Şimdi Ara

Migros milka baton 35gr çikolata çeşitleri 1 TL +0.5 money hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
1.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne çocuğunuza ne kendinize avrupanın birçok ülkesinde yasaklanmış(İngiltere Fransa Hollanda vs) abdde kotası düşürülmüş (Türkiye'de yeni yükselttiler) mısır şurubunu yedirmeyin torku kullanmıyor tavsiye ederim hem para da ülkemizin bir çiftçi kooperatifine gitmiş olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

Ne çocuğunuza ne kendinize avrupanın birçok ülkesinde yasaklanmış(İngiltere Fransa Hollanda vs) abdde kotası düşürülmüş (Türkiye'de yeni yükselttiler) mısır şurubunu yedirmeyin torku kullanmıyor tavsiye ederim hem para da ülkemizin bir çiftçi kooperatifine gitmiş olur

nasıl bi çiftçi kooperatifiyse konyaspor un da ana sponsoru da olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Ne çocuğunuza ne kendinize avrupanın birçok ülkesinde yasaklanmış(İngiltere Fransa Hollanda vs) abdde kotası düşürülmüş (Türkiye'de yeni yükselttiler) mısır şurubunu yedirmeyin torku kullanmıyor tavsiye ederim hem para da ülkemizin bir çiftçi kooperatifine gitmiş olur

Neden olmasın ki? Reklamlarını çok güzel yapıyorlar o şekilde.Hala bilmeyen çok adam var kaliteli diye Ülker alan büyük bir kitle var bu ülkede.

Çiftçilerin birleşip kooperatif kurması ve rakip firma yaratması bazılarına çok koyar onlar da siyaset üzerinden vurmaya çalışıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 20 Nisan 2015; 22:21:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Neden olmasın ki? Reklamlarını çok güzel yapıyorlar o şekilde.Hala bilmeyen çok adam var kaliteli diye Ülker alan büyük bir kitle var bu ülkede.

Çiftçilerin birleşip kooperatif kurması ve rakip firma yaratması bazılarına çok koyar onlar da siyaset üzerinden vurmaya çalışıyorlar

valla hocam torku şeker de bir numaradır. bu işin başıdır. ama diğer üretimleri tam bir soru işareti. hangi tecrübeyle hangi altyapıyla girdiler bu işe. yoğurt süt peynir kolay iş mi. bana pek güven vermiyor. ha ülker de öyle peyniri kendi mi yapıyor hayır. o da başkasına yaptırıyor haliyle tadı da güzel olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Ya beyler Migros Mağazam uygulamasını ben kaldırmıştım. Tekrar indircem ama uygulama güncellenmiş. Eski sürümü kullanan varsa apk'sini upload edebilirmi..

http://forum.donanimhaber.com/m_48549608/mpage_414/tm.htm

http://storage.evozi.com/apk/dl/15/03/09/com.migrosmagazam.apk?h=fW-P0kyeIdahyPUIcIH6Fw&t=1429009921

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Ya beyler Migros Mağazam uygulamasını ben kaldırmıştım. Tekrar indircem ama uygulama güncellenmiş. Eski sürümü kullanan varsa apk'sini upload edebilirmi..

http://forum.donanimhaber.com/m_48549608/mpage_414/tm.htm

http://storage.evozi.com/apk/dl/15/03/09/com.migrosmagazam.apk?h=fW-P0kyeIdahyPUIcIH6Fw&t=1429009921

O siteden sadece güncel apk indirilebiliyor. Eski sürüm mümkün değil maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün gideyim bakayım ne var ne yok..
  • Tansaşa gittim yığmışlar resmen, raflar taşmış artık. 4 tane milka aldım, 3 tane de beleş magnum vs alıp çıktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Devlet destekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bunu bırakında Nutella nedir arkadaş.
    Yaşayan efsane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordalpos

Ucuzmu bilemedim. 25 Gr Çikolata 1 TL.

Torku'nun 75 Gr'lık gerçek şeker ve çikolatadan üretilmiş çikolatası ise indirimsiz 1,5 TL.

torkunun a101de satılan çikolatası inanılmaz güzel. milkayla aynı tat tamamen bence. hem yerli üretim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.