Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mapazata özel ve stok durumuna bağlı

Migros çoğu konu çok başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu omo indirimi nedir acaba
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Stok durumunda sorun olacağını sanmıyorum zira yol üzerinde 2 tane migros daha var kendi mağazalarında yoksa bu iki mağazadan temin etmeleri gerekir ki etmedilerse bu onların ayıbı. Ayrıca stok yoksa o ürünü iptal edip diğer ürünleri getirdiklerinde söyleyebilirlerdi o ürünün kalmadığını. Her türlü migrosla alakalı durum, sonuçta sanal markette migrosa bağlı olarak çalışıyor bağımsız değil
  • İç işleyiş öyle değil

Gerçekten çok doğal bir sorun, önemli olan KAMPANYA + Money puan veren hedef ürün iptal edilmesin.

Migros inan bana hemen her konuyu çok büyük oranda çözüyor, ben çok ayrıntılı kampanya takip eden ve sürekli personel/mağaza içi yetkililerle dertleşen biriyim.

Eksiklik var ama, çarklar bizim düşündüğümüz gibi işlemiyor maalesef.

• beyler bi sorum olucak
    Şimdi %25 indirimim var
    Ayran yoğurt süt kampanyasını
    Kola kampanyasını kullanıcam
    Ve 200 tllik sipari yapmayı düşünüyorum %25 ile 150ye gelicek bana
    3 parçamı 4 parçamı gdi alabilirim sizce yada sıkıntı yaratırlarmı tavuk almayı düşünüyorum
    Bi soru daha ödemeyi kapıda ve 2 ayrı kredi kartından yapabilirmiyim acaba 100 ve 50 şeklinde mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

50 Tl sepette bikaç kampanya birleşir mi?
    20 Süt
    10 Cola
    20 Başka şeyler

20 tl yoğurt süt kampanyasında bir siparişte bu kampanyadan sadece 3 money yüklenir yazmakta, yani 40 TL yoğurt süte 3 money gelir, max 6 money, o da ikinci siparişe veriyorlar, cola ile birleşir o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 18 Şubat 2014; 20:44:41 >
  • TWiST_oF_FaCe T kullanıcısına yanıt
    Acaba bu GDI leri ileri günkü siparişler için verebiliyor muyuz? Örneğin 19 şubatta sipariş verdim ve o günün GDI sini ekledim ama gelmesi için 20 şubatı seçtim. Bu şekilde olur mu?
  • arkadaşlar bu %60 olayı hangi ürünlerde geçerli nasıl bilcez
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

arkadaşlar bu %60 olayı hangi ürünlerde geçerli nasıl bilcez

Alışveriş yaptığın zaman fişte yazıyor.

• %60 indirim tanımlanan kartlardan ilk önce 50 tl lik alışveriş yapcaz sonra slipte çıkan ürünlerden en fazla 3 tane alıp %60 indirimli alacağız olay bu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

%60 indirim tanımlanan kartlardan ilk önce 50 tl lik alışveriş yapcaz sonra slipte çıkan ürünlerden en fazla 3 tane alıp %60 indirimli alacağız olay bu sanırım.

Merhaba,

4 Tl yaptım hediye çıkmadı

50 Tl yaptım hediye çıkmadı

MİGROSTA ŞUAN SORUN VAR dedi kasiyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 18 Şubat 2014; 23:52:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES

quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

arkadaşlar bu %60 olayı hangi ürünlerde geçerli nasıl bilcez

Alışveriş yaptığın zaman fişte yazıyor.

sistem sorun var sanırım,

Ben de çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Acaba bu GDI leri ileri günkü siparişler için verebiliyor muyuz? Örneğin 19 şubatta sipariş verdim ve o günün GDI sini ekledim ama gelmesi için 20 şubatı seçtim. Bu şekilde olur mu?

Siparişin hazırlanması ve stokla alakalı

Mağaza ve bölgesel yoğunluk dikkate alınmalı.

• quote:

Ödeme gününü dikkate alabilirler.
  • Tıkla kazan düşmüyor
  • %60 kampanyası genel bi kampanya değil, kartlara tanımlanmış. Müşteri hizmetleri ile görüştüm 6 karttan 2 sine tanımlıydı ztn tanımlıysa size özel de bu kampanya yazıyor, hangi üründe indirim olduğunu ise müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz, o üründen indirimi alabilmek için migros yada sanalmarkette 50 tl ve üzeri alışveriş yapılması yeterli imiş. Yani eğer gözükmüyosa sistemde bi hata yok, bu kampanya size tanımlı değil.

• tskler hocam takipdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Ödeme gününü dikkate alabilirler.

Merhaba,

Bazen bölgesel olarak mağazaya çok az da olsa GDİ nin 1 tanesi gelmeyebiliyor (stok/mağazanın konumu)

18 nde ürün alıp GDİ eklemişsen (saat e göre ) zaten 19 nda gelecek ve %70 GDİ sorunsuz gelecektir.

Ben bugün nova kaşar aldım,

Sonra sucuk+çay için 100 tl alıp GDİ rüzgarını yakalayacağım.

• mavisim_ M kullanıcısına yanıt
    Kampanya geçen haftasonu alışveriş yapanlar için geçerli. Örneğin benim kartıma da tanımlı değildi, pazar günü alışveriş yaptıktan sonra size özel kampanyalara geldi. Bu arada en çok aldığınız ürünler için kampanya oluşturmuşlar. Ben çok günlük süt alırdım, o karta süt tanımlamışlar. Başka bir kartla bolca soda almıştım ona da soda tanımlamışlar.
  • realstory kullanıcısına yanıt
    Siparişin geçildiği günkü GDI getiriliyor.
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.