Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakan

bunlar iyiymiş. teşekkürler
  • İnternet sayfası üzerinden mesaj attım, ama kartı kapatacağım demedim, kullanmaya devam edeceğim ancak bu aidatı geri almak istiyorum dedim. Yazılı cevap geldi MH arayın sistemin size teklifi iletilecektir diye. Aradım 65 TL aidat kadar money yükleyelim 1 yıl kapatmayın kartı dediler. Kabul ettim, yüklendi, harcadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: padodarc

Bugün ve yarın GDİ var 50 Tl üstüne 7 TL:
    TOUCH ME BH3322 NARENCİYE SIKACAĞI
    TOUCH ME KETTLE 1,7 LT T-702

12-24 arası hergün GDİ var denmişti burda. Diğer günlerde neler var, bilen var mı?

Listeye ulaşırsam paylaşırım burada kettle olacağını dün akşam öğrenmiştim. haftasonu ürünleri bile belli temizlik ve kozmetikte çoğu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnternet sayfası üzerinden mesaj attım, ama kartı kapatacağım demedim, kullanmaya devam edeceğim ancak bu aidatı geri almak istiyorum dedim. Yazılı cevap geldi MH arayın sistemin size teklifi iletilecektir diye. Aradım 65 TL aidat kadar money yükleyelim 1 yıl kapatmayın kartı dediler. Kabul ettim, yüklendi, harcadım.

kaç gündür aklımda aslında arayım bakalım bana verecekler mi? verirlerse sonucu yazarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

İnternet sayfası üzerinden mesaj attım, ama kartı kapatacağım demedim, kullanmaya devam edeceğim ancak bu aidatı geri almak istiyorum dedim. Yazılı cevap geldi MH arayın sistemin size teklifi iletilecektir diye. Aradım 65 TL aidat kadar money yükleyelim 1 yıl kapatmayın kartı dediler. Kabul ettim, yüklendi, harcadım.

kaç gündür aklımda aslında arayım bakalım bana verecekler mi? verirlerse sonucu yazarım :)

Önce internetten mesaj atmanı tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Önce internetten mesaj atmanı tavsiye ederim.

hocam ne yazayım peki tam olarak? ben garantiden kredi kullandım duzenli ödeme yapıyorum kredi kartınada düzenli ödeme yapıyoprum bireysel emeklilikte var onada duzenli odeme yapıyorum bir kusurum yok bankaya karşı :)

• @Hakan çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Aha da bende bakıyordum yazacaktım bunları. Websiteye resimleri ekleyen yönetici bu tür yazım kuralları/website kurallarına dikkat edince bizim de işimiz kolaylaşıyor.

Ajan Hakan webmaster mısın yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 13 Eylül 2012; 11:44:48 >
  • 100 liralık alışveriş yapınca 2 tane gdi olabiliyor muyuz? Bide şimdi 13-14 eylül - hem deterjan hem çay var? 13 ü çay - 14 ü deterjan mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buan

100 liralık alışveriş yapınca 2 tane gdi olabiliyor muyuz? Bide şimdi 13-14 eylül - hem deterjan hem çay var? 13 ü çay - 14 ü deterjan mı oluyor?

alıyorsun hocam her 50 ve katına 1 hakkın oluyor 300tl sepetin olsun 6 tane alma hakkın var gib...

@hakan teşekkürler emeğine sağlık
  • quote:

100 liralık alışveriş yapınca 2 tane gdi olabiliyor muyuz? Bide şimdi 13-14 eylül - hem deterjan hem çay var? 13 ü çay - 14 ü deterjan mı oluyor?

hem deterjan hem çay var istediğin birini alırsın
  • @hakan ,@TWiST_oF_FaCe,boxor teşekkürler
  • quote:

Hatta 150TL yaparak ( sanal market ) 3 adet GDI alıp üzerine 10TL de direk İNDİRİM kazanabilirsiniz.

Eğer ki ! teb / garanti BONUS 5x75 TL KAMPANYASINA katılımın yoksa !
  • 23 - 24 Eylül de OMO SIVI 700ml = 5TL denilmiş,

Ben geçtiğimiz hafta 20TL lik yumuşatıcı allıp BU üründen BEDAVA almıştım (kahvaltılık , +75TL kampanyasına da katılmıştım )
  • ICE TEA + DANA KUŞ BAŞI + SUCUK VE ZEYTİN YAĞI YİNE KİŞİYE ÖZEL " EN AVANTAJLI " GDİ ÜRÜNLERİ

5x75 TL bonus kampanyası katılacaklar kaçırmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: @2101

Arkadaslar money card yillik aidati geldi 49 tl ve musteri hizmetlerini aradim iade etmiyorlar

Varmidir bi cozumu aidat iptal ettirmenin

HAKLI MÜŞTERİ HATTINI ARA

Money puan olarak geri aide yapılacaktır ( belkide direk bonus puan da olabilir )

az önce aradım money visanın 1 milyar civarında borcu var oyüzden kapattırsam bana girerdi :) bende flexi kart vardı 7tl kart adidatı ücreti ödemiştim onun borcunu sıfırlamıştım onu kapatcam dedim 35tl yükleyek 6ay kullan bari dediler bende tamam dedim :D @padodarc teşekkürler uyandırdığın için

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

ICE TEA + DANA KUŞ BAŞI + SUCUK VE ZEYTİN YAĞI YİNE KİŞİYE ÖZEL " EN AVANTAJLI " GDİ ÜRÜNLERİ

5x75 TL bonus kampanyası katılacaklar kaçırmasınlar

5x75 TL bonus kampanyası hakkında bilgi alabileceğim bir link var mı hocam??? belki katılırım ama dün 72tl'lik sipariş oldu GDI den de yararlanamadım :(
  • Arkadaşlar Migros'tan alışveriş yapmadan önce 2 kere düşünün yoksa bugun benim başıma gelen olay benzeri bir olayla karşılaşabilirsiniz.
    Aralık ayında migros sanal marketimden yaptığım alışveriş için bugun cep telefonuma gelen mesaj ile savcılığa ifade vermeye çağrıldım. Sadece bir siparişim olduğu için sorunun hangi siparişten kaynaklandığını hemen anladım. Sanal marketim üzerinden yapılan 50 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL üzeri alınabilen ürünlerden istedikleriniz seçiliyordu bildiğiniz üzere. Hatta bu başlık altında açıldı dip indirimler diye konusu. yani 50 tl üzeri alışverisi 1 kg tavugu, 1.5 kg deterjanı ve 1 paket lipton çayı 1er TL'ye alabiliyordunuz. Bu alışverişlerle ilgili Manisa Migros tarafından bu şekilde alışveriş yapan herkes hakkında direkt olarak savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş. (Mağaza denetiminde ortaya çıkmış ve bayağı fazla kişi varmış) Muhtemelen diğer magaza denetimlerinde de bu şekilde ortaya bir suç duyurusu çıkacaktır. Konu ile ilgili henüz ifade vermedim, yalnız bu konu ile ilgili olarak ben de Migros aleyhinde bir dava açacağım. Böyle bir durumla karşılaşırsınız arkadaşlar bilgim olsun. Bundan sonra da bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Konu ile ilgili gelişmeleri buradan sizlere aktarırım.
    Saygılarımla...

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.