Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41544155415641574158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 14martta sanal marketten 60 tl lik kahve aldim.ama siparis gözükmüyor migros mobilde.sanalmarkette siparis gözüküyor.teslimat gunu 15 i yani bugundu.x2 money kampanyasindan yararlanamazmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni insertte tat köy/acı biber karışık 1700 gr salça 9.90 yazılmış ama kaçtır sanalmarkete bakıyorum domates biber karışımı olan 23.75 köy domates olan ise 16.5 tl gözüküyor. insertte yanlış mı yazıldı fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Arkadaşlar bu nestle sıcak çikolatalarda 3 al 2 öde vardı alan oldu mu? Ve fiyat nedir?

Aldım 3 tanesi 1 TL'ye gelir sütle yaparsanız tadı güzel suyla kötü olur.

Fiyat iyiymiş. Denemek için biraz alayım. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros mobile yarın düşer. Ben de dahil olmak üzere birkaç arkadaş bugüne teslimat aldık. Gelen teslim belgesinde de TBG’den yararlandığım yazıyor. Muhtemelen yatacak. Yarın sabah tekrar bakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    bala ek olarak glikoz şurubu koymaz kimse. arılara glikoz şurubu yedirir üç kağıtçı olanlar. bu da ancak laboratuar testlerinde anlaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Busras

quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

Bu arada ige'deki damak kampnayasını kullanmayan varsa, sanal markette de tek fişte 3 adet'e kadar alımlarda ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz. Ananas da aynı şekilde tek fişte 1 tane olmak üzere 3 farklı alışverişte ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.

Gerçektende oluyor deneyim bi dedim de 3 ü için fiyat çıkarmadı

Sepete atıp baktınız değil mi? Sipariş vermediginiz sürece hakkınız yanmaz. Yanıyor diyen üyeyi hiçbir konuda dikkate almayın

• Sanalmarket Uygulamada money kullanma çıkmıyor ben de mi bir sıkıntı var acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar et şarküteri 35/5 money kampanyasi kırmızı et bolumunde geçerli mi

• quote:

Migros mobile yarın düşer. Ben de dahil olmak üzere birkaç arkadaş bugüne teslimat aldık. Gelen teslim belgesinde de TBG’den yararlandığım yazıyor. Muhtemelen yatacak. Yarın sabah tekrar bakın.

Teşekkürler

• hheisenbergg kullanıcısına yanıt
    teslimat bölgesi seçiminde mahalle/semtiniz çıkiyorsa mağazanın uzaklığı farketmeksizin getirirler Mesela benim 1km cevremde 4 adet migros var ama sanalmarket siparisim hep 8km uzaktaki farkli ilceden geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 16 Mart 2018; 0:5:9 >
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Değil hocam.işlenmiş et ürünleri, sucuk, sosis falan olacak.

• hboz90 H kullanıcısına yanıt
    Eğer daha önce vardıda kaybolduysa nedir bilemen ama ilk kez kullanıyorsanız müşreri hizmetlerini arayın sanalmarkette money kullanımını açıyorlar

• 60TL ve üzeri

• hheisenbergg kullanıcısına yanıt
    Mahalleniz listede var ise getirirler her türlü bana 40km uzaktan geliyor ta.
    Uzaklığa göre minimum sipariş bedeli değişiyor tabi.
  • Ankara tayfası için piyasa fiyatlarını GİMSA ile karşılaştırıp paylaşacak varsa süper olur

• quote:

Bu arada ige'deki damak kampnayasını kullanmayan varsa, sanal markette de tek fişte 3 adet'e kadar alımlarda ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz. Ananas da aynı şekilde tek fişte 1 tane olmak üzere 3 farklı alışverişte ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.

Hocam bu konuda pek bilgim yok. Acaba İGE dediğiniz nedir ve bu olay mağazada da geçerli mi?
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    İyi gelecek elçileri hocam. Siteye gir incele takıldığın yer olursa pmden paslaşırız sana yardımcı olurum. Bazı arkadaşlar her şeyin ulu orta paylaşılmaması gerektiğini bilmiyor, şovu maharet sanıyorlar.
  • bu tam bana göre kampanyalarında puan kullanınca puan geliyor ama %10 indirim deyince puan kullandığımda ürünün tam ücretini alıyor % 10 düşmüş halini değil burada kasiyerin işlemleri yapma sırasından dolayımı yoksa sistemden mi nedenini bilen var mı?
  • asakarya19 kullanıcısına yanıt
    Hocam yüzdelik indirimlerde money kullanınca indirimi yapabilen kasiyer yok denecek kadar az.püf noktasını çoğu bilmiyor.o yüzden nakit ya da kredi kartıyla alın indirimli ürünü.

• asakarya19 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu buğ aslında şöyle diyeyim yüzdesel indirimleriniz kartınıza tanımlıysa ve siz tamamını moneyle ödemek istediğiniz zaman çoğu zaman sistem tamamanı moneyden alıyor ve indirim yansımıyor ve yüzdesel hakkınızda kaybolmuş oluyor bu sorunu yaşamamak için en doğru yol hesaplama yapıp moneyi kullanırken 1 tl de olsa ödeme yapmanız.

bu şekide başka ürünler ekleyip küçükte olsa ödeme yaparsanız hiçbir sorun olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 41544155415641574158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.