Şimdi Ara

migros prima aylik paket 38.5 money cardla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normalde 48.5 5818 e bebek mesaji atarsaniz 10 tl indirim yapiyor.

her money carda 1 tane alma hakki var.

2 tane aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesaj atmanıza gerek yok. Migros mağazam uygulamasını yükleyin karta ekleyin düşüyor zaten. Boşuna mesaj parası vermişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

Mesaj atmanıza gerek yok. Migros mağazam uygulamasını yükleyin karta ekleyin düşüyor zaten. Boşuna mesaj parası vermişsiniz.

extradan mesaj ucretimi var.

• Ücretli numaraya mesaj gönderiyorsunuz. Operatörünüzün mesaj ücretinden ücretlendiriyorsunuz o zaman onu demek istedim. Bu işlemi dediğim şekilde yapabilirdiniz mesaj göndermeden. Diğerleri içinde aklınızda olsun uygulamadan karta ekle deyince direk ekliyor ücretsiz. Kullandım ben ve mesaj göndermeden 10 TL düştü.
  • Ben money veriyor zannetim, 75 liraya tamamladım. Paraf bahar kampanyası için. Alışveriş toplamından direkt 10tl indirim yansıdı. 69 tl oldu bizim alışveriş. ekleme de yapamadık.

• Kasada benden sonraki kişi almıştı bu bezi, money kartı kayıtlı değilmiş ben mesaj attım benim numaramla alışveriş yaptı, şimdi harcamalara baktım(petrol ofisi kampanyası için ) o kişi 48,5 ödemiş görünüyor money harcamalarıma baktığım zaman yada bi yanlışlık var
  • Link var mı arkadaşlar ne zaman kadar geçerli?
  • jacktheblack J kullanıcısına yanıt
    Magazam uygulamasi iphone mu androidde oyle biyer bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

Link var mı arkadaşlar ne zaman kadar geçerli?

Sanırsam buhttp://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/9348-bebe-money-liler-40-tl-ve-uzeri-alisverisinize-aninda-10-tl-indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOMBO KRALI

normalde 48.5 5818 e bebek mesaji atarsaniz 10 tl indirim yapiyor.

her money carda 1 tane alma hakki var.

2 tane aldım.

Teşekkürler haber verdiğin için yarın alacağım. .

• Şimdi geldim migrostan, piyasaya göre çok uyguna geliyor. 3X72 3 numara premium care + 6x40 4 numara premium care kaptım geldim. Haber veren arkadaşa teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender10000 -- 15 Nisan 2015; 20:24:11 >
  • Linki acamadım ne zaman a kadar gecerli arkadaslar

• magazada da varmı yoksa sanal marketle ugrasılmaz bir tane için kargo ücreti filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

magazada da varmı yoksa sanal marketle ugrasılmaz bir tane için kargo ücreti filan

magazada var ama bitmiş olabilir.

• KOMBO KRALI kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım ama yanıt gelmedi cep no tanımlımı olması gerekiyor.?
    Güncelleme nerden yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

Kasada benden sonraki kişi almıştı bu bezi, money kartı kayıtlı değilmiş ben mesaj attım benim numaramla alışveriş yaptı, şimdi harcamalara baktım(petrol ofisi kampanyası için ) o kişi 48,5 ödemiş görünüyor money harcamalarıma baktığım zaman yada bi yanlışlık var

İndirimsiz hali görünür hocam.

• dguoguz kullanıcısına yanıt
    48,5 görünce o kişinin adına üzülmüştüm, adamın alışverişlerini kendi çıkarlarım uğruna sabote etmişim gibi hissetmiştim, mesaj atınca onay mesajı geldi sonra döndüm arkamı çekip gitmiştim, sevindim şimdi. Peki hocam moneypo kampanyası için hangi tutar dikkate alınır, görünenmi gerçekte ödenen mi ?
  • benim uygulamada kampanya ekle bölümü yok. Play store de de arama yaptığımda uygulama çıkmıyor. Uygulamanın son versiyon apk dosyasını nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

48,5 görünce o kişinin adına üzülmüştüm, adamın alışverişlerini kendi çıkarlarım uğruna sabote etmişim gibi hissetmiştim, mesaj atınca onay mesajı geldi sonra döndüm arkamı çekip gitmiştim, sevindim şimdi. Peki hocam moneypo kampanyası için hangi tutar dikkate alınır, görünenmi gerçekte ödenen mi ?

Hocam anında düşen indirimler dahil değildir diye yazıyordu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.