Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Promosyon Adı : Migros saatlik 9-12 %10 indirim (9-12 mayıs)
    Açıklama : 9-12 Mayıs tarihleri arası Migros ve 5M mağazalarda hergün saat 09:00-12:00 saatleri arası yapılan 20 TL ve üzeri tüm alışverişlere kasada %10 indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Promosyon Adı : Migros saatlik 9-12 %10 indirim (9-12 mayıs)
    Açıklama : 9-12 Mayıs tarihleri arası Migros ve 5M mağazalarda hergün saat 09:00-12:00 saatleri arası yapılan 20 TL ve üzeri tüm alışverişlere kasada %10 indirim

x2li ürünlerde dahilmi acaba buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yawan

quote:

Promosyon Adı : Migros saatlik 9-12 %10 indirim (9-12 mayıs)

x2li ürünlerde dahilmi acaba buna?

Katalog (migroskop) ürünleri dahil değil

%10 indirim kampanyasına alkollü içkiler, cep telefonu kontör satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, yeniden satış amaçlı toplu alımlar ve promosyon (katalog) ürünleri dahil değildir. Migros 9.00-12.00 arası indirim kampanyası ile ilgili detay bilgi Migros mağazalarından elde edilebilir.

Ayrıca konserve 1+1 tekrar başlamış

Promosyon Adı : konserve 1 alana 1 hediye
    Açıklama : 9-15 Mayıs tarihleri arası Migros,5M,Tansaş mağazalarında Money kart ile konservelerde aynı üründen 1 alana 1 hediye

• hemen güncelliyorum patron..

bu konservelerde 1 + 1 olayını yine tartışacağız sanırım.

%10 için öncekinde sanalmarket' te de geçerliydi diye hatırlıyorum, şimdi sanalmarket kampanya dışı sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

Bugün Migrosta 50 lira üzeri alışverişinize PREMİER MARKA CAM RONDO BLENDER 9 lira! sadece bugün!

dün yoktu.aslında gazetedeki ilanda dün de premier cam rondo 9 TL iadi ama 50 lira üstü alışverişlerde kasadan düşmüyordu,bugün sabah aynı aksaklık olsa da daha 1 saat önce düzelttiler galiba 9 TL ye premier marka cam rondo blenderi 9 TL ye elli lira üzeri alışverişimin içinde satın aldım

Carrefour Batıkent'te 50 tane felan dizmişler 35 küsürlü bir fiyatı vardı

Sen çok yaşa migros
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

Bugün Migrosta 50 lira üzeri alışverişinize PREMİER MARKA CAM RONDO BLENDER 9 lira! sadece bugün!

dün yoktu.aslında gazetedeki ilanda dün de premier cam rondo 9 TL iadi ama 50 lira üstü alışverişlerde kasadan düşmüyordu,bugün sabah aynı aksaklık olsa da daha 1 saat önce düzelttiler galiba 9 TL ye premier marka cam rondo blenderi 9 TL ye elli lira üzeri alışverişimin içinde satın aldım

Carrefour Batıkent'te 50 tane felan dizmişler 35 küsürlü bir fiyatı vardı

Sen çok yaşa migros

walla migros sayesinde aylık mutfak masrafımdan %30-40 kârdayım... saolsun...

• bende 8 mayısta 100 tlılık alısverıs yaptım evet 35 tl yazan premıer rondoyu tanesı 9 tlden satın aldım yanı 50 yı gecıp 100 tlye varırsan 2 adet veruıyorlar kısaca 70 tl yerıne 18 tlye geldı 2 ad rondo ama kozzy avm dekı kasıyerler cok cakal hıc kımseye su kadarlık harcama yaptın 9 tlden bu fırsat avr demıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAHATASER

bende 8 mayısta 100 tlılık alısverıs yaptım evet 35 tl yazan premıer rondoyu tanesı 9 tlden satın aldım yanı 50 yı gecıp 100 tlye varırsan 2 adet veruıyorlar kısaca 70 tl yerıne 18 tlye geldı 2 ad rondo ama kozzy avm dekı kasıyerler cok cakal hıc kımseye su kadarlık harcama yaptın 9 tlden bu fırsat avr demıyorlar.

işimizi kasiyerlere bırakırsak ohooooo..:)

güncelleme: 10 Mayıs 2011
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAHATASER

bende 8 mayısta 100 tlılık alısverıs yaptım evet 35 tl yazan premıer rondoyu tanesı 9 tlden satın aldım yanı 50 yı gecıp 100 tlye varırsan 2 adet veruıyorlar kısaca 70 tl yerıne 18 tlye geldı 2 ad rondo ama kozzy avm dekı kasıyerler cok cakal hıc kımseye su kadarlık harcama yaptın 9 tlden bu fırsat avr demıyorlar.

Unutmuşlardır...Normalde promosyon ürününü her kasanın yanında bulunduruyorlar birkaç tane...
  • Dün 3 adet 3 kğ torku şeker aldım. Bugün 6 money yüklenmiş. 3 moneyim yok. :( Sisteme yanlış girmişler herhal. 3 lira için telefon edip indirim yükleteceğiz artık. Torku şeker alanlar kontrol etsin moneylerini.
  • torku problemi hafta sonuna kadar düzeltilecek dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

torku problemi hafta sonuna kadar düzeltilecek dediler.

Eksik moneyler otomatik yüklenir mi? Aramaya gerek yok mu yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Dün 3 adet 3 kğ torku şeker aldım. Bugün 6 money yüklenmiş. 3 moneyim yok. :( Sisteme yanlış girmişler herhal. 3 lira için telefon edip indirim yükleteceğiz artık. Torku şeker alanlar kontrol etsin moneylerini.

Benim de eksik yatan money ler vardı. Bugün görüştüm ve müşteri hizmetleri harcamalarıma bakar bakmaz sorunun şeker olduğunu, şekrle ilgili genel bir problem yaşadıklarını, cuma ya kadar eksik yatan tutarın yatacağını söyledi.
  • Bugün migrosta konserveler 1 alana öbürü bedava !

en ekonomik olanı Melis bezelye konservesi iki adeti 2,25 TL cam kavanoz

cam bezelye 680 gr tanesi 1,125 TL ye geliyor fakat saatlik 9-12 indirimi %10 yok,düşmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

torku problemi hafta sonuna kadar düzeltilecek dediler.

Eksik moneyler otomatik yüklenir mi? Aramaya gerek yok mu yani?

sorunu otomatik düzelteceğiz dediler.
  • Migrosun TACİROĞLU ÖZEL ÜRETİM BEYAZ PEYNIR 600 GR 14,90 TL X2 10 money iadeli bu resim konulmuş ama

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

10 money iade indirimi bu değil bu resimdeki ürün 650 gr ve fiyatı 10,90 TL (X2 money 10 yok bunda ama insertte bu var yanlış resim konmuş)

TACİROĞLU ÖZEL ÜRETİM BEYAZ PEYNIR 600 GR 14,90 TL (10 money ) siyah renkte üzerinde seri numaralı özel üretim yazan değil mi arkadaşlar?

not: saatlik 9-12 dün kasadan %10 indirim geçmiş bazı forumdaşlara ama bugün %10 yok geçmiyor arkadaşlar(katalog ürünü olduğunu anlamışlar)

• Evet siyah olan üzerinde özel üretim kaçıncı sırada üretildiği basılı olan ürün x2 money veriyor.
  • bu peynir güzel mi yaw? hep kampanyada görüyorum ama tahsildaroğlu ezine ile fiyat farkı olduğu için bunu hiç deneme isteği uyanmadı bende?

tahsildaroğlu ezine hastasıyım, bu peynir nasıl arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

bu peynir güzel mi yaw? hep kampanyada görüyorum ama tahsildaroğlu ezine ile fiyat farkı olduğu için bunu hiç deneme isteği uyanmadı bende?

tahsildaroğlu ezineyi bende beğendim
    fakat beyaz peynir olarak bu da fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

bu peynir güzel mi yaw? hep kampanyada görüyorum ama tahsildaroğlu ezine ile fiyat farkı olduğu için bunu hiç deneme isteği uyanmadı bende?

sürekli tahsildaroğlu ezine tüketen ve her ikisini de denemiş birisi olarak görüş belirtecek olursam.
    Benim damak zevkime tahsildaroğlu ezine daha uygun. taciroğlunun adı geçen özel üretimi de lezzetli olmakla birlikte ezinin yanında biraz daha yumuşak. Diğer taraftan koyun ve keçi sütünden yapıldığı için koyun kokusunu sevmeyenler biraz yadırgayabilir. tahsildaroğlunun koyun-keçi ezine si biraz daha hafif. Aslında çok kıyaslancak tarafları da yok. Zira biri ezine, biri beyaz peynir. Kısaca özetleyecek olursak (kişisel zevlerin herkese göre değişebileceğini de dikkate alarak) belirtilen ürün beyaz koyun peyniri olarak başarılı. Ama ben tahsildaroğlu ezine çeşitlerini tercih ederim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.