Şimdi Ara

Migros + PO 100+100 Alışverişte 10 Money + 10 Tl Positive para (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
18
Favori
28.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğraştırmasalar bari

• Bende sadece 10 money 10 positive puan tanımlanmış. Eksik yatmış. Migrosu mu arayacağız yoksa po yu mu ?itiraz hangisine yapılıyor bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcente70 -- 25 Eylül 2018; 15:25:48 >
  • Yattı

• benim iki karta moneyler yatmış , positive yatmamış
  • benim hem money hem positive yatmış ancak positive puanı migros uygulamasında gözükmüyor , positive card sitesine giriş yapınca gözüküyor
  • Benimde her ikiside yatmış

• aynen yatmış, money ler PO da kullanılabiliyor, po puanları migrosta kullanılamıyor hepsini po da kullanacağım.
  • petrol ofisindeki eleman hattım turkcell ise şifrenin gelmediğini söyledi moneyleri harcayamadım orada herkeste aynı mı ?
  • Benim yatmadı PO müşteri hizmetlerini aradım yüklemelerin devam ettiğini harcamaları gördüğünü belirtti gün içerisinde yatmazsa yarın kayıt açabiliriz dedi

• Bende de 10 ar lira eksik yatmış acaba hangisinden durumu bildirmem lazım ortak senkrizasyonu kim sağlıyor sonuçta 1 alışveriş po da veya migrosta yapılmazsa 10+10 yatmıyor

• puanlar yatmış.
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Çok saçma öyle birşey olmaması lazım. Benimde turkcell ama henüz almaya gidemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim puanlar da yatmamış. Ne money’ler ne de PO puanları yatmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar positive kartla aldıysanız sistem ilk kullandığınız plakayı hafızaya alıyor ve daha sonra farklı plakayla aldıysanız ya da pompacı plakayı yanlış girdiyse ya da positive kartı aparata okutmayı beceremediyse kısaca positive kart internet sitesinde yakıt alışverişiniz gözükmüyorsa puan yatmaz adamlar kendi positive kartları için ikinci plaka olursa hesap hareketlerine yansıtmıyor bi nevi petrol ofisi puan için bloke uyguluyor fakat migros money kart için on plakada girilse bloke koyamıyor ve puanı işliyor, benimde bir kart positiveydi ve ilk plakadan farklı ikinci araçla yakıt alınca sistem hesap hareketlerine dahil etmedi ve 20 tl puanım yatmadı eğer yakıt fişiniz yanınızdaysa şikayet kaydı açın yoksa puanı yatırmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Eylül 2018; 18:26:18 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    yakıt fişimiz yoksa, işimiz yaş mı hocam?
    halbu ki cebe sms bile gelmişti,
    po da harcadınız, migrosta da harcayın kazanın diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 25 Eylül 2018; 18:27:18 >
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    Hocam sistemlerinde plakayı verirseniz aldığınız gün, hangi istasyon, alınan yakıt türü ve tutarında belli olması lazım ama puanı yatırırlar mı bilmiyorum, denemek lazım.

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Hocam positive kart sitesine bakın eğer aldığınız yakıt sisteme işlenmişse puanların yatması lazım, po öyle kurum ki puanlar herkesin hesabına aynı anda işlenmiyor yüklemelerin bir iki gün sürdüğü bile oluyor.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    positive kart sitesinde işlemler görünmüyor..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.