Şimdi Ara

Migros Sanal Markette 200/60 TL Bonus ve Dahası da Var (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
36
Favori
94.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tbg yani size ozel kampanyadan bir kez kazanç olur yani 3 tl, 12 Eylule özel x2 olur yani 6 money yatar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

Tümünde x2 olacak mi çünkü Migros uygulamasında sadece tahin reçelde x2 var yumurta peynir vs de x 2 görünmüyor
    arkadaşlar burdaki kampanyalara katılımı siparişi verdikten sonra yaptım.

bu bir sorun teşkil eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Olur iptal edip tekrar sipariş verin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Daha önce n11 de yaşamıştım sipariş verdikten sonra aklınma geldi bonus flash dan katıldım provizyondan çıkınca sayaç işlemişti ödülünüz yüklendi diye aynı süreçmi işler bilmiyorum

• Arkadaşlar, garanti pay ile ödeme sorununuzu halledebildiniz mi?
  • barqat kullanıcısına yanıt
    hayır. Hala deniyorum ama olmuyor. Başka bir telefondan daha denedim ama gene olmadı. Pc üzerinden denedim ama gene yok. Mh ile görüştüm onlardan da bir şey çıkmadı.
    Yani sıfıra sıfır elde var sıfır
  • garanti flashbonus uygulamasında sorun var herhalde

NFC ödeme için filexi kredi kartımı Mobil Ödemeden bir türlü kaydedemedim

bildirimleri açık herşey tamam da neden daha sonra tekrar deneyin diyor?

bu bonusflaş sorunu Garanti Pay ödeme ile ilgili sorun yahu ceptetebde de bu tip digital sorunlar var

genel bonussal sorunlar olabilir mi?
  • Doktor.Mehmet kullanıcısına yanıt
    sanal kart oluştur limiti yükle bide onunla dene

gene olmazsa kredi kartın provizyona kapalıdır

mh arayıp açtır
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Siparişlerle gelen fişi kabul ediyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Siparişlerle gelen fişi kabul ediyorlar mı?
    Evet ediyorlar

• Ben öğlen GarantiPay ile 222tl ödeme yaptım az önce de siprişi teslim aldım ama hala "kampanyaya dahil işlem yoktur" diyor. Sorun ne sizce?

• kampanyadan bende yararlandım ama benımkı baya uçuk oldu . 205 tl karttan geçtim . aldıklarım içinde trust 3 lü kulaklık set ve 60 tl üzeri flash bellekte vardı. ve 50 tl lik pc ürünü alana 10 maney verılıyodu . ben dediğim ürünleri alınca 100 tl lik elektronık alışverişi yapmış oldum . ve 20 tl money ordan yattı . 60 garantiden yattı. 80 tl maney kazandım . ama işin ilginç tarafı kulaklık cok dandık bildiğiniz 20 liralık kulaklıklar kadar dandik cıkınca aynı gün iade ettim ve ordaki yetkılıye iade ettiğim ürünün kredi kartına yansımamasını istedim . onlarda öyle yaptılar .elime 90 tl yi nakit . ve iademe rağmen pc ürünlerine verilen bu 20 maney hesaabıma yatmış. çünkü iadeleri genelde money karta yansıtmıyorlarmış. ve sonuç olarak 205 - 90 = 115 tl alışveriş yaparak 80 money kazandım. ve aldığım ürünler flash bellek ve diğer indirimli ürünlerdi.
  • 20 tl indirim kodu iptal mi?

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    yarın gözükür bendede 1 gün sonra gözüktü
  • xmuratbeyx X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler içim rahatladı. Ya bir de cocacola 450ml satın aldım başlıkta ikili fiyat 2.85tl yazıyordu ama bir adet gelmiş. Sizce de eksiklik var mı? İkili fiyattan iki adetin fiyatı olarak anlıyorum.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    İkili fiyat dediği coca cola 450 + mr. no klasik sandviç 9,90
    Yani 2 adet olarak değil.

Eski sanal markette böyle ikili ürünler altta çıkardı oradan beraber eklerdik. Şimdi hangi ürünle ikili fiyat olduğunu anlamak bile güç.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bilmediğim için eksik ürün şikayetinde bulundum bakalım ne diyecekler.

• 80 tl ye 4 lü brita filtre aldık. 55 tl ye malettik..

• bu konularda hep gördüğüm garip bir topuğa sıkma var. işte şöyle yaptım böyle yaptım, arkadan dolandım, normalin fazla fazlası money kazandım vs. sanki bir yarış, tatmin var aramızda. hadi yaptınız kendinize saklasanız ne olur? bir yetkili gelip bu konuları okusa sizin gibi üç beş kişi yüzünden büyük çoğunluk başka şeylerden mahrum kalıyor. ama gel de anla-t
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Hocam mıgros a sordum. Bugun sıparıs edıp yarn alırsan x2 money den yararlanıyorsun. Sıkıntı yok
    Hocam x2 moneyleriniz yattı mı? Bende ertesi gün teslim sipariş verdim ancak yatmadı.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.