Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41844185418641874188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkani

İstanbul torium.civarinda olan varsa alabiliriz birer surahi birer princ :) Survivor kodu ile iki surahi 3 princ 105e gelir.

merhaba ;

gerek jet kasada gerekse normal kasada ( ara toplam yaptırmadan, ilk önce GDİ ürünlerini geçerek ) bu ürünler ile 5 TAKIM a kadar GDİ alabilirsiniz

NOT : KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Sadece pirinci almanız yeterlidir. (17.90 TL'den sayılır.)

Pirincin GDİ 60TL sonrası 5'e düştüğünde TBG kampanyasında 17.90 gözükeceğine emin misiniz? 25/3 bakliyat TBG'si var bende de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

quote:

Sadece pirinci almanız yeterlidir. (17.90 TL'den sayılır.)

Pirincin GDİ 60TL sonrası 5'e düştüğünde TBG kampanyasında 17.90 gözükeceğine emin misiniz? 25/3 bakliyat TBG'si var bende de.

17.90 görünecek hocam merak etmeyin. sadece 25 tamamlamak için 7.5 luk bakliyat daha alın.
  • quote:

Evet, defalarca yazıldı konuda.

Hatta sıvı yağ TBG'si gelenler zeytinyağı GDİ'sinde oldukça büyük avantaj yakalıyor.

Siz de en az 7.10 TL'lik bakliyat eklemesi yaparsanız sorunsuzca yararlanırsınız.

Bu gdi ürününü, tbg de normal fiyatindan saydırma sanal markette de uygulanabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • survivor kodu paylaşanlar bilgiyi nereden alıyorlar?
    belli bir site veya sayfada mı yayınlanıyor?
  • Brita sürahi aluna xl modelini 1+1

Filtre tekli 1+1 i

Ve dört paket gdi pirinci nasıl 148 TL den aldığımı belgeleriyle kanıtlayacağım akşam

Bizde atma tutma sallama kopyalama olmaz demiştik belgeleriyle paylaşım yapacağım şimdi kandil zamanı....

• philosopherx kullanıcısına yanıt
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaignsMigros.do

Kampanyalar kısmında gözüküyoru ama şu an yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeser

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaignsMigros.do

Kampanyalar kısmında gözüküyoru ama şu an yok.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/18808-migros-sanal-market-te-turuncu-baraka-firsati

gelmiş :)
    teşekkürler...

• Merhaba arkadaşlar, 16 Mart'ta 10 kg. Ayvalik Taş Kırma zeytin alan ve teslim alan varsa bana ulaşabilir mi? Malatya 5 M Migros merkez tarafindan siparişiniz fiyat yanlişligi ve toplu sipariş kapsaminda iptal ettiğini söyledi. Mağaza müdürü ile görüştüm. Türkiye'de başka şubelerden alan olduğundan bahsettim. elinde belge varsa merkeze bildiririz, başka alan varsa sizinde siparisinizin verileceginden bahsetti. Gerçi ben Musteri hizmetlerine 4 adet şikayet kaydi oluşturdum. Yardiminizi bekliyorum.

• Beyler saldırın Survivor kodu HEDEF

• kod HEDEF

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Form ürünlerinden yatmayan moneyler Migros internet sitesine yazdıktan sonra yattı.
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    16/2 yi kendimize nasil tanimlatiyoruz? bir yerde bulamadim?
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    hocam güzel indirimli urunler almissiniz. urunlerin ekran görüntüsünü atabilirmisiniz.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Eyv sağolun hocam

• evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    bu alışverişten daha moneyde gelecek.benim yüzdelik tbg lerde var o yüzden yanıltmak istemem.

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Tam bana göre kampanyaları sistem tarafından otomatik tanımlanır. Eğer hesabınızda gözükmüyorsa yok demektir

• gezegen64 kullanıcısına yanıt
    Bir sorun var herhalde o kampanyada. 4 kere yararlandım, hepsinde de kayıt açmadan yatmadı moneyler.

6 senedir alışveriş yaparım ilk defa bu şekilde money yatmama sorunu başıma geldi, sistem mi bozuluyor ne
  • tbg de çamaşır deterjanı yazıyor fakat detay verilmemiş.. çamaşır suyu da geçerli olur mu acaba deneyen oldu mu hiç, yoksa sadece toz veya jel deterjan mı almak gerekir?
  • Surviver migros sanal 10 tl indirim kodu

HEDEF

• 
Sayfa: önceki 41844185418641874188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.