Şimdi Ara

Migros MağazaM uygulaması ile 3000 metre yürü 5 Money kazan (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
39
Favori
106.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günde 1 defadan fazla ya da belli bir tutardan fazla ise olabilir.

Geçen benim eşimin kartında da oldu, ama aynı gün 2. kez eşimin telefon numarasını verip onun moneyi ile işlem yaptığımda sordu şifreyi. Bu şifre de kısa ömürlü birşey, eşimi arayıp telefonda sorana kadar süresi geçti iki şifrenin de. Uğraşamadım sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Geçen benim eşimin kartında da oldu, ama aynı gün 2. kez eşimin telefon numarasını verip onun moneyi ile işlem yaptığımda sordu şifreyi. Bu şifre de kısa ömürlü birşey, eşimi arayıp telefonda sorana kadar süresi geçti iki şifrenin de. Uğraşamadım sonra.

Oyle olabilir. Belkide guvenlik icindir. Ben standart prosedur sozune yanlis demistim zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 21 Haziran 2014; 3:13:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Ertesi gün yine onun kartıyla (cep numarasından) tek işlem yaptım, şifre istemedi zaten.
  • Beyler money sifremizi nasıl istiyoruz veya öğreniyoruz?
    Benim adima bir kart car bir tane daha cikarttirabiliyor muyum adresi falan ayni versem?
    He birde yeni kart aldık diyelim yeni alınan kartlar kampanyaya dahil edilmiyor mu?

• 444 1 044 mus.hiz.ara şifreyi degistiriyorlar.diger sorularınin cevaplarinidada mus.tem. öğrenebilirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 TL altı şifre istemez, 10 TL üstü telefona gelen şifreyi söyler geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Cep tel ile işlem yapılırken eş zamanlı şifre istiyor standart prosedür

sanal marketten ilk defa alışveriş yapıldığında cep telefonuna gelen şifreyi istiyor. Migros mağazada Money kullanırken sorun yok
  • rodistanbul kullanıcısına yanıt
    Türkiye geneli 202.yim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3yuq -- 21 Haziran 2014; 10:39:35 >
  • Profildeki bilgileri otomatikmi kaydediyor yürüyürum yürüyorum profilimde hiç bir şey yapılmamış gibi gözüküyor.

Kaydetme ile ilgili bilgisi olan yardım edebilirmi arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro35

Profildeki bilgileri otomatikmi kaydediyor yürüyürum yürüyorum profilimde hiç bir şey yapılmamış gibi gözüküyor.

Kaydetme ile ilgili bilgisi olan yardım edebilirmi arkadaşlar.

yürüşü sırasında arada profile bak eğer sıralamada gözükmüyorsan programı tekrar başşlat yoksa 3 km boşuna yürürsün..
    not: 5 money kazanmak istiyorsan 3 km sonrası durura bastığında profilde sırlamada kendini görmen gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 21 Haziran 2014; 12:23:53 >
  • elektro35 kullanıcısına yanıt
    durdur deyip 5-6 saniye beklemelisiniz. internet açık olmalı.
  • Arkadaşlar sürekli internet şart mı evde internete bağlanıp yürüyüşe çıksak sonra eve gelince tekrar internete bağlansak olur mu?
    Bunun yolu nasıldır?
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    3000 metreye kadar sadece gps açık olsa yeterli. 3000 ini geçince neti aç. Yürüyüşü sonlandır. Simdi proflinde görülmesi lazım.

• bir telefona birden fazla kart ekleyebiliyor muyuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

3000 metreye kadar sadece gps açık olsa yeterli. 3000 ini geçince neti aç. Yürüyüşü sonlandır. Simdi proflinde görülmesi lazım.

saol hocam herhalde başta migros sayfasından başla demek için de internet gerekiyor sonradan mı yürüyüşe geçince interneti mi kesiyoruz
    evden wifi nete bağlanıyorum, şuan arkadaş yapıyor interneti kesince uygulama kapatıldı diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Arkadaşlar sürekli internet şart mı evde internete bağlanıp yürüyüşe çıksak sonra eve gelince tekrar internete bağlansak olur mu?
    Bunun yolu nasıldır?

Sadece sonlandirirken ihtiyaç oluyor.

• Arkadaşlar bu moneylerin mile dönüşmesi nasıl oluyor? Sanırım belli bir tarihe kadar moneyler kullanılmazsa mile dönüşür gibi bir şey duymuştum. Benim sanal kartın özelliklerine bakınca mil üyeliğiniz bulunmamaktadır diyor. Sanırım o dediğim süre boyunca kullanmasamda mile dönüştüremez üyeliğim olmadığı için. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

mr and mrs biraz eğlence;

skorları görelim en hızlımız kim?

Istanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrcskn -- 21 Haziran 2014; 14:07:42 >

• kdrcskn kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın hacım sen

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Oyle olabilir. Belkide guvenlik icindir. Ben standart prosedur sozune yanlis demistim zaten :)

hayır hocam işte bu durumla karşılaşmamak için söylüyorum ben
    misal kasiyere kart yanımda değil tel no girermisiniz dediğimizde, sizinde dediğiniz gibi sıkıntısız kullanılıyo moneyler
    ama bazı kasiyer arkadaşlar tel no girerken farklı biyere giriyor heralde onun için tele şifre gidiyo
    tahminim migros uygulamasındaki kartım cebimde uygulamasını seçiyo önündeki menüden
    benim sormak istediğimde bu mese cep tel veridiğimizde siz neye nasıyosunuz önünüzdeki klavyeden
    mesela magnumu giremiyodu kasiyerler kartı geçmeden 6 promosyon tuşuna basılıp giriliyodu kasiyerler bile şaşırıyodu
    bunu gibi direk kart gibi kullanabilmek için bi giriş yapılıyodur tel no ile onu soruyorum ben

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.