Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42134214421542164217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katalog gireli 1 gün oldu hala bazı indirimli ürünler indirimsiz fiyatta sanalmarkette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    Hangileri mesela?

• Ayıcıklı 2li yumoş düşmüyor=/ düşeydi iyiydi teslimat ücreti 5 tl çok=( gdi olduğu gün alacağım deterjanı artık

• Yudum yağ kampanyası 15.16 nisan diyor , katalog sonu 11 nisan değil mi

Detarjan alışverişimi ona göre yapacağım

• Bugünün survivor kodu cidden sadece deterjanlara mı yani şimdi ?

perşembe cuma idi dime kod günleri ?

Yarın normal 10 tl indirim olur mu
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Bütün deterjanlara değil, unilever ürünlerine...
    normalde 2 gün sürerdi ama bu sefer 4 gün geçerli. Bu hafta başka kod gelir mi sanmam...
    Önceden kod günleri perşembe - cumartesiydi.
  • Paylaşım yapmayacağım dedim ama arkadaşlar yararlansın şu an konu sıkıntılı değil ben de bir şeyler paylaşayım.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/70835952-31075-persil-color-toz-camasir-deterjani-6-kg+vernel-max-nergis-cicegi-ve-lavanta-960-ml-firsat-paketi

Delist ürün 25 TL olmuş.

GDİ'ler içinhttps://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/47981202-38419-ariel-3-u-1-arada-pods-sivi-camasir-deterjani-kapsulu-dag-esintisi-12-yikama

1+1 olmuş kombo yapılabilir.

• ev detercan dolu.kendimi tutucam ve almıycam...
  • Bari kod tüm Unilever ürünlerinde olsaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Jüpiter_ _ kullanıcısına yanıt
    Eve yıllık deterjan ile yağ stoğu yaparım diyordum kötü oldu

Bu arada Persil premium sıvı 2.si %50 indirimli sizce nasıl kullanan yorum yapabilir mi ?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    pahalı değilmi konstantincim

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Eve yıllık deterjan ile yağ stoğu yaparım diyordum kötü oldu

Bu arada Persil premium sıvı 2.si %50 indirimli sizce nasıl kullanan yorum yapabilir mi ?

Eşim çok memnun persil premium jelden. Her şeyi kullandık. Ariel den de iyiymiş. Money kampanyasına dahil edilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi padodarc -- 29 Mart 2018; 22:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhea

eyvallah hocam caps alıp garantiye aldım dediğiniz gibi, sonra elim boş kalmayayım...
    8 kg omo olsaydı efsane olurdu da 6 kg'luk omo, cif, domestos alarak BAHAR koduyla 50/15 den yararlandım...
    Yanına bir de Alo 7 kg ekledim... 45/10 money kazanacağım... Moneylerim vardı onları kullanmak için yaptım bu alışverişi..
    Omo'yu normalden daha pahalı aldım ama olsun... Alo ve cifler ucuz.. Bildiğim kadarıyla cif'ler 7.5 tl oldu ve evde de baya kullanılıyor bizde...

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Money kullanacaksan dikkat et. 45 tl en az odeme yapman gerek; money gelmesi icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

pahalı değilmi konstantincim

Ben paylaştım alıp almamak size kalmış.
  • GDİ leri en iyi şekilde nasıl 60 TL ödeyerek alırız?
    Şöyle bir şey aklıma geldi deneyen oldu mu? 60 TL hediyem karta bakiye yüklesek ve gdi ürünü alsak bu alışverişi de hediyem kart ile ödesek:)?
    2. husus po ve money kartlarımda telefon numarası aynı ancak po da puan olarak görmüyorum, sorun son zamanlara ilişkin değil daha ön ce de po ya bildirimde bulundum, kartınızda puan görünmüyor dendi? bu sorunumu nasıl giderebilirim. iyi forumlar
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Premium kullanmadık ama normal persil jel gülün büyüsü gayet güzeldi memnun kalmıştık.Toz deterjan olarak da yukarıda arkadaş paylaşmış resimdeki ürün daha uyguna gelir jel olana göre, duruma göre size hangisi uygunsa değerlendirmek size kalmış
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Jüpiter_ -- 29 Mart 2018; 22:37:45 >
  • şu migros konusu neden acaipleşti son zamanlarda?

kim neyi paylaşamıyor?
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Sanal market yazmıyor hocam. Hatırlatayım dedim.

• 0zlozz 0 kullanıcısına yanıt
    42.63 müydü neydi şimdi gelmez mi money? Ek yapayım mı? Sanki bisküvi alışverişinde gelmişti money onda da indirim kullanmıştıM?
  • arkadaslar bu hedıyem kartın tam olarak olayı nedır ? konuyu takıp ederken ara ara goruyroum ama bır turlu avantajını cozemedım. bılgı verebılır mısınız ? duruma gore bende alayım nerden alabılıyorsak
  • 
Sayfa: önceki 42134214421542164217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.