Şimdi Ara

Migros - MoneyPay Fırsatları (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.041
Cevap
199
Favori
239.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam Bugün belki yükleme yapıcam ama sitesinde yazmıyor . Sitesi de güncellenmiş moneypay.com.tr olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 5 Nisan 2021; 15:21:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyle bisey yoktu aliniyor dedi magaza muduru

• quote:

Orijinalden alıntı: caseon

IBAN'a para transferi geldi!!!

Alt Menüden "İşlemler" > Para gönder > IBAN'a para gönder.

*** IBAN 'a transfer için hesabınızı "imza" ile doğrulamanız gerek.

Uygulamada yazdığına göre Money Pay ile alışverişinizden sonra ki fiş'i imzalayıp sisteme yükleyin.

apple mi kullanıyorsunuz, androidde sadece telefona transfer var

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Android kullanıyorum ama size daha güncelleme gelmemiş olabilir google play o konularda hep muamma sabah başkası yazmıştı özelden o zaman da bende yoktu mesela

programı guncelleyın cıkacaktır. ben manuel guncelledım cıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhd82 -- 5 Nisan 2021; 15:33:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseon

Android kullanıyorum ama size daha güncelleme gelmemiş olabilir google play o konularda hep muamma sabah başkası yazmıştı özelden o zaman da bende yoktu mesela

marketten uygulamayı aratınca çıktı ama selfie li kimlikli doğrulama istiyor. ücret nedir hocam belli mi

Hayır şuan benden kasadaki imza doğrulama var onun içinde önce migrosa gitmem gerek bugün belki gideceğim

• Hocam moneypay ile harcama yaparak galiba imzalayıp sisteme yüklüyoruz yükleme yaparak değil bence

• Yükleme Limitlerini Arttırma: Artık uygulamanın içinden doküman yükleyerek yükleme limitlerinizi kolayca arttırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Migros kasalarında MoneyPay ile alışveriş gerçekleştirdikten sonra çıkan belgeyi imzalamak ve uygulamaya yüklemek.
    AÇIKLAMA

• Bozkurt.85 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz ama ben money pay fişlerinden imza bölümü çıktığını hatırlamıyorum hiç belki eklenmiştir

Gerçi ben hiç normal kasadan money pay ödemesi yapmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 5 Nisan 2021; 15:54:21 >
  • Migrosta money pay ile ödemenin aşamaları nedir arkadaşlar. Hangi menüden işlem yapacak kasiyer. Bilmez şimdi kasiyer ler. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozkurt.85 kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Para yatırma limitleri ne kadardır?Onaysız Hesap sahibiysen aylık 750,00 TLOnaylı Hesap sahibiysen kendi banka hesabından ayda 100.000 TL, nakit yatırma kanallarından (Migros Mağazaları) 750,00 TL yatırabilirsin.

marketten yuklemede onaylı hesap 750 gozukuyor

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Alışveriş öncesi ürünler okutulmadan Money Pay ile ödeyeceğim demelisiniz, ürünler okutulduktan sonra ödeyemiyorsunuz.

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Defter gibi işlemlerin hepsinin yazdığı bir şey var onda yazıyordur. Bu yükleme işlemini de ordan bakarak yapıyor bizim kasiyerler. 3M migros gibi bir yerde deneyin belki olmazsa müdürler ile falan halledersin.

Bizim jet kasalarda da var moneypay ile ödeme ama nasıl bir fiş çıktığını bilmediğim için o verir mi bilmiyorum

• Money pay yükleme yaptığım Migros şubesine onu da öğretiriz artık hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 5 Nisan 2021; 16:50:8 >
  • Arkadaslar fiş yükleme yerini bulabilen var mı? Mh limit yükselme tuşu olduğunu söyledi. Colendi hazır limit yazan yerde küçük mor tus varmış. İmza ile limit yükselt diye. MH telinde çıkıyormuş ama bende çıkmadı. Sizde durum nasıl becerebilen var mı ?

• tiger1717 T kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı güncellediyseniz ana ekranda çıkıyor eğer çıkmazsa para gönder'den iban'ı seçin banka hesabı ekleye bastığınızda zaten imza onayı isteyecek ordan da imzayı gönderebilirsiniz

Bir de fiş nasıl bir fiş herhangi bir farkı var mı mesela sanalmarket veya elektronik ürün alıncaya imza kısmı çıkıyo onun gibi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 5 Nisan 2021; 23:50:50 >
  • Eğer 750 tl limiti varsa birden fazla hesap açıp sonunda onaylı olan hesabınıza gönderirsiniz. Ama mesela hazır limit en yüksek 300 olur diyor bende 500 şuan eski bilgi de olabilir yani ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 5 Nisan 2021; 23:54:18 >
  • Money pay ile ödeme için ekstra bir şey yapmadan ödeme aşamasında 10. Money Pay seçiliyor (en altta) sonra 1.qr ile ödeme pos cihazına qr gelecek onu Money pay'deki ödeme menüsünden okutun

Farklı Money club kart kullanılıyor , Money puan kullanabiliyorsunuz

Min ödeme tutarı 2 TL
    *** yeni kasada işlemi yaptım hepsinde böyle mi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 6 Nisan 2021; 13:51:54 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.