Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42154216421742184219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extralarge

Beyler hayırlı Cumalar.

Migros hediyem kartı alacağım, bu karta yüklenen parayla;

- Parçalı alış veriş
    - GDI ve Money Kazanımları (Sanal ve fiziki alışverişlerde)
    - Sanaldan kod kullanarak indirimli alışveriş

Yapabiliyormuyuz ?

-Parça parça dilediğin zaman kullanabilirsin. Sıkıntı şu ki bazen her kasiyer kullanamayabiliyor.

-Gdi ve money kazanmada nakit veya kredi kartı kullanmaktan hiçbir farkı yok.

-Sms ile karta şifre ile alıp sanaldan indirim kodlarıyla alışveriş yapabilirsiniz. Sanal alışverişte alışveriş tutarının %70 i kadarı hediyemkart ile ödenebiliyor. Yani alışverişiniz 100 liraysa en fazla 70 lirasını hediyemkartla ödeyebilirsiniz.

Hayırlı cumalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtenplus -- 30 Mart 2018; 9:50:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qtenplus kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim Allah razı olsun.
  • maximumda 150*2 :20 tl puan demiş.hediyemle faydalanabilirmiyiz

• frosch sıvı deterjan da indirime girmiş .2-3 tane alalım madem money kampanyası da varken.Başka türlü pahalıya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThaDe

Arkadaşlar faturasını attığım ürünün iadesi mümkün müdür?

Hocam alışverişi eğer money club kartınız ile yaptıysanız ve alışveriş yaptığınız tarihi hatırlıyorsanız, mağaza içerisindeki müşteri hizmetleri bölümünden yardımcı olurlar.. Tarihin hatırlanması da onların işini kolaylaştırmak açısından iyi olur. Yine alışveriş sonrası Alışveriş Şimdilik Bitti şeklinde email alıyorsanız, o email içerisinde alışveriş detayları gözükür, o da yardımcı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

frosch sıvı deterjan da indirime girmiş .2-3 tane alalım madem money kampanyası da varken.Başka türlü pahalıya geliyor.

fiyatları baya pahalı ,diğer deterjanlardan farkı nedir bilgi alsak

• ahbap kullanıcısına yanıt
    Bi gideyim bakalım yardımcı olacaklar mı. Teşekkür ederim hocam ilginiz için.

• ThaDe kullanıcısına yanıt
    rica ederim, umarım bir sorun çıkmaz.. bir kere benim de başıma gelmişti ve ilgilenmişlerdi.. umarım aynı sistem devam ediyordur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

frosch sıvı deterjan da indirime girmiş .2-3 tane alalım madem money kampanyası da varken.Başka türlü pahalıya geliyor.

fiyatları baya pahalı ,diğer deterjanlardan farkı nedir bilgi alsak

Ben de olumsuz bakıyordum fiyatı için ne gerek var diyordum.Fakat daha sağlıklı olduğunu öğrendim"yalandan değil gerçekten öyle imiş.Sözde organik olan ürünlerden değilmiş yani"
    Sonra Fairy Platinum fiyatına baktım.Bir de Frosch fiyatına.Eee 3-4 farkediyor zaten.Kampanya ile de 7.45 olmuş Frosch fiyatı.Hemen hemen aynı Fairy Platinum ile.Bu durumda 3-4 tane alırım yani.

Ama tabi düz bulaşık deterjanı alanlar 4-5 liralık olanlardan alanlar için daha fazla fiyat farkediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: qtenplus

quote:

Beyler hayırlı Cumalar.

- Parçalı alış veriş

Yapabiliyormuyuz ?

-Parça parça dilediğin zaman kullanabilirsin. Sıkıntı şu ki bazen her kasiyer kullanamayabiliyor.

-Sms ile karta şifre ile alıp sanaldan indirim kodlarıyla alışveriş yapabilirsiniz. Sanal alışverişte alışveriş tutarının %70 i kadarı hediyemkart ile ödenebiliyor. Yani alışverişiniz 100 liraysa en fazla 70 lirasını hediyemkartla ödeyebilirsiniz.

Hayırlı cumalar

Hocam sanal mağazayı anladım da, normal Migros fiziksel mağazasında öyle bir şey yok değil mi ? İstediğim kadarını hediyemkartla ödeyebilirim? ve tüm ürünlerde geçerli? TL yükleme vs gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ProJelly

arkadaşlar 3 tane ananas alacaktım kasiyer sürekli yanlış işlem yaptı ve 1 ananas alabildim sadece, sebebinin ise bir gün içerisinde aynı indirimden fazlaca yararlanmaya çalışmammış ve bu indirimi kullanmanın günlük sınırı varmış öyle söyledi. Ama şu anda migros uygulamasından bana özel indirimlere girince ananas indiriminin kullanıldığını söylüyor (dediğim gibi 1 tane aldım 3 tane değil) şimdi ben yarın tekrar gitsem ananasları alabilir miyim yoksa kasiyerin hatası yüzünden kampanyadan yararlanamayacak mıyım?

Ayrı ayrı fişlerde denedik, ve ananastan önce 3 tane damak indirimi kullandım (sorunla alakası var mı bilmiyorum?) beni aydınlatırsanız sevinirim

Yarin deneyin sikinti olacağını sanmam. Telefon numarasi ile gunde en fazla 3 islem yapilabiliyor. Peşpeşe kullanilinca kartla da olsa belki sinirlandiriyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Jüpiter_

En az 45 lira tutar ödemeniz gerekiyordu , genel money kampanyalarında money kullanımı olursa en az tutar kadar ödeme yapmak gerekiyor , siparişe ek yapıldığında yaptığınız ek ayrı fişte basılıyor, bu durumda kampanyaya dahil olamazsınız diye biliyorum tabi yanlış ise bilen arkadaşlar düzeltsin , yanlış yönlendirme olmasın ama ben sizin yerinizde olsam sabah sipariş verdiğiniz marketin sanal marketini arayıp onlara ek yaptırırdım. Çok emin olmamak ile beraber sanırım o zaman hepsi tek fişte geliyor .Yine de yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltebilirler

Hocam yanlis yok tamami dogru bilgi...

• quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

quote:

quote:

Beyler hayırlı Cumalar.

- Parçalı alış veriş

Yapabiliyormuyuz ?

Hayırlı cumalar

Hocam sanal mağazayı anladım da, normal Migros fiziksel mağazasında öyle bir şey yok değil mi ? İstediğim kadarını hediyemkartla ödeyebilirim? ve tüm ürünlerde geçerli? TL yükleme vs gibi

Bir sinirlama yok mağazada. Sadece ininal yüklenmesinde kullanilmaz sanirim. ( Denemedim hic)

• Ünliver BAHAR kodu ile 60 tl üstü alış veriş yaptım 15 tl düştü 45 üstü çamaşır detarjanı ve yumuşatıcı oldugundan ödemeyide 45 tl üstü tuttuğumdan 10 money gelecek yani
    60-15-10= 45 tl ye getirmiş olduk kısa günün karı diye düşünüyorum
  • Bebek çamaşırı için deterjan alacağım. İşin içinden çıkamadım Dalin granülü çamaşır kategorisinde Hacı Şakir granülü ise bebek-oyuncak kategorisinde veriyor şark kurnazı migros.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares24

Ünliver BAHAR kodu ile 60 tl üstü alış veriş yaptım 15 tl düştü 45 üstü çamaşır detarjanı ve yumuşatıcı oldugundan ödemeyide 45 tl üstü tuttuğumdan 10 money gelecek yani

35 tlye gelmiş

• ares24 A kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares24

Ünliver BAHAR kodu ile 60 tl üstü alış veriş yaptım 15 tl düştü 45 üstü çamaşır detarjanı ve yumuşatıcı oldugundan ödemeyide 45 tl üstü tuttuğumdan 10 money gelecek yani

Değerli kardeşimlerim herkese Hayırlı Cuma'lar

Abi hesap hatası var Güzel İzmir yapar

anlayışına sığınarak biraz gülelim

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

quote:

quote:

Beyler hayırlı Cumalar.

- Parçalı alış veriş

Yapabiliyormuyuz ?

Hayırlı cumalar

Bir sinirlama yok mağazada. Sadece ininal yüklenmesinde kullanilmaz sanirim. ( Denemedim hic)

İninal yüklenemiyor.

• Arkadaşlar hediyem karta, money kartımızdaki moneyleri yükletebiliyor muyuz ?

• 
Sayfa: önceki 42154216421742184219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.