Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben dün soda aldım 20 tl lik birde 10 tl lik, ilkinde 4 ikincisinde 2 tl indirim hemen düştü.
    15 ine kadar devam ediyor kampanya 15 i dahil. 5m değildi ufak bir migros.
  • sanal markette bir türlü indiirmleri düşüremedim. aradım migrosu hata var dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

15 Haziran 2012 yarın Beylikdüzü Migros açılışı var (geçen yıl yanmıştı).

http://www.dha.com.tr/magazada-sabaha-kadar-isiklar-sonmeyecek--saat-basi-indirim-gongu-calacak--5m-migros-beylikduzunden-tarihi-acilis-son-dakika-haberi_325323.html

Bakalım neler olacak yarın...

İndirimler belli oldu mu?

• Bende bugün 2+1 ve 10TL üzeri içecek alışverişine 2TL indirim kamp.ndan faydalandım hemde moneycardımdaki moneylerle.Yani muazzam bir kaymak tadı oldu bnm için. Tşkrler migros.Konuyla ilgili bilgi paylaşımlarını esirgemeyen dh ahalisine de tşkr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 15 Haziran 2012; 0:00:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıkla kazandan luna kase sade 500 gr.ürününü migrostan alanlar olmuş,ama bu ürünün ambalajı nasıldı?
    https://www.moneyclubkart.com/12SDGSFHVNLDFGHFGSGDSHDSDHWRXVXBCVB56FGHFHSF4352932KdlhKSDFSJXC43DFAFLKJAFFLFGKJSDHANXNXSDGKJMNSDHXCB3/3/92/Tikla-Kazan.aspx linkindeki gibi miydi?
    Yoksahttp://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=6117469&shopCode=04202302&shopCategoryId=30180 bu şekilde miydi?Ona göre alalım da yanlış olmasın...

• ağız bakım ürünlerinde yapacakları kampanya ne zaman hala yapmadılar stoklar tükendi ama kampanya yok hala..
  • konuyu takip eden Denizli'li arkadaşlarımızın bilgisine.
    sanal market bugünden itibaren Denizli'de faaliyet göstermeye başladı. Ama şimdilik sadece Mehmetçik mahallesi görünüyor.
  • Bu içecek meselesi güzel ben de buradaki migrostan yedigünleri stokladım...
    rafta ne kadar varsa hepsini aldım..lt 1 tl
  • ağız bakım ürünlernde indirimler ekim ayında olur, diş ve ağız sağlığı haftasında, o zaman almak lazım 10-15 kutu fırça, macun
  • Haftasonu GDİ varmı arkadaşlar ?
    Bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

konuyu takip eden Denizli'li arkadaşlarımızın bilgisine.
    sanal market bugünden itibaren Denizli'de faaliyet göstermeye başladı. Ama şimdilik sadece Mehmetçik mahallesi görünüyor.

mağazadan teslim almak istiyorum diyince denizli seçeneği çıkmıyor şimdilik..
  • babalar günü indirimde yokmu bişeyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan_bs

Bu içecek meselesi güzel ben de buradaki migrostan yedigünleri stokladım...
    rafta ne kadar varsa hepsini aldım..lt 1 tl

1,5lt liklerden alaydın hcm onlar daha czp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İl :Samsun
    İlçe : Atakum

BU HAFTAKİ TIKLA KAZANLAR kartlara işlenmemiş bu 1
    TIKLA KAZANDAKİ 500 GR LUNA MAR... 'nin SKT 22 Temmuz şaka gibi bu 2

ALKOLSUZ İÇEÇEKLERDEKİ ( 3 al 2 öde ürünleride dahil ) total 10 TL 'lik alışverişe 2 Tl direkt indirim çok güzel yaptığım alışverişi yazıyorum ;

tanesi 1,85 Tl.den 1,5 Lt FANTA 3 al 2 öde ile */-=

9 adet 1,5 LT lik fanta'ya net 9.10 tl verdim ARKAMA BİLE BAKMADAN çıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 15 Haziran 2012; 14:32:50 >
  • Ben de dün Ankamall 5M'den içecek aldım, kasada 2 TL indirim olarak düştü, sanırım kampanya ayran ve sütte geçerli değilmiş en azından müşteri hizmetlerinden öyle söylediler, 3 al 2 öde kampanyası ile özellikle scheppes'lerde güzel indirim oldu, tanesi yaklaşık 1 TL'ye denk geliyor, gerçi dün birisi gelip hepsini silip süpürdü ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

İl :Samsun

ALKOLSUZ İÇEÇEKLERDEKİ ( 3 al 2 öde ürünleride dahil ) total 10 TL 'lik alışverişe 2 Tl direkt indirim çok güzel yaptığım alışverişi yazıyorum ;

Dün ben de kartı kioskdan geçirdiğimde göremedim ama kasadan geçti Luna (%100 indirim aldım)

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

İl :Samsun

Bende salı günü Kipadan 9 adet 1,5 lt Uludağ portakala 4,23 verdim...

• silinmesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 18 Haziran 2012; 15:50:29 >
  • Bardak poşet çaylardaki kampanya katalog ürünlerine dahil değil sanırım. Katalogdaki lipton 6 al 4 öde, 18 al 12 öde şeklinde gidiyor. 2. veya 4. ürüne indirim vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.