Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

arkadaşlar Ariel 5kg Toz Deterjan Alana, Ariel Pro 1lt. HEDİYE! ekliyorum bir türlü sanal markette indirimi düşmüyor 2 saattir kafayı yedim ne yaptıysam düşmedi neden olabilir

İki ürünüde sepete ekleyip deneyin 8,15 dip indirim olarak düşüyor.
    Üyeliğinizde moneyclub yada moneyvisa tanımlı değilmi ?

moneyclub tanımlı bi ara düştü bişeyler daha ekledim ondansonra hiç düşmedi hatta 50tl üstü 5tlye gelen çükülatadan ekledim o da düşmüyor

şimdi tekrar denedim 2 indirimde düşüyor

kangurumdan mı deniyorsunuz yeni siteden mi ?

önce yeni siteden denedim sonrada kangurumdan farklı hesaplarla da deniyorum olmuor

• Knagurumdan şimdi 15tllik biskivu, çikolata falan alsam 2 gün sonra money visa'ma 5 tl money yüklenir mi? Acil cevap verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Knagurumdan şimdi 15tllik biskivu, çikolata falan alsam 2 gün sonra money visa'ma 5 tl money yüklenir mi? Acil cevap verirseniz sevinirim.

Üstad süresi geçti diye aklımda kaldı !
  • kurnaz migroz gdi kart temizsütü leke çıkar derken resmen tuzak kuruyolar 12.5 lira + 2 saat emek da bizden gitti gece gece :(

• Bu haftaki Tıkla Kazan gene lanet olası sitesinde..
  • 11/06/2012-14/06/2012 Bahçe mobilyaları ve katolog ürünleri hariç tüm züccaciye ürünlerinde %40 indirim

11/06/2012-15/06/2012 Bardak poşet siyah çaylarda ikincisi %50 indirim

11/06/2012-15/06/2012 Bitki-meyve-form çaylarda 1 alana 1 bedava

11/06/2012-15/06/2012 10 TL'lik alkolsüz içecek alışverişine 2 TL money hediye

11/06/2012-18/06/2012 Bal-krem-çikolatada %25 indirim

https://www.facebook.com/notes/ankamall/bu-hafta-5m-migrosda-money-club-kart-veya-money-visa-kart-kampanyalar%C4%B1/10150999820699016

• Migrosa geldim, hediyem karta yukleme yapacaktim ama yalnizca nakit yukleniyor, kredi karti ile olmuyor diyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Migrosa geldim, hediyem karta yukleme yapacaktim ama yalnizca nakit yukleniyor, kredi karti ile olmuyor diyor?

Salliyor, amirine sorsun. Kartal migrosta her zaman yukletiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Migrosa geldim, hediyem karta yukleme yapacaktim ama yalnizca nakit yukleniyor, kredi karti ile olmuyor diyor?

Musteri hizmetlerini aradim sadece 5M migroslarda k.karti ile yukleniyor diyor.

• quote:

quote:

quote:

Kartal rahmanlardaki migros 3m ve simdiye kadar belki 10 kere kredi kartiyla yukleme yapmisimdir. Hatta alisverisi kasadan gecirmeden 100 tl yukletir sonra da odemeyi hediyem kartla yaparim:)

• yudum kampanyasını farklı bir boyuta taşımışlar 100 lira ve üstü alışverişe bedava yapmışlar
    http://www.moneycard.com.tr/money-kampanyalari.aspx?campaignId=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkblue -- 11 Haziran 2012; 21:45:00 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kartal rahmanlardaki migros 3m ve simdiye kadar belki 10 kere kredi kartiyla yukleme yapmisimdir. Hatta alisverisi kasadan gecirmeden 100 tl yukletir sonra da odemeyi hediyem kartla yaparim:)

Ben mersinde mezitli 2m olandayim yok diyor. Yarin forum 3m'e telefon açarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: drkblue

yudum kampanyasını farklı bir boyuta taşımışlar 100 lira ve üstü alışverişe bedava yapmışlar

22 Nisan 2010 - 5 Mayıs 2010

geçmişe gidemiyoruz henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

yudum kampanyasını farklı bir boyuta taşımışlar 100 lira ve üstü alışverişe bedava yapmışlar

tarihe dikkat etmedim ama money'nin anasayfasında 40 tl bonus yazan yere tıklayınca ayrıntılarda bu çıkıyor

• quote:

Akşam akşam çok güldüm. Çok yaşa emi..
  • quote:

quote:

quote:

15 haziran sanırım BDÜZÜ migros açılış var, isteyen - imkanı olan değerlendirebilir. ( sanırım 2011 de yanmıştı )
  • quote:

quote:

quote:

tarihe dikkat etmedim ama money'nin anasayfasında 40 tl bonus yazan yere tıklayınca ayrıntılarda bu çıkıyor

Banka linkin sonuna kampanya ID 201 yazacağına 21 yazmış yanlışlıkla. Ondan kaynaklanıyor.

• quote:

quote:

quote:

Banka linkin sonuna kampanya ID 201 yazacağına 21 yazmış yanlışlıkla. Ondan kaynaklanıyor.

• arkadaşlar bana en yakın migros optimum avm içindeki ve Buyaka içindeki migros mağazalarıdır.

Sorum şu;

Bende Money VİSA var. Bu BABA kampanyasından 40tl bonus almak için gidip ayrı ayrı günlerde Ör: Çarşamaba 100tl - Perşembe 100tl Cuma 100tl şeklinde alsam

toplamda kampanya gereği ayrı ayrı günlerde 300tl harcama yapmış olmuyor muyum? ve 40tl bonusu hak etmiyor muyum?

İkinci sorum ise; Ege ve Akdeniz sahilleri için 40tl bonusu nasıl alabilirim? Ama istanbulda yaşıyorum :) Sanalmarketten EGE ve Akdenizde bulunan akrabalarıma hediye kart göndersem olur mu? ( böyle bir uygulama var mıdır )

Birde Ege ve Akdenizde belli yerlerde 100tl'ye 10tl indirim alabiliyorsunuz arkadaşlar

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Money ile yazı indirimle karşılayın!

24 Mayıs – 30 Haziran 2012 tarihleri arasında kampanyaya dahil Migros, 5M veya Tansaş mağazalarında kampanya kaydı yapılan Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartlar ile tek seferde yapılacak ilk 100 TL alışverişe anında 10 TL indirim, farklı günde yapılacak ikinci 100 TL ve üzeri alışverişe anında 20 TL indirim yapılacaktır. Tek seferde yapılacak 100 TL alışveriş kotasına alkollu ürünler, sigara, TL yükleme ürünleri , elektrikli ve elektronik ürünler dahil değildir. Kampanyaya kayıt yapmak için “Yazlık” boşluk kart numaranızı yazıp 05324441044’e gönderilmesi gerekmektedir. Money Visa kart sahiplerinin kart numarası yerine 10 haneli Min numarasını göndermeleri gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı indirim anında gerekleşmez ise, indirim tutarı 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir.

Kampanyaya dahil mağazalar:
    ANTALYA: KEYKUBAT MİGROS M, KEMER(M) MİGROS M, KAŞ MİGROS M, DAMLATAŞ MİGROS M, KEMER ÇAMYUVA MİGROS M, KONYAALTI MİGROS M,GÜZELOBA ANTALYA MİGROS M,GÖYNÜK ANTALYA MİGROS M, DÖŞEMEALTI MİGROS M,KALKAN ANTALYA MİGROS M, MANAVGAT ANTALYA TANSAŞ MİDİ, SARAY ALANYA TANSAŞ MİDİ,TOSMUR ALANYA TANSAŞ MİDİ, KONYAALTI LİMAN ANTALYA TANSAŞ MİDİ, ÖRNEKKÖY ANTALYA TANSAŞ MİDİ,KEMER ANTALYA TANSAŞ MİDİ, KUMLUCA ANTALYA TANSAŞ MİDİ, SİDE ANTALYA TANSAŞ MİNİ, KALEİÇİ ANTALYA MJET M-JET, BELEK ANTALYA MJET M-JET, HURMA ANTALYA MJET M-JET, MANAVGAT MİGROS MM, SİDE MİGROS MM, TOPÇULAR MİGROS MM, ALANYA MİGROS MM, LAURA MİGROS MM, YEŞİLBAHÇE MİGROS MM, UNCALI (ANT.) MİGROS MM, KUNDU (ANTALYA) MİGROS MM, LARA FENER MİGROS MM, KONAKLI ALANYA MİGROS MM, MAHMUTLAR ALANYA MİGROS MM; AYDIN: KUŞADASI MARİNA MİGROS M, DAVUTLAR MİGROS M, GÜZELÇAMLI AYDIN MİGROS M, AKBÜK DİDİM MİGROS M, DAVUTLAR ÇARŞI MİGROS M, DİDİM ALTINKUM MİGROS M, GÜZELÇAMLI SAHİL AYDIN MİGROS M,KUŞADASI KADINLAR DENİZİ MİGROS M, KUŞADASI AYDIN TANSAŞ MAXİ, DİDİM AYDIN TANSAŞ MİDİ, SÖKE AYDIN TANSAŞ MİDİ,AKBÜK DİDİM AYDIN TANSAŞ MİDİ, KUŞADASI ÇEVREYOLU TANSAŞ MİDİ, DAVUTLAR YENİMAHALLE AYDIN TANSAŞ MİDİ, DAVUTLAR AYDIN TANSAŞ MİDİ, GÜZELÇAMLI KUŞADASI AYDIN TANSAŞ MİDİ, ALTINKUM DİDİM AYDIN TANSAŞ MİNİ, KUŞADASI ÇARŞIİÇİ AYDIN TANSAŞ MİNİ, KUŞADASI KARAOVA TANSAŞ MİNİ, KUŞADASI MİGROS MM, DİDİM MİGROS MM, SÖKE MİGROS MM, SÖKE ÇARŞI MİGROS M, YENİ SÖKE MİGROS M; BALIKESİR: AYVALIK MARİNA MİGROS M, ARTUR MİGROS M, EDREMİT BALIKESİR TANSAŞ MAXİ, ALTINOLUK BALIKESİR TANSAŞ MAXİ, AYVALIK BALIKESİR TANSAŞ MİDİ, ALTINOVA BALIKESİR TANSAŞ MİDİ, BURHANİYE BALIKESİR TANSAŞ MİDİ, GÜRE BALIKESİR TANSAŞ MİDİ, EDREMİT ÇARŞI BALIKESİR TANSAŞ MİNİ, ZEYTİNLİ EDREMİT TANSAŞ MİNİ, ALTINOLUK SİTELER BALIKESİR TANSAŞ MİNİ, AKÇAY BALIKESİR TANSAŞ MİNİ, SARIMSAKLI AYVALIK TANSAŞ MİNİ, BURHANİYE ÖĞRETMENLER TANSAŞ MİNİ, AKÇAY ZEYTİNLİ DALYAN TANSAŞ MİNİ, ALTINOLUK BALIKESİR MİGROS MM, AKÇAY BALIKESİR MİGROS MM, AYVALIK MİGROS MM, GÜRE BALIKESİR MİGROS MM; ÇANAKKALE: KÜÇÜKKUYU ÇANAKKALE TANSAŞ MİDİ; İZMİR: ARDIÇ MİGROS M, ÇEŞMEALTI İZMİR MİGROS M, ÇEŞME GERMİYAN YALISI MİGROS M, SEFERİHİSAR TEOS MARİNA MİGROS M, SEFERİHİSAR İZMİR MİGROS M, ORTAMAHALLE ÖZDERE İZMİR MİGROS M, URLA KALABAK MİGROS M, ÜRKMEZ İZMİR MİGROS M, DİKİLİ CUMHURİYET İZMİR TANSAŞ MİDİ, DİKİLİ SALİHLERALTI İZMİR TANSAŞ MİDİ, ÇEŞME İZMİR TANSAŞ MİDİ, ŞANTİYE ÇEŞME İZMİR TANSAŞ MİDİ, DOĞANBEY İZMİR TANSAŞ MİDİ, ÖZDERE İZMİR TANSAŞ MİDİ, ORTAMAHALLE ÖZDERE İZMİR TANSAŞ MİDİ, FOÇA İZMİR TANSAŞ MİNİ, YENİ FOÇA İZMİR TANSAŞ MİNİ, DİKİLİ ÇARŞIİÇİ İZMİR TANSAŞ MİNİ, ÇANDARLI İZMİR TANSAŞ MİNİ, ÇİFTLİKKÖY ÇEŞME İZMİR TANSAŞ MİNİ, ILICA ÇEŞME İZMİR TANSAŞ MİNİ, DALYAN İZMİR TANSAŞ MİNİ, MORDOĞAN İZMİR TANSAŞ MİNİ, KARABURUN İZMİR TANSAŞ MİNİ, SEFERİHİSAR İZMİR TANSAŞ MİNİ, GÜZELBAHÇE ÇARŞI İZMİR TANSAŞ MİNİ, URLA İZMİR TANSAŞ MİNİ, İSKELE URLA TANSAŞ MİNİ, ZEYTİNALANI URLA TANSAŞ MİNİ, SELÇUK İZMİR TANSAŞ MİNİ, ILICA DÖRTYOL TANSAŞ MİNİ, ÇEŞME MİGROS MM, GÜZELBAHÇE İZMİR MİGROS MM, ALAÇATI İZMİR MİGROS MM, ILICA ÇEŞME İZMİR MİGROS MMM; MERSİN: ANAMUR MİGROS M, ANAMUR YEŞİLYURT MİGROS M; MUĞLA: GÖCEK MİGROS M, YALIKAVAK MARİNA MİGROS M, GÜLLÜK MUĞLA MİGROS M, DALYAN MİGROS M, GÜNDOĞAN BODRUM MİGROS M, MARMARİS NETSEL MARINA MİGROS M,FETHİYE HİSARÖNÜ MİGROS M, TORBA BODRUM MİGROS M,KARAİNCİR BODRUM MİGROS M, DALAMAN MİGROS M, MİLAS MUĞLA MİGROS M, GÜNDOĞAN YALI BODRUM MİGROS M, GÖCEK CUMHURİYET MİGROS M, FETHİYE MUĞLA TANSAŞ MAXİ, BODRUM TANSAŞ MAXİ, YALIKAVAK BODRUM TANSAŞ MAXİ, ORTACA MUĞLA TANSAŞ MİDİ, TURGUTREİS BODRUM TANSAŞ MİDİ, TURGUTREİS PAZARYERİ TANSAŞ MİDİ, MİLAS TANSAŞ MİDİ, KONACIK BODRUM TANSAŞ MİDİ, MARMARİS ÇARŞI MUĞLA TANSAŞ MİDİ, DATÇA MUĞLA TANSAŞ MİDİ, SİTELER MARMARİS TANSAŞ MİDİ, MUMCULAR BODRUM TANSAŞ MİDİ, GÖCEK MUĞLA TANSAŞ MİNİ, GÜNDOĞAN BODRUM TANSAŞ MİNİ, AKYAKA MUĞLA TANSAŞ MİNİ, İÇMELER MARMARİS TANSAŞ MİNİ, FETHİYE ÇALIŞ MUĞLA TANSAŞ MİNİ, FETHİYE HİSARÖNÜ TANSAŞ MİNİ, MİLAS ÖREN TANSAŞ MİNİ, YALIKAVAK BODRUM MİGROS MM, TURGUTREİS BODRUM MİGROS MM, DATÇA MUĞLA MİGROS MM, HALİKARNAS BODRUM MİGROS MM, FETHİYE LİMAN MİGROS MM, BODRUM ORTAKENT MİGROS MM, GÜMÜŞLÜK BODRUM MİGROS MM, BODRUM MİGROS MMM, MARMARİS 2 MİGROS MMM, FETHİYE MİGROS MMM,

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.