde garanti pay ile ödeme yapamıyorum. Her seferinde hata veriyor
  • indirim çeki bulsak iyi olacakta yok ki??var mı verecek?
  • x2 money kampanyasında, peynir ürünlerinden 100 tl’lik sepet yaptığımızda 40 money gelecek doğrumu acaba? Aynı kampanyadan, aynı fişte iki kez faydalanabiliyormuyuz?

• Bugün sipariş verip yarın teslim alınca x2 money oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

x2 money kampanyasında, peynir ürünlerinden 100 tl’lik sepet yaptığımızda 40 money gelecek doğrumu acaba? Aynı kampanyadan, aynı fişte iki kez faydalanabiliyormuyuz?
    Tam bana göre kampanyalarından 1 kere, genel kampanyalardan (peynir, yumurta, bal-reçel gibi) 2 kez yararlanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Tam bana göre kampanyalarından 1 kere, genel kampanyalardan (peynir, yumurta, bal-reçel gibi) 2 kez yararlanırsınız.

Alıntıları Göster
    Çook teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.