Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43204321432243234324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Et %30 money için her müşteri en fazla 15 money kazanabilir diye yazıyor,30 u nerden çıkarıyorsunuz

Pardon şimdi baktım uygulamada 30 money,katalog açıklamasında 15 money diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolder24 -- 26 Nisan 2018; 12:26:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

kendi money ve bkm hesabımla katıldım. ama eşimin money kartıyla ve kendi bkm hesabımla tekrar katılsam money gelirmi acaba

kampanyada bkm hesabı katılım sayısı önemlimi ,detaylı bilgi yazmamışlar.

Alıntıları Göster
    Ben aynı BKM hesabından kendim ve eşim adına ayrı ayrı alısveris yaptım sorun olmadı.

Kampanya MCC başına 10 money yatar diyor . İstediğiniz kadar BKM ile migrostan alisveris yapın. Her MCC basina 1 kere 10 Money kazanma hakkınız var.

Ayrıca BKM - Temassız alısveris (NFC) gibi bir ödeme yöntemi.

Migrosun icadı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

merhaba ;

telefonunuza bkm uygulamasını indirin,

giriş yapıp migros 60/10 için kod üretin,
    bu kodu kasiyer veya jet kasa bölümüne girin,
    daha sonra uygulamanıza gelecek olan alışveriş için onay sorgusunu cevaplayıp işleminizi tamamlayın

,,,

Alıntıları Göster
    Bende ikinci karta money yatmadı aynı bkm hesabını kullandığım içinmi bilemedim .
    Birde bu yeni kampanyamı acaba ikinci kez yapabiliyormuyuz
  • gercekbeko G kullanıcısına yanıt
    444 10 44 Arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Et %30 money için her müşteri en fazla 15 money kazanabilir diye yazıyor,30 u nerden çıkarıyorsunuz

Pardon şimdi baktım uygulamada 30 money,katalog açıklamasında 15 money diyor
    Kampanya açıklamalarını okursanız orada yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

Kampanya açıklamalarını okursanız orada yazıyor.

Alıntıları Göster
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

50 tl.lik ete % 30 money kampanyası TBG olduğuna göre bu alışverişi moneyle ödersek tekrar money kazanırız değil mi?
    Hocam genel kampanya olduğu için sanmıyorum. Hedef tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares24

Bende ikinci karta money yatmadı aynı bkm hesabını kullandığım içinmi bilemedim .
    Birde bu yeni kampanyamı acaba ikinci kez yapabiliyormuyuz

Alıntıları Göster
    Ben hem aynı BKM hesabı hemde aynı KK ile iki ayrı MCC hesabından katıldım. Bana da eşime de yattı 10'ar money.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam genel kampanya olduğu için sanmıyorum. Hedef tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    70tllik et alıp 20sini moneyle ödesek %30dan money gelir mi hocam kaç gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 26 Nisan 2018; 12:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Alıntıları Göster
    Gelir hocam 15 money gelir
  • Ölüncek Adam kullanıcısına yanıt
    bkm de aynı kartımı seçtiniz farklı kartlarlamı oldu.bazıları olmuyor demiş belki aynı kartla olmuyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Alıntıları Göster
    70 eksi 20 çarpı % 30 eşittir sonuç.
    saksı çalışıyorsa ortada sonuç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bkm de aynı kartımı seçtiniz farklı kartlarlamı oldu.bazıları olmuyor demiş belki aynı kartla olmuyordur
    Aynı kart yazmıştım daha önce bir kaç kere . Ama kart derken taze X kart gibi değil. CARD .
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

Arkadaşlar, 20-26 nisan tarihleri arasında kullanmam gereken Money Bonus kartımda bulunan Moneyi dün gece 24:00 den sonra silmişler... Böyle bir durum ile karşılaşan var mı?
    Benimkide silinmiş...

• 100/30 sanmıyorum ama oluyorsa+ 10 bkm+10 bonus kart:100/50 ben yaptım oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar IGE deki et indirimi ile %30 money birleşir mi acaba? Buna ek olarak Dün ette 35 e 6 money tanımlı olan(25 nisan son tanımlıydı) hesapta IGE indirimi ile Uzman kasap kuşbaşı et aldım. Bu hesaba 6 money yatar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

merhaba ;

telefonunuza bkm uygulamasını indirin,

giriş yapıp migros 60/10 için kod üretin,
    bu kodu kasiyer veya jet kasa bölümüne girin,
    daha sonra uygulamanıza gelecek olan alışveriş için onay sorgusunu cevaplayıp işleminizi tamamlayın

,,,

Alıntıları Göster
    teşekkürler başka yolu yok sadece dediğiniz gibini?

bide 60 tl siparişin içinde bira sigara olunca yatmaz dimi

• Ölüncek Adam kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam her money kampanyasının vazgeçilmez sorusudur bi sorayım dedim. Bilmeyen arkadaşlara laf sokmalı cevap verecekseniz hiç vermeyin bu arada kimse size muhtaç değil

• ares24 A kullanıcısına yanıt
    merhaba ;

* biz farklı money kartlar ve aynı BKM hesabı ile çok defa alışveriş yapıp BKM MONEY KAZANIMI sağladık,
    eğer şartları yerine getirdi iseniz yatmayan moneyiniz için müş.hiz.ile görüşünüz

* Kampanya 25 nisan dahil son bulacakken BKM tarafından 09 Mayıs tarihine uzatıldı, BENCE kampanya yenilenmediği / uzatıldığı için eski şartlar üzerinden HER KART-AYNI KİŞİ 1 DEFA FAYDALANIR ibaresinden dolayı ikinci kez katılımlarda money kazanımı sağlanamayacaktır,

iyi forumlar keyifli alışverişler.

BKM kampanya şartları ilk açıklanan ss si ;

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • 
Sayfa: önceki 43204321432243234324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.