Şimdi Ara

Migros - MoneyPay Fırsatları (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.041
Cevap
198
Favori
239.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Komisyonsuz çekme yöntemi yok benim bildiğim

Tanıdık ise kasiyer ürün alın iade isteyin banka kartı olduğundan nakit verebilirler provizyon olunca kredi kartında bile nakit veriyorlardı. Tabi etik değil ve %100 olur mu bilmiyorum.

Yada hediyem kart yöntemi gibi bir ürün alıp değişim yapmak isteyin ve aynı tutarda başka ürünler alın değişim yapınca yeni fişinizde ödeme nakit olarak gözükecektir. Sonra aldığınız ürünleri başka migrosta (veya aynı migrosta) iade edin peşin gözüktüğü için nakit verecekler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 19 Nisan 2021; 15:28:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha dün bir bugün 2 adamlar komisyon alıyor bu gidişle çok yaşamaz bu uygulama

• İmzayı yolladım onaylandı sonraki para yüklemede tekrar imza aldılar devamlı böyle atacaksak işimiz var.. Bir de komisyon almaları kampanyalar bakımından cazipliğini yavaştan yitimeye neden oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 tl'lik kısım'ı kart ile ödemek zorunda değilmişiz hediye kartı , puan , Money hepsi ile oluyor. (Money bonus ile başlattım yani fiziki kart ile)

• quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

İmzayı yolladım onaylandı sonraki para yüklemede tekrar imza aldılar devamlı böyle atacaksak işimiz var.. Bir de komisyon almaları kampanyalar bakımından cazipliğini yavaştan yitimeye neden oluyor.
    kasiyere söyle daha önce verdim diye, hatta bir fişin fotoyu çek onu göster.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ne kadar dikkate alırsınız bilmiyorum ama şu 3 gün marketler çok yoğun olacak lütfen işlem yaparken diğer insanlar için şunları uygulayın

1) 1 mağazadan 2 üzeri yükleme yapmayın cidden kasalar kitleniyor mümkünse 2 işlem bir yerde 2 işlem başla yerde yapın. Eğer yakında başka migros yoksa lütfen diğer insanları önünüze geçirin.

2) Sabah saatleri özellikle 10 - 11 gibi marketler boş oluyor mümkünse bu saatlerde işlem yapın

3) Kasa işlemlerini kasiyer ezbere bilmiyorsa şu aşağıdaki sıra ile işlemleri söyleyerek kasiyere yardımcı olun

09. Tahsilat makbuzu
    - 05. Migros yüklemeler
    - 0.1 Moneypay sanal kart yükleme
    - 0.1 Sanal kart yükleme

4) imzaları en son atın ve mümkünse kasada yapmayın böylece kasiyer o esnada başka işlem alabilsin. İmzaları atınca kasaya bırakıp gidersiniz . Her işlemden sonra imza atın mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 26 Nisan 2021; 21:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseon

Arkadaşlar ne kadar dikkate alırsınız bilmiyorum ama şu 3 gün marketler çok yoğun olacak lütfen işlem yaparken diğer insanlar için şunları uygulayın

1) 1 mağazadan 2 üzeri yükleme yapmayın cidden kasalar kitleniyor mümkünse 2 işlem bir yerde 2 işlem başla yerde yapın. Eğer yakında başka migros yoksa lütfen diğer insanları önünüze geçirin.

2) Sabah saatleri özellikle 10 - 11 gibi marketler boş oluyor mümkünse bu saatlerde işlem yapın

3) Kasa işlemlerini kasiyer ezbere bilmiyorsa şu aşağıdaki sıra ile işlemleri söyleyerek kasiyere yardımcı olun

09. Tahsilat makbuzu
    - 05. Migros yüklemeler
    - 0.1 Moneypay sanal kart yükleme
    - 0.1 Sanal kart yükleme

4) imzaları en son atın ve mümkünse kasada yapmayın böylece kasiyer o esnada başka işlem alabilsin. İmzaları atınca kasaya bırakıp gidersiniz . Her işlemden sonra imza atın mutlaka.

Kasa yüklemeleri sınırsız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Onaylı hesap olunca sınırsız diye biliyorum (sanki günde 1 işlem limiti vardı onaysız hesapta) yani 1 kasadan 10 işlem bile yapabilirsiniz . Aynı şekilde onaylı ise 750 tl limiti kalkıcağından bir kasadan 3000tl de yükleyebilirsiniz . (Yüklemeler 25 50 100 150 200 300 şeklinde hala)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 26 Nisan 2021; 21:46:23 >
  • Teşekkürler. Kimlikli foto onaylandı ama k.kartı ve EFT limiti halen 750₺ gösteriyor. Sanırım fiş onayından sonra limitsiz olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Evet onaylı hesaptan kastettiğim fiş onaylama

10 bin tl limit var bu arada komple limitsiz değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 27 Nisan 2021; 0:20:20 >
  • 10.000 tl ne limiti hocam? Hesapta bulunabilir tutar mı, aylık ya da yıllık yüklenebilir tutar mı?

• tiggo3 T kullanıcısına yanıt
    Sanırım hesapta bulunabilecek en yüksek miktar çünkü limit azalmıyor yükleme yaptıkça . Limit sitede aylık olarak belirtilmiş

• Moneypayi paycelle ekleyip mi yukleme yapacagiz hocam yuklemede moneypay %de kac veriyordu peki kazancimiz ne olacak?

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam onlar ayrı eğer kredi kartı üzerinden yükleme , para transferi vs.için kullanacaksanız paycell kullanın demek istedim. Yani money pay ile alakası yok.

Money pay kredi kartı yükleme komisyonları 750tl'ye kadar komisyonsuz sonra %0.99 ancak para çekme komisyonu da var 2tl + %1 diğer kartlarda ise (paycell ,vodafone pay vs) tosla ile ücretsiz çekebiliyorsunuz.

Money pay içindeki parayı komisyonsuz çekme yöntemi yok şuan bilinen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 28 Nisan 2021; 12:34:10 >
  • Hocam ilk 750tl yukleme ucretsiz sonrakiler mi ücretli yoksa 750tl olarak istediğim kadar yuklesem ucretsiz olur mu

Peki cekme paycellde nasil oluyor moneypay sanal karti eklemek gerekmiyor mu banka karti gibi paycell kartimiza transfer mi?

Parça parçada yükleseniz tek seferde yükleseniz 750 tl üst sınır yani 500 ve 250 komisyon yok ama 500 ve 251 için 251 %1 komisyonlu. (Mesela 751 yükleyecekseniz aklınızda bulunsun 500 , 250 , 1 şeklinde yükleyin)

Paycell ana konusuna yazsanız daha iyi yardım ederler ama kısaca şöyle sanal kart var paycell de , tıpkı money pay gibi kart eklenebiliyor. Para yükledikten sonra sanal kart (veya fiziksel) numaranızı tosla'ya ekliyorsunuz toslada banka kartından para çekme var ordan istediğiniz tutarı çekiyorsunuz komisyonsuz ve yine tosladan komisyonsuz banka hesabınıza veya atm'den para çekebiliyorsunuz

Paycell'in yükleme limiti var turkcell mağazasından onay ile yükseltebiliyorsunuz . Aylık 1 tl kullanım ücreti var ama her ayın 15'i ile sonraki ayın 15'i arasında 30 tl ve üzeri yüklemeye 5 tl verdiği bir kampanyası oluyor. Yükleme yapmadan ona katılırsanız +4 tl olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 28 Nisan 2021; 12:46:12 >
  • Hocam detayli aciklama icin tskler benim sordugum 3 4 kez 750tl şeklinde yuklersek ucretsiz mi yoksa 750yi 500+250 olarak mi parcalamaliyim

Ayrica paycell 10bintl onayli olarak aktif fiziki kullanıyorum tosla ile aktarim vs hepsini kamp.lari biliyorum ☺

sadece sordugum transfer icin moneypayi banka karti gibi paycelle eklememiz gerek demi malum paycelle yükleme baska turlu olmaz

Hocam anlamadım ama sorduğunuz şey şu ise yukarda da belirttiğim gibi money pay'den paycell dahil hiç bir ödeme kuruluşu ile para çekemezsiniz çekseniz bile 3d hatası verecektir. Param bu konuda çok katı kendi kartlarında da hepsi yasaklı.

Komisyonsuz yükleme için şöyle kredi/banka kartı ile ilk tek seferde 750 veya parçalı şekilde 750 tl yüklemelerde komisyon yok. Sonraki 750 veya parçalı 750 tl limiti geçen her yükleme için komisyon var. Kısaca banka/kredi kartı ile komisyonsuz maksimum 750 tl yükleyebilirsiniz.

• O zaman sacmalik komisyonsuz sadece 750 mi olur banka uygulamalari gibi
    Ustte onayli moneypay ile daha fazladan bahsettiniz sanki

Ben moneypaye yukleme yapinca ek olarak yuzde kazanc mi verecek bana artisi neydi
    Ve moneypayi paycelle kart olarak ekleyip cekim yapamam mi
    Nakit cekimi paycellden dediniz o nasil peki bildigimiz paycelle money payden bakiye yukle cekme degil mi?

• hocam paycell e moneyden yüklemeye çalıştığımızda bir sorun ile karşılaşıldı diyor yükleme yapmıyor siz nasıl moneyden paycell yükleme yapıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.