Şimdi Ara

Migros + PO 100+100 Alışverişte 10 Money + 10 Tl Positive para (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
18
Favori
28.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aldıgınız yakıt sistemde gorunmuyorsa puan yatmaz tek cozum şikayet kaydı açıp beklemek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için..
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek.

• benim de yatmamış ikisi de ne saçma iş yahu.

• 10 tl yüklenmiş 10 tl eksik
  • Benim puanlar da yatmamış. Ne money’ler ne de PO puanları yatmış.
  • Tek işlemde 200 TL lik akaryakıt ve 100ün üzerinde birden fazla market alışverişine 20+20 toplam 40 TL puan yatmış.

• Benim de puan yatmamış, sinir oldum açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 money kart ile 3x 2xmigros x 2po yapmistim..

1. Karta 20money + 20po yuklenmis

2. Karta 10 money + 10po yuklenmis

3. Karta 10 money + 10po yuklenmis

2. ve 3. kart birer po islemi gozukmemisti.. telefonla arayip kayit actirtip isletmistim..her ikisinde de sistem de gozukmesine ragmen yarim yatmis..simdi hem migros hem po ile ugrasip yuklettirecez tekrar

• PO da puanların tamamını harcayan oldu mu? nasıl harcıyoruz kartı vermek yeterli mi positive pin code falan vardı o gerekiyor mu?
  • po mobil uygulamada görünmüyor nereden kayıt açtıracağız?
  • Petrol ofisi yakıt almamış gösteriyor
    puanlar o yüzden yatmamış
    çözüm bulmak ve ispat etmek zor
  • PO'dan aldığım yakıtlar sistemde görünmüyormuş, bu nedenle yuklenmeyecek puanlar.

PO'dan ilk defa bu kampanyaya nedeniyle benzin almıştım, böylece son oldu. Zaten 40 lirayı geçtim, PO'dan benzin aldıktan sonra araç rölantide gürültülü çalışmaya ve çekişten düşmeye başladı. Birdaha Shell'den şaşmam, birkaç kuruş için yeni aracı riske ettiğime değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

PO'dan aldığım yakıtlar sistemde görünmüyormuş, bu nedenle yuklenmeyecek puanlar.

PO'dan ilk defa bu kampanyaya nedeniyle benzin almıştım, böylece son oldu. Zaten 40 lirayı geçtim, PO'dan benzin aldıktan sonra araç rölantide gürültülü çalışmaya ve çekişten düşmeye başladı. Birdaha Shell'den şaşmam, birkaç kuruş için yeni aracı riske ettiğime değmez.
    Kesinlikle Shell'in yakıtı daha kaliteli katılıyorum.
  • önce migrosu aonra poyu yaptığımdan yatmamış olabilir mi yahu? po da siatemde gözüküyor çünkü. ancak migros alışverişi yaptıktan sonra mesaj gelmişti bir alışveeiş podan yapın 10+10 money kazanın diye. 16 eylülde podan aldım son gün. internet sitesinde de gözüküyor po alışverişi.

nasıl yatırtçaz bu puanları?

telefon numarası var mı? money nin kini arıyorum ama kimseye ulaşamadım. bant kaydı var hep.

uygulama içinden mesaj yazıyorum cevap yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Milne -- 26 Eylül 2018; 14:9:45 >
  • Benim de yatmamıştı, burdan takip edip yatanları görünce kayıt açtım. alkol dahil değil kampanyaya ama atlamışım.

benim 190 lık alışverişte 92,

120 lik alışverişte de 21 lira alkol olduğundan yatmamış.

Ki kampanya şartlarında bu vardı.
    Sağlık olsun napalım:)
    Yatmayanların aklında bulunsun.

Ben gibi olanlar hiç zaman kaybetmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkans. -- 26 Eylül 2018; 15:14:52 >
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    nerden kayıt açtınız?

• Gordon Milne kullanıcısına yanıt
    Migros uygulamadan

• serkans. S kullanıcısına yanıt
    uygulamada çağrı merkezi diye sekme var, dünden beri yazıyorum kimse cevap vermiyor. size telefonla mı dönüş yaptılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Milne -- 26 Eylül 2018; 15:33:40 >
  • benim de iki taraftan puan yatmamıştı,migros çağrı merkezi 4441044 den 1 tuşlayarak kart numarasını girdim ve müşteri temsilcisine duurumu anlattın hem migros u hemde po alışverişini gördü ve kayıt açtı,dilerseniz po tarafına aktarayım onlarla da görüşmenizde fayda var dedi beni po tarafına aktardı onlarda kart numarasından işlemi görüp kayıt açtılar.
    puanı yatmayanlar bu yolu takip edebilir po nun hatları bugün hep boşa düşüp kapanıyordu migros bağlayınca direk görevli çıktı.
    bir kaç güne yatar herhalde
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.