Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasinaslan

Arkadaşlar Migros'tan alışveriş yapmadan önce 2 kere düşünün yoksa bugun benim başıma gelen olay benzeri bir olayla karşılaşabilirsiniz.
    Aralık ayında migros sanal marketimden yaptığım alışveriş için bugun cep telefonuma gelen mesaj ile savcılığa ifade vermeye çağrıldım. Sadece bir siparişim olduğu için sorunun hangi siparişten kaynaklandığını hemen anladım. Sanal marketim üzerinden yapılan 50 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL üzeri alınabilen ürünlerden istedikleriniz seçiliyordu bildiğiniz üzere. Hatta bu başlık altında açıldı dip indirimler diye konusu. yani 50 tl üzeri alışverisi 1 kg tavugu, 1.5 kg deterjanı ve 1 paket lipton çayı 1er TL'ye alabiliyordunuz. Bu alışverişlerle ilgili Manisa Migros tarafından bu şekilde alışveriş yapan herkes hakkında direkt olarak savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş. (Mağaza denetiminde ortaya çıkmış ve bayağı fazla kişi varmış) Muhtemelen diğer magaza denetimlerinde de bu şekilde ortaya bir suç duyurusu çıkacaktır. Konu ile ilgili henüz ifade vermedim, yalnız bu konu ile ilgili olarak ben de Migros aleyhinde bir dava açacağım. Böyle bir durumla karşılaşırsınız arkadaşlar bilgim olsun. Bundan sonra da bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Konu ile ilgili gelişmeleri buradan sizlere aktarırım.
    Saygılarımla...

Allah Allah , ilginçmiş yani.. adamlar suç duyurusu yapacaklarına sistemlerini düzeltsinler.. müşteriye suçlama yapmak neymiş...

• quote:

Arkadaşlar Migros'tan alışveriş yapmadan önce 2 kere düşünün yoksa bugun benim başıma gelen olay benzeri bir olayla karşılaşabilirsiniz.
    Aralık ayında migros sanal marketimden yaptığım alışveriş için bugun cep telefonuma gelen mesaj ile savcılığa ifade vermeye çağrıldım. Sadece bir siparişim olduğu için sorunun hangi siparişten kaynaklandığını hemen anladım. Sanal marketim üzerinden yapılan 50 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL üzeri alınabilen ürünlerden istedikleriniz seçiliyordu bildiğiniz üzere. Hatta bu başlık altında açıldı dip indirimler diye konusu. yani 50 tl üzeri alışverisi 1 kg tavugu, 1.5 kg deterjanı ve 1 paket lipton çayı 1er TL'ye alabiliyordunuz. Bu alışverişlerle ilgili Manisa Migros tarafından bu şekilde alışveriş yapan herkes hakkında direkt olarak savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş. (Mağaza denetiminde ortaya çıkmış ve bayağı fazla kişi varmış) Muhtemelen diğer magaza denetimlerinde de bu şekilde ortaya bir suç duyurusu çıkacaktır. Konu ile ilgili henüz ifade vermedim, yalnız bu konu ile ilgili olarak ben de Migros aleyhinde bir dava açacağım. Böyle bir durumla karşılaşırsınız arkadaşlar bilgim olsun. Bundan sonra da bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Konu ile ilgili gelişmeleri buradan sizlere aktarırım.
    Saygılarımla...

tamamen saçmalık. Yarin bir gün bizi de çağırır bunlar. Bu yazınızı özellikle facebook ve tweter a da yazın. Ve gelişmelerden bizi de haberdar ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 13 Eylül 2012; 19:26:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Saygılarımla...

tamamen saçmalık. Yarin bir gün bizi de çağırır bunlar. Bu yazınızı özellikle facebook ve tweter a da yazın. Ve gelişmelerden bizi de haberdar ederseniz sevinirim

Tamamen saçmalık. Bu arada piri.reis dün ki sms in yarım kaldı. Sms atacaktın bana

• quote:

Eski Çaydanlığınız Mehtap’la Yenileniyor!

6-26 Eylül 2012 tarihleri arasında eski çaydanlığınızı getirin, 39,90 TL değerindeki Mehtap Çelik çaydanlığı 19,90 TL’ye alın. Bu fiyatlar 6-26 Eylül 2012 tarihleri arasında Money Club Kart veya Money Visa ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Eski çaydanlığı getir yenisini al kampanyasından sanal markette nasıl yararlanabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

Saygılarımla...

Akla,mantığa sığmayacak derecede saçma bir durum bu,bence sizin durumunuzda farklı bir şey vardır,yoksa koca migros 1 değil 2 gdi ürünü aldınız diye,üstelik kendi sistemlerinin hatasından dolayı oluşan bir durum için suç duyurusunda bulunmaz.

edit:Biraz önce olay hakkında bilgi almak için Manisa 5m ve merkez m migroslar ile görüştüm,ikisininde konu hakkında bilgisi yok ve kesinlikle böyle bir şey olamaz diyorlar.
    Mağaza yöneticisi ''eğer gdi ürünleri ile ilgili bir sorun olursa ve bu sonradan farkedilirse bu konu mağaza yönetimi ile migros genel müdürlüğü arasında halledilir,müşteri bu konuya karıştırılmaz'' dedi.

hocam ben de 5 m migros ile görüstüm bu bilgiyi onlardan aldım. Savcılığa onlarca ismin verildiğini de adliyeden öğrendim. Benim migrostan sadece bir adet siparişim var zaten. onda da kapıda ödeme yapmışım. İfade vermeye gittiğimde olay belli olacak Migros'u dava edeceğim ifade verme işlemi bittikten sonra.
    Ayrıca bununla ilgili başıma gelenleri gerek eksisözlükte gerek facebook ve twitter'da her yerde paylaşacağım.

• quote:

Saygılarımla...

dava açmak için paranın gerektiği bir sistemde bence her şey mümkün...

sistem hatası için migros sistemi oluşturanlara dava açtıysa onlarda bu şekilde alışveriş yapanlara dava açmış olabilir, forumdada örgütlendiğiniz düşünülürse vay halinize...

bence biri yöneticiler ile görüşüp eski mesajları sildirsin ne olur ne olmaz.

(not: varsayımlar üzerinden aklıma ilk gelenleri yazdım konu hakkında hiçbir bilgim yok.)

• quote:

Saygılarımla...

o dönemde süt olayı vardı.... money visa ile bedavaya geliyordu....
    birde ütü olayı var sanaldan çok kişinin isteği geri tepmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• telefona mesajla savcılığa çağrılınmaz..

kapıya bölge karakolundan bir ekip gelir bir kağıt bırakır karakola çağırır.. karakolda da hangi savcılığa gideceğinizin bilgisi verilir..

bir gariplik var.. adliyeden bilgide aldım diyorsunuz.. bir arkadaşta mağaza yöneticisi ile konuştuğunu böyle birşeyin olamayacağını söylüyor.. ayrıca adliyeden savcılığın elindeki kağıtlar hakkında nasıl bilgi alıyorsun anlamış değilim.. adliye koridorları maşallah dedikodu kazanı..
  • ben 50 tl üzeri tavuk, deterjan ve lipton cayı almıstım birer liraya. süt vb yoktu. Manisa sanal marketten başka alışveriş yapanlar çıkarsa olay da ortaya çıkar diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

telefona mesajla savcılığa çağrılınmaz..

kapıya bölge karakolundan bir ekip gelir bir kağıt bırakır karakola çağırır.. karakolda da hangi savcılığa gideceğinizin bilgisi verilir..

bir gariplik var.. adliyeden bilgide aldım diyorsunuz.. bir arkadaşta mağaza yöneticisi ile konuştuğunu böyle birşeyin olamayacağını söylüyor.. ayrıca adliyeden savcılığın elindeki kağıtlar hakkında nasıl bilgi alıyorsun anlamış değilim.. adliye koridorları maşallah dedikodu kazanı..

Arkadaşım 4062 den telefonuma mesaj geldi. davanın esas numarasını da belirtiyor bu mesaj.
    4062yi araştırırsan

(4062'den herhangi bir çağrı, uyarı ya da bildiri alırsanız kesinlikle ciddiye alın! 4062 Adalet Bakanlığı ya da Adliyelere tahsis edilmiş bir servis numarası ve her operatörün kullanıcısına mesaj gönderebiliyor. Bu numaradan aldığınız her mesaj gerçektir. Ancak size ait olmayabilir. Mutlaka bulunduğunuz ilçenin Cumhuriyet Savcılığına ya da mesajın geldiği Mahkeme Kalemine ulaşın.)

şeklinde bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsin. Esas numarası ile mahkeme kalemini aradım telefonla. Davanın ne ile ilgili olduğunu telefonda o bana anlatti.
    Ondan davanın migros tarafından açıldığını öğrendim, sonra da Manisa 5m migros müdür yardımcısı ile konusarak sıkıntının neden kaynaklandığını ögrendim ve ögrendiğim bilgileri burada sizin de başınıza gelirse diye paylaştım.
    2 gündür sürekli bu olayı araştırıyorum, hala inanmadıysan pm ile gelen mesajı da göndereyim sana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

telefona mesajla savcılığa çağrılınmaz..

Arkadaşım 4062 den telefonuma mesaj geldi. davanın esas numarasını da belirtiyor bu mesaj.
    4062yi araştırırsan

(4062'den herhangi bir çağrı, uyarı ya da bildiri alırsanız kesinlikle ciddiye alın! 4062 Adalet Bakanlığı ya da Adliyelere tahsis edilmiş bir servis numarası ve her operatörün kullanıcısına mesaj gönderebiliyor. Bu numaradan aldığınız her mesaj gerçektir. Ancak size ait olmayabilir. Mutlaka bulunduğunuz ilçenin Cumhuriyet Savcılığına ya da mesajın geldiği Mahkeme Kalemine ulaşın.)

şeklinde bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsin. Esas numarası ile mahkeme kalemini aradım telefonla. Davanın ne ile ilgili olduğunu telefonda o bana anlatti.
    Ondan davanın migros tarafından açıldığını öğrendim, sonra da Manisa 5m migros müdür yardımcısı ile konusarak sıkıntının neden kaynaklandığını ögrendim ve ögrendiğim bilgileri burada sizin de başınıza gelirse diye paylaştım.
    2 gündür sürekli bu olayı araştırıyorum, hala inanmadıysan pm ile gelen mesajı da göndereyim sana.

Şimdi sorunu tam anlayamadık Migros konusundaki arkadaşlar gibi hocam.

Sen GDI mi yoksa DIP indirim ile mi aldın indirimleri? Yani 50 TL alışveriş yapıp 1 tane GDI almak varken sen 3 adet GDI ürünlerin hepsini sadece 50 tl alışveriş yaparak ve tanesi 1 tl den mi aldın?

• hem kampanyayla satıyorsun hem müşterini dava ediyprsun.
    marketlerin çoğu gibi migros tan da memnun değilim.
    bi yerden indirimli alıyorsak öbür taraftan acısını katıyla çıkarıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Sen GDI mi yoksa DIP indirim ile mi aldın indirimleri? Yani 50 TL alışveriş yapıp 1 tane GDI almak varken sen 3 adet GDI ürünlerin hepsini sadece 50 tl alışveriş yaparak ve tanesi 1 tl den mi aldın?

öyle olduğunu bile varsaysak bununla müşterinin suçlanması çok saçma.. ayrıca zaten vermiyor ki, 50 tl.ye bir tane gdi alınır. diğer gdi'leri sepete ekleyebiliyorsun ama normal fiyatından hesaplıyor... diyelim o an bir sistem hatası oluştu, alışveriş yapan kişiler de 50 tl. ye 3 gdi aldılar. yine de bundan müşteriyi sorumlu tutamazsın... bu işten bir şey çıkmaz.. ortada suç teşkil edecek birşey de yok bence.

@yasinaslan hocam
    bence bir an önce şikayetvar.com'a yazın şikayetinizi ve migros mh'ye mail de atın. iş ciddiye binince olayın ne olduğu anlaşılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 14 Eylül 2012; 2:31:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

öyle olduğunu bile varsaysak bununla müşterinin suçlanması çok saçma.. ayrıca zaten vermiyor ki, 50 tl.ye bir tane gdi alınır. diğer gdi'leri sepete ekleyebiliyorsun ama normal fiyatından hesaplıyor... diyelim o an bir sistem hatası oluştu, alışveriş yapan kişiler de 50 tl. ye 3 gdi aldılar. yine de bundan müşteriyi sorumlu tutamazsın... bu işten bir şey çıkmaz.. ortada suç teşkil edecek birşey de yok bence.

@yasinaslan hocam
    bence bir an önce şikayetvar.com'a yazın şikayetinizi ve migros mh'ye mail de atın. iş ciddiye binince olayın ne olduğu anlaşılır

Migros müşteri hizmetlerini iki kere aradım telefonda da belirttim kendilerini mahkemeye vereceğimi. 2 iş günü içerisinde bana dönüş sağlayacaklarmış, ayrıca şikayetvar, eksisozluk vb.. her oluşuma detaylı bir yazı hazırlayıp yazmayı planlıyorum

• bu gerçekse en çok davaya kim gider acaba ,1.5 yıldır aldıgımız bedava malların haddi hesabı yok ,sabah müdür arkadaşlara sordum böyle bir şey yok diyorlar bizim bölgede ,yakında patlar bombası
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

bu gerçekse en çok davaya kim gider acaba ,1.5 yıldır aldıgımız bedava malların haddi hesabı yok ,sabah müdür arkadaşlara sordum böyle bir şey yok diyorlar bizim bölgede ,yakında patlar bombası

Bedava derken burada kimsenin migros mağazasına girip hırsızlık yaptığını veya migros sitesini,banka hesaplarını hackleyip para veya mal faydası sağladığını sanmıyorum.
    Sonuçta buradaki kişiler migrosun yaptığı kampanyalardan yararlandılar,migros müşterilerine bir hak tanıdı,müşterileri de bunu kullandı.
  • hırsızların, katillerin, tecavüzcülerin ve hatta teröristlerin elini kolunu sallaya sallaya gezdiği bir ülkede, market alışverişi nedeniyle bir vatandaşın yargılandığını görünce hiç şaşırmadım doğrusu.
    Ne yapabilecekler yani. Içeri mi atacaklar simdi alışveriş yapanları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GDİ Tansaşlarda da oluyor mu acaba? Oluyorsa aynı ürünler mi geçerlidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikachu45

GDİ Tansaşlarda da oluyor mu acaba? Oluyorsa aynı ürünler mi geçerlidir?

iki sorunun da cevabı evet
  • yakında facebookdan birden fazla hesap açıp alanlara da operasyon yaparlar.

2. dalga da bu kişiler gider

son dönemlerde hiç %100 yakalayamadım ben var bi hile bu işte
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.