Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: duykan_bs

Bu içecek meselesi güzel ben de buradaki migrostan yedigünleri stokladım...
    rafta ne kadar varsa hepsini aldım..lt 1 tl

1,5lt liklerden alaydın hcm onlar daha czp

Ne kadar küçük olursa o kadar iyi dostum...Gazı kaçıyor bide litrelik olanların tadı daha farklı geliyo bana...
    Birde 1 lt likler 4 lü paket olarak satılıyo, 4x4 =16 bide gazoz 17 şişeye 16 tl verip çıktım
  • size özel kampanyalarda Henüz kampanya oluşturulmamıştır.Object reference not set to an instance of an object. bu yazı çıkıyor, kiosklardanda bakıyorum boş ekran çıkıyor hiç bir tıkla kazan indirimini göremiyorum 1 haftadır. sizdede böyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

size özel kampanyalarda Henüz kampanya oluşturulmamıştır.Object reference not set to an instance of an object. bu yazı çıkıyor, kiosklardanda bakıyorum boş ekran çıkıyor hiç bir tıkla kazan indirimini göremiyorum 1 haftadır. sizdede böyle mi

Sistemde sorun varmış.
  • quote:

size özel kampanyalarda Henüz kampanya oluşturulmamıştır.Object reference not set to an instance of an object. bu yazı çıkıyor, kiosklardanda bakıyorum boş ekran çıkıyor hiç bir tıkla kazan indirimini göremiyorum 1 haftadır. sizdede böyle mi

Bir haftadır böyle...Kiosklarda da görünmüyor...Ama tıkla kazanlar düşüyor kasalarda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Bardak poşet çaylardaki kampanya katalog ürünlerine dahil değil sanırım. Katalogdaki lipton 6 al 4 öde, 18 al 12 öde şeklinde gidiyor. 2. veya 4. ürüne indirim vermiyor.

Migroskopdaki ürünlerde yani kampanya olan ürünlerde geçerli değil...
  • içecek indirimi bugün geçerli mi?
  • İçecek indirimi bitti galiba
    Kötü oldu cumartesi için bi sepet hazırlamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Bir haftadır böyle...Kiosklarda da görünmüyor...Ama tıkla kazanlar düşüyor kasalarda...

dün mh aradım arkadaşlar uğraşıyor yakında düzelicek dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar geçen sene babalar gününde deodorantlarda 1 alana 1 bedava vardı. Bu sene yok mu öyle bir şey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efes bira 4 lü 10.70 düşmüş dün aldım, piyasada 12 den aşagı yok benim gibi her gün bira içenlere duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

15 Haziran 2012 yarın Beylikdüzü Migros açılışı var (geçen yıl yanmıştı).

http://www.dha.com.tr/magazada-sabaha-kadar-isiklar-sonmeyecek--saat-basi-indirim-gongu-calacak--5m-migros-beylikduzunden-tarihi-acilis-son-dakika-haberi_325323.html

Bakalım neler olacak yarın...

İndirimler belli oldu mu?

Güzel indirimler yapmış, hatta bunun için yeni bir başlık var.

http://forum.donanimhaber.com/m_62060465/tm.htm

• Az önce baktım banada yansıtmışlar 49tl...

EKLEME: Önce 444 0 338 Haklı müşteri hattını aradım ve ücretin iptalini istedim, yardımcı olmadı...Kart ücretini iptal edemeyiz, ama harcama sözü verirseniz money olarak yükleyebiliriz dedi...Kabul etmedim ve kartın iptalini istedim, beni 444 0 333 Alo Garantiye yönlendirdi...Ordaki yetkiliye de kart ücretinin iptalini istediğimi söyledim...İptal edemeyiz ama Money olarak yükleyebiliriz dedi...Uğraşmamak için kabul ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 16 Haziran 2012; 12:57:18 >
  • babalar günü yalan oldu .hani nerde jiletlerde %50 indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

babalar günü yalan oldu .hani nerde jiletlerde %50 indirim.

aynen ters köşe olduk.

ben sıkıldım artık bu migrostan. konuya bile girmiyorum pek.
  • 156tl alışveriş yaptım 3 tane TOUCH ME Metal Fan aldım super birşey normal fıyatı 20tl ike 50tl alışverişe 3tl olarak yansıdı:D
  • sanalmarkette gdi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubar

156tl alışveriş yaptım 3 tane TOUCH ME Metal Fan aldım super birşey normal fıyatı 20tl ike 50tl alışverişe 3tl olarak yansıdı:D

link verebilirmisin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

babalar günü yalan oldu .hani nerde jiletlerde %50 indirim.

aynen ters köşe olduk.

ben sıkıldım artık bu migrostan. konuya bile girmiyorum pek.

bende artık arada bir alışveriş yapıyorum. geçenlerde 100 tl üstü 10 tl kuponlardan yararlandık fairy zytinyağaı falan aldım. 3 tane avea hattımızı da turkcelle geçirdik 120 tl de ordan harcarız
  • touch me fan gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmnrk

quote:

Orijinalden alıntı: jubar

156tl alışveriş yaptım 3 tane TOUCH ME Metal Fan aldım super birşey normal fıyatı 20tl ike 50tl alışverişe 3tl olarak yansıdı:D

link verebilirmisin hocam

sanal marketten almadım hocam göztepe optımum avm mıgrostan aldım

zaten sabah 10.45 gibi gittim 50 tane felan ya var ya yoktu..

birde sistemlerde hata vardı kasalarda bu urun dusmuyordu..

ben alışveriş yapana kadar kasalarda sistemler duzeldi
  • 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.