Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42004201420242034204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    migroslarda HEDİYEM kart diye bir kart var içine 10 katları şeklinde yükleme yapıp (1 yıldan az kesinlikle değil ama tam süresini unuttum) istediğiniz zamanlarda parça parça ödemenizi bu hediyem kart ile yapabiliyorsunuz, bu hediyem karta world puan ile de yükleme yapabilirsiniz.
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Ama arkadaş TBG'den bahsediyor.
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    Peki online işlem yok mu. Yani illa migrosa gidip kasadan mı işlem yapabilirim. Club kartım var giriş yaptım online 0 money varmış içinde 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    hediyem kartlar 2 yıl kullanılıyor.puan olayını ben hiç düşünmemiştim mantıken olur bencede

5 tl ve katları yüklenebiliyor.2 yılı geçerde unutursanız migrosa hediye oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 26 Mart 2018; 17:9:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40TLsi et şarküteri olan toplam 70 tllik sepete 25 money ile ödeme yapsak 5 money yatar mı?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu survivor indirim kodları ne zamanlar geliyor ?
  • sörvayvır kodu perşembe gelir heralde.
    en son kod KEZBANŞEYMA idi ama dün süresi bitti...
  • Sanalmarket 150/25 kod lazım, mevcut olan varsa pm atarsanız sevinirim 😉

• Yazan oldu mu göremedim Fiskobirlik 320gr fındık ezmesi 10 lira olmuş yine.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    hemen hemen her buyuk markette bu civarda şu sıralar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Protein bar kampanyasına fellasın slim, energy, brain, espresso bar larda dahil mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hediyem kartlar da moneyler gibi ücretle mi satılıyor. Eşimin ve benim moneykartta biriken puanları hediyem karta aktarabilme durumu oluyor mu?

• Arkadaşlar, Migroslarda gerekli olan alışveriş arabaları bunun gibi olmalı. Hepimize lazım.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• arkadaşlar money club kartı ile başka bir money kartına money aktarımı mümkün mü acaba? Bir de bir money kartının tel no'sunu değiştirmek istiyorum ama değiştireceğim numara zaten başka bir money karta kayıtlı onu iptal edip mi değiştirmeliyim yoksa değiştirince diğer kart direk iptal olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jass

Arkadaşlar, Migroslarda gerekli olan alışveriş arabaları bunun gibi olmalı. Hepimize lazım.

Hollanda ziyaretimde ben buna benzeyen scanneri olan araba gördüm aldığın ürünleri okuratak ne kadar tuttuğunu gösteren

Bizim ülkede olsa ama maalesef söker çalarlar cihazı

• Biraz uğraştırsa da hem 32 GB olanını yanında bonus olarak AYNI FİYATTAN hem de 64 GB olanını aldık,
    haber veren arkadaşa teşekkür ederim
    ayrıca bizlere güvenip bu operasyonu başaracağımızı düşünenleri mahçup etmemekten dolayı ayrıca sevinçliyiz

sıradaki işlem telefonları ihtiyacı olan ve menfaat beklemeden aldığımız arkadaşlara İNŞAALLAH sağlam bir şekilde ulaştırmak

Herkese iyi forumlar, keyifli alışverişler.

https://store.donanimhaber.com/dd/44/59/dd4459e9aa7875c93b05a7b22e8a6f21.jpg

bilgi için ; @belo3 @ysfdrsn2015

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 27 Mart 2018; 1:12:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Gdideki polonez sucuk nasıldır deneyen var mı?

sanırım 100 gramı yağdan ibaret. ne zaman sucuklu yumurta yapsam geniş tavada bir kaşık margarin koymuş kadar yağ bırakıyor. yani margarin (tereyağ) dan tasarruf edersiniz.

hocam zaten sucuğun yarısı yağdır, yağsız sucuk mu var ki?
  • su son olaylardan sonra salam sosis sucuk ve nugget vs tarzı ucuz hazır hiçbir ürünü tüketmeme kararı aldım sizde sağlığınızı düşünün arkadaşlar cep 2.planda kalsın
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Sa kardeşim baban nasıl oldu durumu iyi mi

• 
Sayfa: önceki 42004201420242034204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.