Şimdi Ara

Migros MağazaM uygulaması ile 3000 metre yürü 5 Money kazan (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
39
Favori
106.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart yanımızda ise hangi durumlarda şifre istiyorlar? Ben kartla Money kullanırken bu güne kadar hiç şifre yada telefon numarası sormadı kasiyer.
  • arkadaşlar money lerle tl yüklemesi yapıp yapamadığımıza dair net bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhd82

sadece kart numarasi verip kart olmadan kullanılıyor mu money ler böyle ise çok saçma başka birisi rahatlik la kullanır puanw lari

Geçenlerde telefonla müşteri hizmetlerine sorduğumda "kasiyere sadece cep telefonu numaranızı söylemeniz yeterli" cevabını aldım. Sizin de dediğiniz gibi çok saçma. Başka birisi rahatlıkla kullanabilir puanları. . .
  • Moneyleri kullanmak için telefon numarası söylemeye gerek yok, alışveriş kodunu vermek yeterli. Kasiyerler genelde bilmiyorlar kampanyayı, 6 veya 7 tuşuna basmalarını söyleyin o zaman anlıcaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

S3 mini ve s4 beraber yürüdüm. S3 mini 1400m s4 780m ben s4 le 6km yürümek lazım. Şüpehendiğim için test etmiştim. Başka s4 tecrübesi olan var mı?

S4 active ile 30 dk orta tempoda durmadan yürüdüm, 848 metre dedi. 10 km yürüsem 3 km ancak olacak herhalde. Daha da kullanmam bu olayı. Salla kazan hangi aralıklarla yapılabiliyor?
  • moneyler sorunsuz kullanılıyomu bende kullanılmadı ikincisi money ile gdi ürün alınıyormu?
  • arkadaslar sorumu cevaplayabilen cikarsa cok cok sevinecegim.
    benim 2 tane money kartim var ve diyelim ki 3km biriyle yurudukten sonra 3 km de digeriyle yurumek istiyorum yani toplam 6 km(ayni telefonla, cikis giris yaparak). bu sayede 10 money kazanabiliyor muyum ? tesekkurler simdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanalgul -- 22 Haziran 2014; 22:38:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanalgul

arkadaslar sorumu cevaplayabilen cikarsa cok cok sevinecegim.
    benim 2 tane money kartim var ve diyelim ki 3km biriyle yurudukten sonra 3 km de digeriyle yurumek istiyorum yani toplam 6 km(ayni telefonla, cikis giris yaparak). bu sayede 10 money kazanabiliyor muyum ? tesekkurler simdiden.

kazanırsın
  • sanalmarket alışverişlerinde o alışveriş kodu kullanma olayı oluyo.

diğer türlü kasiyere telefon numarasını söylemek yeterli. ne telefona mesaj gidiyo ne money kart gerekiyo. sadece telfon numarası yeterli.

bugün olanı anlattım valide migrosa gidip alışveriş yapmış telefon numarasını söylediğinde 25 tl moneyinin olduğunu öğrenmiş. beni aradı kullanıyım mi diye kullan dedim. mesaja money karta falan gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azad012

quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond067

boşa yürüyüşe son. yürüdükten sonra kayıt yapacak mı yapmayacak mı olayına kesin çözümü buldum.uygulamayı açtığınızda profile tıkladığınzda sıralamadaki yerinizi göstermiyorsa o şekilde yürürseniz kayıt etmiyor ama uygulamayı açıp profilden sıralamadaki yerinizi gösteriyorsa ondan sonra yürüdükleriniz kayıt olur.bir de uygulamayı durduracağınız yerde internetin çekip çekmediğine dikkat edin.

profilmi her açtığımda boş.nedenini çözemedim. akşamları 9 10'dan sonra açtığımda bazen görüyorum.anlamadım birşey.

profiliniz boş çıkıyorsa ya restart yapın ya da interneti açın kapayın mutlaka düzelir düzelene kadar uğraşın

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanalgul

arkadaslar sorumu cevaplayabilen cikarsa cok cok sevinecegim.

Evet oluyor. Bugün denedim ben de sıkıntı yok.

• Normalde 1 km yürüdüm sonra durdurdum profile işledi 1 saat sonra tekrar 1 km yürüdüm tekrar işledi son 1 km yürüdüm ama 5 money gelmedi parçalı olarak yürürsek gelmiyor mu ?

• Ben onceki surumun apk sini yukledim. Cozunurlukten dolayi marketten indirtmiyordu. Bugun ilk defa denedim gps sabitlendi hic kopmadi ama metre sifirda kaldi durdurunca da bir kayit yapmadi.

• Arkadaslar 2 karttaki moneyleri birlestirme gibi bi imkanimiz varmi? Lutfen bilen soylesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_koparal

Arkadaslar 2 karttaki moneyleri birlestirme gibi bi imkanimiz varmi? Lutfen bilen soylesin...

eğer 2 kartta aynı kişi üzerine ise birleştirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_koparal

Arkadaslar 2 karttaki moneyleri birlestirme gibi bi imkanimiz varmi? Lutfen bilen soylesin...

migrostan hediye kart alıp tüm moneyleri ona yükletebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Ben onceki surumun apk sini yukledim. Cozunurlukten dolayi marketten indirtmiyordu. Bugun ilk defa denedim gps sabitlendi hic kopmadi ama metre sifirda kaldi durdurunca da bir kayit yapmadi.

Eski sürüm sıkıntılı. 3000 yapınca kaydetmiyor profile. 30km bisiklet bindim bugün yavaş binmek sıkıcı oluyor sadece biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Gayet te var. Gelin buradaki migros'ta dediğinizi yapmaya çalışın

Sanal markette direk kart numarasiyla kullanılmıyor mu acaba

• Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Ankara da nerde biniyon bu 30 km yi, düz mü oğlum Ankara :)
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.